Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 124

Wątek: MayLily

  1. #101
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez justi Zobacz posta
    A czy oprocz zielonego wkladu z reczniczkiem dokladasz jeszcze ten rozowy? Troch to duzo sie wydaje...
    Nie, zielony wkład z ręcznikiem tylko Różowych używam do otulaczy razem z tetrą

  2. #102
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    24

    Domyślnie

    Moja miarka pokazała, że ta pielucha ma w kroku 18 cm - mierzone na płasko bez wkładu.

  3. #103
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Warszawa Ursynow
    Posty
    15

    Domyślnie

    A u mnie sie kompletnie nie sprawdziły
    Od początku przemakaja na całej powierzchni. Wkłady kompletnie nie dopasowane do wielkości kieszonki i używam ich do innych kieszonek. Cieszę sie, ze kupiłam tylko 1... Używam jej na noc, gdy wkładam duża porcje wkładów, a mój Stas pozostaje w pozycje poziomej i jakoś mozna zapanować nad moczeniem. Kieszonka jest szeroka w kroku i spora, zaczęłam jej używać dopiero jak Stasiek ważył 5 kg.

  4. #104
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    10

    Domyślnie

    U nas sprawdzaja sie "tak se".
    Zakladam jak wiem ze na krotko. Ale bardzo lubie je za miekkosc i ze nie uciskaja ani nie odgniataja sie. Uzywam wiec rowniez jako otulacz z tetra lub prefoldem. Kocham ich przytulnosc

  5. #105
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Warszawa Ursynow
    Posty
    15

    Domyślnie

    Jak uwielbiasz je za przytulnosc, to zdecydowanie spodobaja Ci sie kokosi.pl sa jeszcze milsze, maja mieciutki polar i nie przeciekaja ani odrobinke

  6. #106
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Asia&Stas Zobacz posta
    Jak uwielbiasz je za przytulnosc, to zdecydowanie spodobaja Ci sie kokosi.pl sa jeszcze milsze, maja mieciutki polar i nie przeciekaja ani odrobinke
    Kokosi to nie ten wątek

  7. #107
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Mam jedną w stosiku kupioną niedawno już wcześniej używaną ale jestem z niej bardzo zadowolona warta była swojej ceny używam awaryjnie na noc(jak nie mam formowanek pod ręką)albo na spacer czy do znajomych bo wiem,że mam bite 2 godziny spokoju.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  8. #108
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    Kupiłam jedną , nową,zeby spróbowac, bo są dosyc drogie, wygląd śliczny, ale wg mnie tylko wygląd, chłonnośc średnia (porównując np do BG) i u nas przecieka koło nóżek, zakładam ja bardzo zadko,

  9. #109
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Mam jedną, ale zamówiłam dzisiaj dwie kolejne. Na początku walczyłam jak wszyscy z przeciekami, przyznam że zniechęciłam się w ogóle do kieszonek, ale wymoczyłam ją w płynie do naczyń i co pranie pieluch to dorzucałam ML. Teraz działa jak trzeba Na drzemki jest super. Wkłady daję dwa Lollipop bambusowe, oryginalne są za małe do tej kieszonki i nie chłoną jak bambusy. W mojej kombinacji są ok, są przemiłe i śliczne i nie sztywnieją po praniu.

  10. #110
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    dojechały, miały dojechać dwie ale zamieszanie wyszło z kolorem i dostałam jedną gratis pieluszki ładne, już mi nie przeciekają, ale w nocy nam się nie sprawdziły. Mój młody śpi ma brzuszku i niestety ML nie dały rady. Ale w ciągu dnia super i są śliczne, chociaż są z tych większych pieluch. Myślę, że posłużą nam do końca pieluchowania.

  11. #111
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniaszew Zobacz posta
    A te pieluszki są tak szerokie jak Blueberry czy Wonderoos? Bo strasznie mi sie podobaja wzory, ale czytam recenzje i jestem przerażona. A to pieluszki forumowej koleżanki.
    Dzisiaj miałam możliwość pomacania wszystkich - tak, to ta sama liga, jeśli chodzi o wielkość. To są naprawdę spore pieluchy - i na szerokość, i na długość.

  12. #112
    Chustomanka Awatar aleocochodzi
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    889

    Domyślnie

    Tak, to duża pielucha. Ale zdecydowanie najbardziej przytulaśna. Miękka, nie obciska nóżek. Niestety u nas w sezonie zimowym sprawdzała się na godzinę. Potem robiła się zawilgotniała na całości. Bardzo mi to przeszkadzało. Producent tłumaczył mi, że oni zdecydowali się postawić na to, by pielucha jak najwięcej oddychała, więc warstwa laminatu jest bardzo cienka, stąd możliwe zapocenie pieluchy. Póżniej używałam jej często latem.
    Ignacek czerwiec 2012; Helena sierpień 2015

  13. #113
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    10

    Domyślnie

    A ja oddaje honor Maylily i po pierwszych "kotach" wiosna gdy mowilam ze sprawdza sie "tak se", dzis mowie ze to jedne z naszych ulubionych pieluch i powiekszylismy stosik
    Nie wiem czy to nabycie wprawy, chlonnosci czy moj chlopak poprostu dorosl do kieszonek. W prawdzie do srodka wkladam jedynie duza wkladke owinieta reczniczkiem ikea (wiec ciut kombinowania) ale sprawdza nam sie ten zestaw idealnie. A male wkladki ida do Flipa

  14. #114
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    a czy jest ktoś, kto użytkuje maylily rok, albo dłużej?

  15. #115
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    margaretka chyba ich uzywała

  16. #116
    Chustonówka Awatar Agata1
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Nidzica
    Posty
    4

    Domyślnie

    Moja siostra używa Maylily od ponad roku i jest zachwycona. Franek miał miesiąc jak zaczęła i cały czas ich używa. Jedyne zastrzeżenie jakie miała, to że wkłady ponad miesiąc dochodziły do pełnej chłonności. Dlatego sprezentowała mi 17 sztuk pieluszek. Tyle że mi się nie chce prać mogła zapytać wcześniej...

  17. #117
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    ja używam ML ok 9 m-cy. Bardzo lubię kieszonki (chociaż się pocą i nie mogą być długo na pupie, 1,5 godz. max przy rocznym chłopcu) i nie znoszę ich wkładów. Wkładam do kieszonek ML wkład Wonderoos V2 i to jest aktualnie moje ulubione połączenie. Mam tych kieszonek 10 szt, są jednymi z moich ulubionych ale trzeba mieć do nich cierpliwość.

  18. #118
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agata1 Zobacz posta
    Dlatego sprezentowała mi 17 sztuk pieluszek. Tyle że mi się nie chce prać ..
    A nie łatwiej ,żeby prała za Ciebie pralka? Wciskasz guzik i już?
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  19. #119
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Pytalam dlatego, bo moja po nieco ponad roku wyglada jak przetarta po tarce.. A nie jest to moja najstarsza pielucha..

  20. #120
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Judyta Zobacz posta
    Pytalam dlatego, bo moja po nieco ponad roku wyglada jak przetarta po tarce.. A nie jest to moja najstarsza pielucha..
    ale polar, czy pul? moje super wyglądają. Polar nie traci właściwości, nadal mięciutki. Zareklamuj, ja jedną reklamowałam, bo ciekła strasznie i uznali, bardzo miła właścicielka, super można się z nią dogadać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •