Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 58

Wątek: flip i tetra :)

  1. #21
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    172

    Domyślnie

    mi się ostatnio sprawdza tetra jako wkład do kieszonek - nawet lepiej niż z oryginalnymi wkładami
    Mama Jaśka zwanego Gałganem (18.04.2011), żona Niedźwiedzia i tylko trochę szalona współlokatorka 4 kotów

  2. #22
    Chustofanka Awatar guciamama
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    346

    Domyślnie

    flip i tetra! O TAK!!! na początku składałam samoloty, teraz prostokąty. no i teraz wolę storczenowe galotki, bo można na stojąco przewinąć, a flipa cieżko zapiąć "w biegu". ale dopóki dziecko grzecznie leżało przy przewijaniu, wystarczyło dać mu coś do rączki, to flipy z tetrą non-stop!

  3. #23
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2,614

    Domyślnie

    flip i tetra od tego zaczynałam z wielo - latem rewelacja. w tym roku też pewnie będę stosować

  4. #24
    Chustofanka Awatar Sihaya
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    356

    Domyślnie

    U nas w dzień tylko Flip+tetra. Nawet w żłobku Ciocie tetrówki przewijają
    Ale tylko gruba tetra- muślin albo LUX, bo te gaziki nie dają rady.
    Kieszonki leżą od pół roku nieruszone

  5. #25
    Chusteryczka Awatar mamafranka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    u nas też tetra + flip rządzą
    wcześniej były kieszonki, ale przy gigantycznym siku 1,5 roczniaka nie dawały rady, zainwestowałam we flipy, tetry takiej zwyczajnej marketowej miałam duzo i teraz tylko tak jedziemy, czasem jak mi zalezy, zeby było chłonniej to dokładam jeszcze wkładke z mikrfibry i trzyma na mur beton.

    Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, narysować słońce roześmiane, zbudować domek z klocków. Małe raczki potrafią spleść się nad szyją i otrzeć łzy. W małych rączkach mieści się cała miłość.

  6. #26
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    u nas się sprawdza, choć przyznaję, że dla noworodka czy mniejszego maluszka nie używałam wielo, zaczełam, jak synek miał 6 miesięcy (wtedy odkryłam i się wielo zachwyciłąm). Teraz często mamy tertr e i flip lub tetrę i szorty wełniane i jest super. Tam, gdzie styka się czysty pul z ciałkiem nie ma żadnych podrażnień. Przynajmniej u nas

  7. #27
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    22

    Domyślnie

    U nas też tetra złożona w prostokąt i flip, tanio i pewnie jeszcze nigdy wpadki nie było Tetra ma dla mnie dwie zalety - łatwa w "utrzymaniu" no i motywuje mnie do wysadzania bo nawet w razie wpadki nie żal co chwilę zmieniać - mam w domu całą stertę A od kiedy nie daję na dzień wkładki mam sucho młoda bardzo chętnie współpracuje na nocniku Tak więc przestałam nawet myśleć o zakupie kieszonek...

  8. #28
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    Nie powiem nic nowego, u na flip + tetra, albo tetra + wełniane gatki super się sprawdzają. Tetra też fajna do kieszonek, ale więcej zachodu jak się kupka zdarzy no i jak na samej tetrze plamy mi zostana to mi jakoś mniej żal niż jak na jakiejś fajowej kieszonce się pojawią

  9. #29
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Skawina
    Posty
    47

    Domyślnie

    To ja też od siebie dodam że ten zestaw tetra + flip jest THE BEST otulacz najlepszy jaki miałam i nie mam odczucia żeby był jakiś sztuczny. Tetra to tradycja i zachwalać nie trzeba My głównie tak pieluchujemy.

  10. #30
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    u mnie głównie tak, kieszonki praktycznie na wyjścia
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  11. #31
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    22

    Domyślnie

    U nas wyłącznie flip i tetra złożona w prostokąt, sprawdzało się świetnie. Teraz na potrzeby babci kupiłam flip na rzepy i mam problem. Te rzepy z tyłu to chyba będą obcierać maluszka, przecież będą dotykać gołej skóry. Ja w każdym razie nie chciałabym mieć czegoś takiego na majtkach Boję się nawet spróbować. Czy flip na rzepy nadaje się tylko do formowanek?
    Ostatnio edytowane przez ceinwyn ; 12-03-2012 o 18:03

  12. #32
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Ja mam flipa na rzepy i nie zauważyłam, żeby drapał młodego, ale ten ma już prawie półtora roku, więc mniej wrażliwy od maluszka.

  13. #33
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    65

    Domyślnie

    ja zaczelam wlasnie proby od tetry bo mam... a pieluszek jeszcze zadnych i tak srednio mi sie sprawdza... coreczka jest mala jeszcze (4750) ale i tak mniejsza tetre przsika na raz... co bedzie jak podrosnie? moze mam wlasnie te kiepska tetre skoro i tak muszę kupić, to czy flanelka nie bylaby lepsza? i do tego miękka... próbowałam robić wkładkę z małego ręcznika lub ściereczki z mikrofibry i daje dużo lepszy efekt... tetry musiałabym chyba włożyć dwie, a to za wysoko się robi :
    ale na podstawie tego co pisałyście idę zaraz robić przegląd mojej tetry i testować ją przyglądając się którą wkładam... może jakaś lepsza pieluszka się znajdzie

  14. #34
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Używam Flipa od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że to jest najlepszy otulacz jaki wypróbowałam Używam go na noc z wkładem i tetrą i nie zauważyłam czegoś niepokojącego, możesz śmiało używać

  15. #35
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Sundsvall/Kraków
    Posty
    682

    Domyślnie

    a ktory flip najlepszy, z mikropolarem czy bez, z wkladem czy bez? i ktore wkladki sucha pupa polecacie?

  16. #36
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    wkładki zrobione z kocyka polarowego ikea za 6,99 masz mnóstwo wkładek
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  17. #37
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joannazd Zobacz posta
    a ktory flip najlepszy, z mikropolarem czy bez, z wkladem czy bez? i ktore wkladki sucha pupa polecacie?
    co to jest flip z mikropolarem???
    (przecież flip to otulacz... sam PUL...)

  18. #38
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Sundsvall/Kraków
    Posty
    682

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    co to jest flip z mikropolarem???
    (przecież flip to otulacz... sam PUL...)
    http://www.krainapieluszek.pl/pielus...product_id=178

  19. #39
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Sundsvall/Kraków
    Posty
    682

    Domyślnie

    w szwecji mam za 4zl serio sie sprawdza?
    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    wkładki zrobione z kocyka polarowego ikea za 6,99 masz mnóstwo wkładek

  20. #40
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    czyli otulacz z wkładem flipowym po prostu. rozumiem.
    do tego nie potrzeba przecież ani tetry ani żadnej wkładki "sucha pupa", bo przecież z (mikro)polaru właśnie owe wkładki są.

    imo - flipowe wkłady to jakiś totalny niewypał jest...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •