Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: wklady sucha pielucha

  1. #1
    Chusteryczka Awatar urticea
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,731

    Domyślnie wklady sucha pielucha

    Które wkłady sucha pielucha polecacie? Potrzebuje cos na tetre do otulacza.. dzięki
    08.2011 04.2014

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Ja kupiłam wkładki z pieluszkarni albo krainy pieluszek (nie pamiętam, dawno to było). Ale gdybym jeszcze raz miała to zrobić, kupiłabym kawał polaru i go pocięła - efekt ten sam, a przy tym mega oszczędnie

  3. #3
    Chustofanka Awatar borussia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    296

    Domyślnie

    ja uwielbiam takie wkłady które dostałam razem z formowankami Little Lamb. One nie są z polarku tylko są takie włochate i według mnie pupa jest w nich bardziej sucha niż przy wkładach z polaru
    Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba przesadziłam
    ____________________

    Pierwsza 12.2003
    Druga 09.2010

  4. #4
    Chusteryczka Awatar urticea
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,731

    Domyślnie

    znalazłam takie:


    zastanawiam się czy one się różnią od zwykłego polarowego kocyka z ikei np takiego http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00070489/ ..?te oryginalne wkłady mają jakieś atesty, że są bezpieczne dla dzieci czy to wszystko to samo...? znacie je?
    w tych wkładach jest mikropolar a nie polar..to jakaś różnica istotna..?
    08.2011 04.2014

  5. #5
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,787

    Domyślnie

    miałam jakieś wkładki mikropolarowe z Krainy Pieluszek (jak pisała mamaHani - cieńsze) i poprosiłam męża o polarowy kocyk z ikei. Wycięłam kilka prostokątów, ale stwierdziłam, że nie będę małemu takiego koca (bo to ze 2-3 razy grubsze od mikropolaru, na pewno też gorszej jakości) na pupę dokładać - ale dziewczyny używają i sobie chwalą, a oszczędność jest.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borussia Zobacz posta
    ja uwielbiam takie wkłady które dostałam razem z formowankami Little Lamb. One nie są z polarku tylko są takie włochate i według mnie pupa jest w nich bardziej sucha niż przy wkładach z polaru
    O ja te też lubię Mam chyba z 10 wkładek z pieluszkarni - użyłam kilka razy, jakoś specjalnie mi nie leżą Kupiłam za to fajny cieńki polar pocięłam i czasem używam, ale ogólnie to staram się używać pieluszek i wkładów które daja uczucie suchości. Bo jeśli mój M. ma założyć: papierek antykupa (jak go sobie nazwał), wkładke sucha pupa, formowankę i otulacz - to zazwyczaj mamy klęskę

  7. #7
    Chustofanka Awatar Megi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    463

    Domyślnie

    u nas namiętnie stosujemy nature babies: http://www.krainapieluszek.pl/pielus...?product_id=74
    a mąż się nauczył i też sobie chwali (choć nauka składania tetry w prostokąt, pamiętania o wkładce i ładowania wszystkiego do otulacza aby nie wystawało, zajęła mu ok 3 miesiące)
    Zosia (08.2011), Tadzio (04.2013) i Stefcia (07.2014)

  8. #8
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    ja mam kilka wkładek sucha pielucha i najbardziej odpowiadaja mi te z mikropolarku z małe me

    czesto ich nie uzywam, bo wole inne materiały od pupy, ale na wyjścia się sprawdzają

  9. #9
    Chusteryczka Awatar urticea
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,731

    Domyślnie

    kupiłam z miounico welurkowe i polarowe, jeszcze nie testowałam, ale zobaczymy jak się sprawdzają..
    08.2011 04.2014

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,842

    Domyślnie

    ja robiłam z kocyka z ikei(polarowe)
    ale od dłuższego czasu nie używamy wcale
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •