Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 60

Wątek: Jaka zacofana jestem

  1. #41

    Domyślnie

    No to ja jak i pewnie spora część dziewczyn cofam się w rozwoju. Zaczynałam od pampersów a teraz właśnie mi się wielo piorą. Coś często ostatnio piorę Mąż zachwycony bo nie musi dwa tygodnie czekać na swoje ulubione ciuchy
    Przemuś 28.12.2010
    Antoś 25.10.2013
    http://matkadzika.blogspot.com/

  2. #42
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    ROD Pokój
    Posty
    2,107

    Domyślnie

    to ja nic nie rozumiem2 lata temu byłam właśnie na Wiślnej u polecanej dr Cyrul i z samymi zachwytami się spotkałam- jaki spokojny od chusty, jakie piękne, żabie bioderka...tak bardzo się zmieniło od tamtej pory, czy inna lakarka...

  3. #43
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    320

    Domyślnie

    Kiedyś pediatra zobaczywszy pieluszkę Adasia, zapytał się co to jest i czy to można prać..

  4. #44
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lominia Zobacz posta
    to ja nic nie rozumiem2 lata temu byłam właśnie na Wiślnej u polecanej dr Cyrul i z samymi zachwytami się spotkałam- jaki spokojny od chusty, jakie piękne, żabie bioderka...tak bardzo się zmieniło od tamtej pory, czy inna lakarka...
    Myśmy byli ze starszym synem własnie u dr Cyrul (ostatni raz byliśmy jak miał 3 latka na kontroli), bylismy zadowoleni, dlatego z młodszym od razu tam udezyliśmy, szczerze mówiąc nie przyszło mi do głowy żeby zapytac przy rejestracji kto nas przyjmie (wydawało mi się że tylko dr Cyrul tam przyjmuje), ale najwyraźniej pozmieniało się. I nas przyjęła inna Pani dr, sprawdzę nazwisko i dopisze kto to był jak wróce z pracy.

    Cytat Zamieszczone przez fruiterer Zobacz posta
    Najlepszy był fragment o odwłoku i nfz Przeczytałam mężowi i teraz nieraz przy przewijaniu synka powtarza sobie tekst o odwłoku (on tak ma jak go coś rozbawi).
    Mój mąż też polubił tekst o odwłoku

  5. #45
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    ROD Pokój
    Posty
    2,107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MamaDi Zobacz posta
    Myśmy byli ze starszym synem własnie u dr Cyrul (ostatni raz byliśmy jak miał 3 latka na kontroli), bylismy zadowoleni, dlatego z młodszym od razu tam udezyliśmy, szczerze mówiąc nie przyszło mi do głowy żeby zapytac przy rejestracji kto nas przyjmie (wydawało mi się że tylko dr Cyrul tam przyjmuje), ale najwyraźniej pozmieniało się.
    Ufff! to dobrze, bo jakby się tej Pani doktor zmieniło, to bylabym bardzo zawiedziona

  6. #46
    Chustonoszka Awatar Brilho
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    90

    Domyślnie

    Aaaa dobre, sie usmialam, zwlaszcza z tego tekstu na koncu

  7. #47
    Chustofanka Awatar Mamjola
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    320

    Domyślnie

    ja też się uśmiałam-ale widać są ludzie i ludziska,doktorzy i doktorzyska


  8. #48
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    Mój M. ujął to tak: są ludzie i są klamki od zakrystii

  9. #49
    Chustomanka Awatar buka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Kato
    Posty
    885

    Domyślnie

    masakra...pani przyjmuje prywatnie i nie zachęca do dalszych wizyt. ja bym weszła w polemike i pewnie jak zwykle podziękowała za "współpracę" ;> mentalnosc lekarki kojarzy mi sie troche ze sprzedawczynia w spolem, ktora chyba nie pamieta, ze prl juz dawno minal i teraz sklepow mamy w brud, wiec idziemy tam, gdzie obsluga jest conajmniej kulturalna

  10. #50
    Chusteryczka Awatar efcia1981
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    opolskie
    Posty
    2,659

    Domyślnie

    moja pediatra ostatio nie mogła wyjść z podziwu widząc niebieskie wielo w małpki na pupci mego synka a na urodzinach cioci nasłuchałam się tyle pozytwnych komentarzy o tym, że stosuję wielo, że gotuję sama jedzenie dla małego, że karmię piersią,że dobrze go wychowuję że aż się zawstydziłam
    niniejszym tez przekazuję te wyrazy uznania od tamtych pań wszystkim stosującym wielo itd
    aże koleżanki z pracy mi się dziwią.. no cóż, każdy ma wybór
    Patryk 2011, Paulinka 2012

  11. #51
    Chustonoszka Awatar OLSIA
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    71

    Domyślnie no super

    Rewelka ,.,,,
    nam nasi pediatrzy nic nie mówią ,,, jedna pani doktor tylko się zachwyca jakie śliczne gatki ma Halinia... bo na wyjścia do dr, to zawsze coś extra zakładamy na pupę ,...... zdarzały nam się zdziwienia - u innych lekarzy bo dużo sie musimy szwędać - typu a co to ?/ co to za moda albo jak sie tego używa jedne miłe inne mniej - ale nigdy żeby aż tak ....koleżanki zawsze podpytują ale same w pamprach dzieci noszą ...

    A tekst z odwłoczkiem super .. ja go od dawna uzywam jak maluchy mają niezapiętego bodziaka to wtedy wołam że mają odwłoczek ....

  12. #52
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    74

    Domyślnie

    U mnie w mym mini-miasteczku lekarze tylko gały wybałuszają na wielorazówki i pytają co to jest. Neurolog ostatnio nawet wyoglądała z każdej strony. A jak jeszcze w chuście zaczniemy z Dotką pomykać to już nas palcami będą wytykać.

  13. #53
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    u mnie w większym mieście koleżanki też pytają co ja małemu na tyłek zakładam takiego śmiesznego

    a to pieluszka bambusowa w kolorze np. tygryska

  14. #54
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    i zdziwione pytają?

    ale wielorazowa??? a gdzie to kupiłaś?
    a fajne te pieluchy?

  15. #55
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    133

    Domyślnie

    2 dni smialam sie z odwloka.

  16. #56
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,187

    Domyślnie

    Ty jej jeszcze musiałaś płacić, a chociaz dobra jest ......
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  17. #57
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    65

    Domyślnie

    tez sie nie moge nadziwic zeby lekarz prywatnie komentowal w taki sposob... nawet ostatecznie jak nie pochwala - choc rzeczywiscie to jakis zacofany by musial byc, skoro normalnie kaza dawac do jednorazowek tetre, dla prawidlowego ulozenia nozek - to powinien jakos delikaniej i z taktem...

    ja dzis z mala w nosidelku i dwulatkiem za reke wparowalam do przedszkola z podaniem i troche sie na mnie dziwnie jednak patrzyli... No a po schodach to sie w ogole z wozkiem nie pisze - ale bioderka u mnie tez sa na pieterku, niby winda jest, ale ostatnio jak bylam to akurat popsuta - dobrze ze wozka nie wzielam w obawie przed taka niespodzianka

  18. #58
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Jestem w szoku ! głębokim!

    Jak ubrałam 1 raz małej pieluszkę myślałam, że pielęgniarka i lekarka będą coś mówić.. a tu dosłownie NIC zero zdziwienia, zero komentarzy

  19. #59
    Chustoholiczka Awatar sweetrose
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    3,151

    Domyślnie

    u nas raz na szczepieniu pani pediatra-alergolog poproszona o receptę na lanolinę, bo używam wełniaków powiedziała - absolutnie nie
    ona jest przeciwna czemuś takiemu koło ciała... że dużo alerii, uczuleń... // ja jej na to, że używam wielo, które piorę itp... mówiłam z czego są, że naturalne materiały i nie używam płynów, i daje mniej proszku i dodaje kilka kropli olejku, że są zdrowsze bo nie mają tej całej chemii i oddychają... ble ble ble...// ona, żeby jak najmniej i najrzadziej, najlepiej tylko po domu i tylko na chwilę... i żeby nie używać płynów do płukania...// ja na to // wyszłam z założenia że przyszłam na wizytę a nie żeby ją pouczać i się tłumaczyć i dałam na luz...// mały miał na wizycie akurat kieszonkę pulową w słonie z wkładem... - powiedziała tylko - fajne majtki/gatki - ja na to, że to są właśnie wielorazowe pieluszki...
    wizyta generalnie była spokojna i pozytywna, ale jakoś nie wchodzę w dyskusję z osobami nastawionymi na nie bo nie i już ;p
    ale moje koleżanki, też młode mamy czy nawet rodzina wiedza o moim pieluszkowym hopsie ;p i jakoś nie uważają mnie za dziwoląga ;p
    mówią, że fajne, podobają im się, a niektórzy nawet chwalą...// ale każdy używa takich pieluch jakie uważa za dobre...//
    kuzynka i koleżanki wolą jednorazówki bo wychodzi im tanio, maja mniej roboty i już...// a ja wolę wielo
    Ostatnio edytowane przez sweetrose ; 04-04-2012 o 16:46
    Junior 2011
    Oleksander 2016
    Zośka 2021

  20. #60
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    komentować nie bedę, ale post mnie rozbawił a za wielo jestem oczywiście na tak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •