Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 198

Wątek: Bumgenius

  1. #141
    Chusteryczka Awatar marcy
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,927

    Domyślnie

    Chetnie bym takiego flipa kupiła
    Alex 2008, Adaś 2010, Emma i Tymon 5/01/2014

    Doula/ Certyfikowany Doradca Laktacyjny/Doradca noszenia po kursie ClauWi



  2. #142
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Mam Martina, oczywiście piękna i doskonała jak to BG, ale co do czerni czuję lekki niedosyt, nie jest tak głęboka w realu.
    Ostatnio edytowane przez NEMO ; 08-12-2014 o 21:44

  3. #143
    Chusteryczka Awatar marcy
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,927

    Domyślnie

    Mi się cudem udało flipa kupic i czekam na przesyłkę
    Alex 2008, Adaś 2010, Emma i Tymon 5/01/2014

    Doula/ Certyfikowany Doradca Laktacyjny/Doradca noszenia po kursie ClauWi



  4. #144
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    mamru, a która masz kieszonke, bo widze,ze jest stara i nowa wersja:

    https://www.youtube.com/watch?v=sCcvdzCDAHY
    Ale Elemental to nie kieszonka tylko AIO

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    tez uwielbiam v4. chociaż ten welur rzeczywiście nie odprowadza tak dobrze wilgoci to z grugiej strony nie przegrzewa jak polar....
    Moim zdaniem odprowadza lepiej Ale to moja opinia i obserwacja na moim sikaczu jedynie. Skusiłam się głównie dzięki Mamru (thx Kochana ) i bardzo się cieszę. Kieszonka cokolwiek tam nie włożę rzeczywiście niezawodna. Welurek nigdy nie jest nasiąknięty, choć wkład można wyżymać. I jak wrzucam do worka na pieluchy to taki suchawy się wydaje. Ta pielucha nawet noc przetrzyma jeśli ktoś lubi spać w kieszonkach. Pupka rzeczywiście w niej mała i płaska. Chyba nie mamy w niej w ogóle tych dylematów jak w Milovii czy NM "czy starczy do końca?". bo wiem, że starczy Obecnie mamy 3 szt. ale zamówiliśmy jeszcze trochę, bo dobrych kieszonek to nigdy dość
    Toopy & Binoo

  5. #145
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    po przeczytaniu opinii o BG żałuję, że nie kupiłam napy. Mam jedną kieszonkę zapinaną na rzepy i bardzo szybko przestały trzymać, od tego czasu nawet nie pochyliłam się nad tą firmą, żeby dać im kolejną szansę. Rozumiem, że rzepy ze swojej natury się zużywają, ale nie po pół roku używania!Może miałam jakiś wadliwy egzemplarz ?

  6. #146
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klucha Zobacz posta
    po przeczytaniu opinii o BG żałuję, że nie kupiłam napy. Mam jedną kieszonkę zapinaną na rzepy i bardzo szybko przestały trzymać, od tego czasu nawet nie pochyliłam się nad tą firmą, żeby dać im kolejną szansę. Rozumiem, że rzepy ze swojej natury się zużywają, ale nie po pół roku używania!Może miałam jakiś wadliwy egzemplarz ?
    Mogłaś trafić na felerny egzemplarz, ja mam sporo BG na rzepy i jedna po paru miesiącach już miała zużyty rzep, pozostałe dotrzymały do 2 lat używania. Teraz już praktycznie wszystkim muszę nowy rzep wszyc.
    Trochę żałuję że mam tylko 2 na napy, bo one działają super.
    Maluszek 19.11.2012

  7. #147
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    A czy Louis to kiedykolwiek w PL był? Widział ktoś?

    Toopy & Binoo

  8. #148
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    A ja zakochałam się w nich na maksa, choć jako świeżynka nie mam za bardzo odniesienia. Są piękne (ach ta babska próżność) i naprawdę bardzo chłonne. Kieszonka w nocy wytrzymała pół nocy i - co dla mnie jest szokiem - nie cuchnęła jak pampek po takim czasie. Pupka mojej Córy dosłownie rozkwita. Gumki są bardzo delikatne dla skóry, AIO Toot Boots odcisnęło jej pulchne udka prawie do krwi. Przecieków nie było, choć nie zapinam za mocno w pasie. Testowałam kieszonki, freetime (no faktycznie sporo tego w środku) a dziś przyszły AIO z bawełną. Swoją drogą od dziś jej dostępny wzór Osa

  9. #149
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    a ja zostanę wierna Martinowi

  10. #150
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Nemo, jak byś nie potrzebowała Martina już w stosiku, to wiesz..

    Cytat Zamieszczone przez PostBlue Zobacz posta
    Swoją drogą od dziś jej dostępny wzór Osa
    A ja będę miała OSĘ v4 na sprzedaż nową napisałam pw.
    Zamówiłam pieluszki BG już w grudniu i ktoś wracający teraz (za tydzień) z Kanady mi przywiezie. Ale, że właśnie kilka pieluszek kupiłam od Nemo to na pewno będę miała nadwyżki i nówki będą szukały nowych właścicieli
    Toopy & Binoo

  11. #151
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gaja78 Zobacz posta
    Nemo, jak byś nie potrzebowała Martina już w stosiku, to wiesz..


    A ja będę miała OSĘ v4 na sprzedaż nową napisałam pw.
    Zamówiłam pieluszki BG już w grudniu i ktoś wracający teraz (za tydzień) z Kanady mi przywiezie. Ale, że właśnie kilka pieluszek kupiłam od Nemo to na pewno będę miała nadwyżki i nówki będą szukały nowych właścicieli
    a jakie wzory do Ciebie idą? moja kuzynka poszukuje Irwina.

  12. #152
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gaja78 Zobacz posta
    Nemo, jak byś nie potrzebowała Martina już w stosiku, to wiesz..


    A ja będę miała OSĘ v4 na sprzedaż nową napisałam pw.
    Zamówiłam pieluszki BG już w grudniu i ktoś wracający teraz (za tydzień) z Kanady mi przywiezie. Ale, że właśnie kilka pieluszek kupiłam od Nemo to na pewno będę miała nadwyżki i nówki będą szukały nowych właścicieli
    a będziesz miała kieszonki tylko czy otulacze też?

  13. #153
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Joasiu, tylko kieszonki. Kupowałam dla siebie, nie na sprzedaż, więc tylko v4 na napki i też nie jakaś zawrotna ilość bez przesady. Także na sprzedaż pójdą 2-3 szt.

    Nemo, Irwina nie mam i jego nie ma już w kanadyjskich sklepach. To była pieluszka z 2013 r. Późną jesienią 2013 jak w stałam w sklepie z pieluchami w Toronto przed całą ścianą BG to były Irwiny, zwykłe i te na kolorowe napki. Podobał mi się, ale...byłam pod koniec ciązy i BG wydawała mi się dla noworodka taka wielka, syntetyk od pupki (jeszcze nie wiedziałam, że on fajniejszy niż inne polarki), no i z mikrofibrą. Sprzedawczyni zachwalała....ale jak pomacałam te wszystkie bawełny organiczne i bambusiki to nie chciałam nic innego od pupci mojego dziecka I wybraliśmy system otulacze + wkłady na snappi...+ dosłownie kilka kieszonek.
    Teraz się oczywiście z tego śmieję i jakbym jeszcze raz przed tą ścianą stanęła....eh
    Toopy & Binoo

  14. #154
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gaja78 Zobacz posta
    Joasiu, tylko kieszonki. Kupowałam dla siebie, nie na sprzedaż, więc tylko v4 na napki i też nie jakaś zawrotna ilość bez przesady. Także na sprzedaż pójdą 2-3 szt.

    Nemo, Irwina nie mam i jego nie ma już w kanadyjskich sklepach. To była pieluszka z 2013 r. Późną jesienią 2013 jak w stałam w sklepie z pieluchami w Toronto przed całą ścianą BG to były Irwiny, zwykłe i te na kolorowe napki. Podobał mi się, ale...byłam pod koniec ciązy i BG wydawała mi się dla noworodka taka wielka, syntetyk od pupki (jeszcze nie wiedziałam, że on fajniejszy niż inne polarki), no i z mikrofibrą. Sprzedawczyni zachwalała....ale jak pomacałam te wszystkie bawełny organiczne i bambusiki to nie chciałam nic innego od pupci mojego dziecka I wybraliśmy system otulacze + wkłady na snappi...+ dosłownie kilka kieszonek.
    Teraz się oczywiście z tego śmieję i jakbym jeszcze raz przed tą ścianą stanęła....eh
    Ach.. właśnie się rozmarzyłam, co by było, jakbym ja przed nią stanęła *_* Marzę o Audrey

  15. #155
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PostBlue Zobacz posta
    Ach.. właśnie się rozmarzyłam, co by było, jakbym ja przed nią stanęła *_* Marzę o Audrey
    ja miałabym poważne kłopoty nie mam tylu pieniędzy. O Audrey też marzę ale nic z tego, nie ma jej nigdzie.

  16. #156
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    aż weszłam na stronę bg zobaczyć te wszystkie wzory i mam nowe chciejstwo Audrey jest przepiękna

  17. #157
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    To ja się wyłamię, bo nie marzę o Audrey. Marzyłam o Chaplinie i już idzie do mnie od Nemo Ale ten Louis i Harper no marzyć będę dalej....i Irwinem oraz Martinem też bym nie pogardziła, o nie
    Toopy & Binoo

  18. #158
    Chustonoszka Awatar PostBlue
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Augustów
    Posty
    102

    Domyślnie

    Martin jest boski, mój ulubiony, ale Charlie mnie trochę rozczarował, może dlatego, że u mam dziewczynkę

  19. #159
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa, Praga Południe (Kamionek)
    Posty
    183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gaja78 Zobacz posta

    Nemo, Irwina nie mam i jego nie ma już w kanadyjskich sklepach. To była pieluszka z 2013 r. Późną jesienią 2013 jak w stałam w sklepie z pieluchami w Toronto przed całą ścianą BG to były Irwiny, zwykłe i te na kolorowe napki. Podobał mi się, ale...byłam pod koniec ciązy i BG wydawała mi się dla noworodka taka wielka, syntetyk od pupki (jeszcze nie wiedziałam, że on fajniejszy niż inne polarki), no i z mikrofibrą. Sprzedawczyni zachwalała....ale jak pomacałam te wszystkie bawełny organiczne i bambusiki to nie chciałam nic innego od pupci mojego dziecka I wybraliśmy system otulacze + wkłady na snappi...+ dosłownie kilka kieszonek.
    Teraz się oczywiście z tego śmieję i jakbym jeszcze raz przed tą ścianą stanęła....eh
    Czy to znaczy, że później bambusy, bawełny itp. się nie sprawdzają? Czy po prostu syntetyk już ci nie przeszkadza? Pytam, bo ja mam własnie wątpliwości, czy iść w kieszonki, czy szukać dalej czegoś jeszcze z bawełną/bambusem od pupy?

  20. #160
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PostBlue Zobacz posta
    Martin jest boski, mój ulubiony, ale Charlie mnie trochę rozczarował, może dlatego, że u mam dziewczynkę
    jak chcesz się go pozbyć to ja chętna hehehe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •