Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 198

Wątek: Bumgenius

  1. #161
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vinga89 Zobacz posta
    jak chcesz się go pozbyć to ja chętna hehehe
    Póki co to jestem na etapie zakupów, a nie pozbywania się, bo brakuje mi pieluch do wyłącznego wielopieluchowania Jakby co to kupowałam razem z Martinem na nappy.pl. Wiem już, że AIO z bawełną to przekichana sprawa, suszy się już 36godzin i dalej wilgotny;(

  2. #162
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PostBlue Zobacz posta
    Póki co to jestem na etapie zakupów, a nie pozbywania się, bo brakuje mi pieluch do wyłącznego wielopieluchowania Jakby co to kupowałam razem z Martinem na nappy.pl. Wiem już, że AIO z bawełną to przekichana sprawa, suszy się już 36godzin i dalej wilgotny;(
    ajj to mnie pocieszyłaś! właśnie do mnie idzie aio z bawełną organiczną

  3. #163
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vinga89 Zobacz posta
    ajj to mnie pocieszyłaś! właśnie do mnie idzie aio z bawełną organiczną
    Spokojnie, może to kwestia tego, że Małż rozwieszał i nie porozdzielał warstw? Może trzeba po prostu znaleźć jakąś technikę? No i w końcu idzie do lata?;D A jak nie, to będziesz miała perełkę w kolekcji, najmniej eksploatowaną

  4. #164
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PostBlue Zobacz posta
    Póki co to jestem na etapie zakupów, a nie pozbywania się, bo brakuje mi pieluch do wyłącznego wielopieluchowania Jakby co to kupowałam razem z Martinem na nappy.pl. Wiem już, że AIO z bawełną to przekichana sprawa, suszy się już 36godzin i dalej wilgotny;(
    BG można suszyć w suszarce, ja się nie odważyłam, ale moja kuzynka w USA wszystkie suszy w suszarce, oczywiście na lżejszym programie. Nie wydaje mi się żeby BG zaszkodził grzejnik drabinkowy w łazience jeśli nie jest gorący. Ja tak suszę i nigdy mi się z nimi nic nie stało. Jeżeli jest na metce użytkowania temp.do 60 stopni to spokojnie można tak suszyć. Mi AIO BG organiczna wysychała przez noc. Ja jej nie lubię, bo mi się te warstwy rozłażą, a młody wiele czasu nie daje

  5. #165
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    moja sioistra WSZYSTKIE pieluchy suszyła zawsze w suszarce . jakoś nigdy nie narzekała,ze się jej cos stało, a wiele ich miała.

  6. #166
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    ja suszarki nie mam ale chyba spróbuję na lekko ciepłym grzejniku wieszać jak będzie mnie irytować ten czas schnięcia

  7. #167
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GosiaG Zobacz posta
    Czy to znaczy, że później bambusy, bawełny itp. się nie sprawdzają? Czy po prostu syntetyk już ci nie przeszkadza? Pytam, bo ja mam własnie wątpliwości, czy iść w kieszonki, czy szukać dalej czegoś jeszcze z bawełną/bambusem od pupy?
    Gosiu, sprawdzają się. Po prostu chciałam/wolałam naturalnie od pupy noworodka. Po pewnym czasie możesz zmienić system lub cały czas tak samo pieluszkować np. cały okres pieluszkowy tylko tetra+otulacz. Ja do dziś nie jestem na jednym systemie. Na wyjścia preferuję kieszonki, na drzemki też, na noc formowanki + opcja "sucho". Otulacze np. wełniane + muślina lub wkład bambusowy po domu. Mogę wtedy co sika przewijać więc mogłaby to być zwykła, mniej chłonna tetra. Ponieważ mikrofibry nie wsadzisz bezpośrednio do otulacza, może że jest obszyta coolmaxem/polarkiem ja z niej zrezygnowałam. Łatwiej też dla męża bo co nie złapie: bambus/konopie/bawełnę to może upchać w kieszonkę lub otulacz. Ja nie lubię mikrofibry dotykać...bo np. haczy nieprzyjemnie o przesuszone dłonie. Przy moim sikaczu nie sprawdza się na wyjściach, gdy nie mogę przewinąć i musi wchłonąć więcej niż 1 sika. Dlatego nadal wolę naturalne materiały. Po prostu wkłady kupiłam raz i posłużą nam do końca

    edit: i tak, już mi nie przeszkadza syntetyk od pupy W pewnym momencie nastał czas 7-9 mc że moje dziecko nie cierpiało się przewijać. Zakładałam pieluchę i męką było tak zmienianie co sika, choć bardzo chciałam. Także imo wtedy lepiej jak ten siusiaczek tak nie tkwi 2-3h w mokrym, tylko ma jakąś tam izolację od mokrego, nawet jeśli niewielką.
    Polecam sprawdzić co Wam pasuje i nie koniecznie iść tylko w formowanki lub kieszonki
    Ostatnio edytowane przez Gaja78 ; 27-02-2015 o 14:33
    Toopy & Binoo

  8. #168
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa, Praga Południe (Kamionek)
    Posty
    183

    Domyślnie

    Dzięki. właśnie kieszonek prawie nie mamy i jednak spróbuję jakiejś porządnej.

  9. #169
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Jak na złość nie mam ani suszarki, ani grzejnika. Jedna AIO mi dosycha, dziś testy

  10. #170
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Kieszonka BG schnie błyskawicznie, to jest jej duży plus
    Toopy & Binoo

  11. #171
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    na wszystkie moje bg made in USA znalazł się jeden made in egypt i....widać róznice gołym okiem, inny welur w środku, po kilku praniach wygląda jakby to bg nie był....:/

  12. #172
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    na wszystkie moje bg made in USA znalazł się jeden made in egypt i....widać róznice gołym okiem, inny welur w środku, po kilku praniach wygląda jakby to bg nie był....:/
    a ja z kolei mam Flipa made in Egipt i jest lepiej uszyty niż made in USA Kieszonka ściągnięta bezpośrednio z USA miała niedoszyty wkład, overlok go nie chwycił całego i jest luźny brzeg,

  13. #173
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    a ja z kolei mam Flipa made in Egipt i jest lepiej uszyty niż made in USA Kieszonka ściągnięta bezpośrednio z USA miała niedoszyty wkład, overlok go nie chwycił całego i jest luźny brzeg,
    czyli na szczęście nie ma reguły. wielkie uffff.....

  14. #174

    Domyślnie

    Dziewczyny, a gdzie można aktualne kupić kieszonkę v4 chaplin lub albert ? Nigdzie nie mogę znaleźć.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  15. #175
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Ania Mania w Pl już chyba nie ma. Kiedyś szukałam i był jeszcze AIO w ekomaluchu, ale już nie ma.

  16. #176

    Domyślnie

    Mamru, AIO jeszcze znalazłam. Masz te nowe Aio bez przyszytej warstwy chłodnej do otulacza ? Chodzi mi o te z bawełną organiczną. Ciekawi mnie jak się sprawdzają. Generalnie wolę naturalne materiały od pupy... ale produkt trudno osiągalny najbardziej pożądany Zapagnęłam wiec kieszonek hehe
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  17. #177
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    miałam to aio, bardzo je lubiłam. Ale sprzedałam bo jednak wolimy kieszonki i tetrę

  18. #178

    Domyślnie

    Wiec poszukiwań ciąg dalszy Zapytam Cię jeszcze przez ciekawość. W czym Bumgenius kieszonki są lepsze od Milovii. Miałaś tez BLUEBERRY?
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  19. #179
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    nie lubię milovii za polarek, beznadziejny, najgorszy ze wszystkich jakie mi się przewinęły przez ręce przez 9 lat wielopieluchowania, z kolei coolmax mnie kompletnie nie przekonuje. Blueberry tak miałam lubię bardzo, pancerny pul, polar cieńszy ale z tych mechacących się, niemniej jednak pieluszki warte uwagi

  20. #180

    Domyślnie

    Pancerny PUL oznacza szczelny? A Bumgeniusa osa widziałaś na żywo?
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •