Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 198

Wątek: Bumgenius

  1. #101
    Chustomanka Awatar sharkah
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    745

    Domyślnie

    Fajna i te wkłady chyba dość wygodne i w obsłudze i noszeniu

  2. #102
    Chustomanka Awatar Roma
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,451

    Domyślnie

    Ja jako fanka Bumgeniusa nie mogę się doczekać zarówno nowych kolorów i nowego modelu. Na razie w Polsce niedostępne... Pytałam w kilku sklepach, ale odpowiedzi brak.

    Wysyłka do Polski z UK przy zakupie 4 sztuk to 20 funtów. Więc chyba warto poczekać na te pieluszki w Polsce...

  3. #103
    Chustonoszka Awatar Brilho
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    90

    Domyślnie

    Nie omijaj tych pieluch moim zdaniem jedne z lepszych.



    Cytat Zamieszczone przez mama_maleństwa Zobacz posta
    Ktoś już może ma tą nowość od BumGeniusa? Ja do tej pory omijałam tą firmę, bo te kolory jakieś takie nijakie.... ale najnowszy wzór Lovelace mnie urzekł


  4. #104
    Chustonoszka Awatar ela84
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    56

    Domyślnie

    Bumgenius v4 to nasza ulubiona pieluszka - najbardziej chłonna jaką znam, ładna, wygodna. Mam całą serię artystyczną Znalazłam dzisiaj te kieszonki nowych wzorach: http://www.krainapieluszek.pl/pielus...product_id=853 ale nie jest to freetime, tylko stare v4 niestety. Namierzył ktoś freetime?
    Tomek ur. 8 lipca 2011
    Testuję pieluchy i inne rzeczy: http://ekotest.blog.pl/

  5. #105
    Chustonoszka Awatar ela84
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    56

    Domyślnie

    nie szukałam w aio już mam: http://ekomaluch.pl/bumgenius-aio-fr...,p3025,l1.html, http://www.krainapieluszek.pl/index....product_id=852.

    Ale... czy te wkłady się sprawdzają? Kieszonki mają wkłady superchłonne, a jak jest tu? Trochę chyba gorzej, zwłaszcza, że nie da się ich ułożyć/przesunąć np. do przodu dla chłopca ani dołożyć nic dodatkowo na noc.
    Tomek ur. 8 lipca 2011
    Testuję pieluchy i inne rzeczy: http://ekotest.blog.pl/

  6. #106
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lena O. Zobacz posta
    ależ fajniutki ten czarny wzór
    dzis widzialam na zywo ten czarny wzor. jest suuuper! genialna jakosc PULa, super sa te matematyczne wzory w rozne strony, na pupie pewnie super wygladaja troche zachorowalam na tego BG..



  7. #107
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    No to może napiszę swoje odczucia na temat nowej pieluszki. Może ktoś się skusi a recenzji jakoś mało widać. Sama się zastanawiałam czy kupować, bo.. moje odczucia do firmy są różne. Kieszonek od razu się pozbyłam, ponieważ wkłady strasznie odstawały, flip nam często przecieka. Jednak odkryłam aio z bawełną, które były super, mała pupa, dość chłonne, piękne - tylko w takiej dostałam wersję limitowaną, ale schną - 2 dni !

    Ale, ale do rzeczy. Kupiłam freetime z chęci sprawdzenia czegoś nowego, dokupienia kolorów których nie mieliśmy no i w jednym ze sklepów internetowych prawie 20 zł tańsze od bawełny organicznej... Pierwsze odczucia - hmm jakieś małe ;p ale super się naciągają (jeśli trzeba), zgrabnie wyglądają na pupie, dość chłonne, ale pewnie będę dawać na wierzch coś bambusowego żeby choć trochę natury od pupy było. No i ten kolor.... mirror... NIESAMOWITY. Niestety z fioletem się zawiodłam, na zdjęciach bardziej intensywny, a po otwarciu paczki zastanawiałam się czy nie pomylono się i nie wysłano różowej

    Podsumowując myślę, że warto jeśli chcemy zgrabną, szybkoschnącą pieluszkę

  8. #108

    Domyślnie

    Moze moja opinia sie na cos zda. Mamy z Maksiem otulacz wzor einstein swietnie trzyma, lezy na pupie idealnie, pul mily, aczkolwiek calosc wydaje mi sie nieco ceratowa. w srodku brak polarka przy pleckach tudziez z przodu. jako otulacz jest bardzo szczelny, jeszcze ani razu nam nic nie wycieklo. jest tez pakowny. czesto na noc wkladam mikrofibrowy wklad chlonny opatulony wkladem na noc z CP i przy pupie mamy polarek wzmocniony o bambus. super chlonne rozwiazanie a bumek niezawodny i wygodny a oto fota z bumkiem. czekam na formowanki tetro i zobaczymy jak wyjdzie owo polaczenie

    edit:

    looo i teraz doczytalam my mamy flipa bumgeniusowego


  9. #109
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    już nie Gdańsk
    Posty
    654

    Domyślnie

    My mamy czarny wzór w wersji AIO organiczna, bardzo ładnie leży, jest chłonna, a co najważniejsze posłuży długo. Jeszcze nie próbowałam zakładać na noc, ale nie kupiłam jej z taką myślą, myślę że z dodatkowym wkładem na nocki się sprawdzi również.

  10. #110
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    My mamy kieszonki wzór Lovelace i Einstein. Wkłady są z bawełny organicznej. Są rewelacyjnie i służą nam jako pieluszki nocne (bez wycieków, więc żyjemy w zgodzie ze sobą ). Szczerze polecam


  11. #111
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    Jestem wielbicielką wszystkich produktów BG (no może poza freetime która jest za wielka w kroku po włożeniu takiej ilości mikrofibry ale też ujdzie):
    - kieszonki V4 a także V3 są najlepsze dla mojej córy i uwielbiamy je od 3 mż aż do teraz
    - flipy lubimy ostatnio nieco mniej ale nadal je mamy chociaż w użyciu są częściej otulacze Małe Me
    - wkłady do kieszonek i flipa nie mają sobie równych jeśli chodzi o chłonność
    - moim ostatnim objawieniem jest AIO organic, najlepsza pieluszka jaką kiedykolwiek miałam, schnie nam w okresie zimowym w około 36h niestety, latem na szczęście w mniej więcej 12h, nigdy nie przeciekła

    A wzory - kwestia gustu, wolę gładkie ale intensywne kolorystycznie.
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  12. #112
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Mam trzy kieszonki bodaj v3 odkupione od znajomej są niesamowite nie przeciekają nam,są na rzepy więc błyskawicznie się je zakłada a mój 15 miesięczny brzdąc nie lubi się przebierać w jednej jest nieco grubszy polarek i za to ją lubię bo już wkładki polarowej nie wkładam a odchody stałe i tak łatwo się spierają,niestety rzepy są już nieco sfatygowane i w związku z tym rzadziej po nie sięgamy.Formowanek niestety nie znam.

  13. #113
    Chustonówka Awatar awersja
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    48

    Domyślnie

    No to teraz obnażę swoją niewiedzę, bo ja początkująca jestem
    O co chodzi z tym v4, v3, freetime?
    To jakieś modele, czy jak?

  14. #114
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Dokładnie tak V3 to model kieszonki, V4 jego następca A Freetime to pieluszka AIO z wkładami z mikrofibry, które nachodzą na siebie (jak w Bambooty).

  15. #115
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    Już tłumaczę. BG ma w swojej ofercie dwa typy pieluszek:
    - kieszonki
    - all in one

    Kieszonki początkowo były szyte w wersji V3 tj. wszystkie zapinane na rzepy, wkłady 2 mikrofibrowe. Potem zmienili wersję kieszonki na V4 - krój IMO ten sam (chociaż sa wątki porównujące ale nie ma różnicy w praktyce), zapięcia sa dwojakiego rodzaju - rzepy lub napy do wyboru. W PL popularniejsze są napy, w UK z kolei rzepy jak obserwuję po znajomych Co roku wychodzą nowe kolory tkanin więc i kolekcje się zmieniają. Wkłady od zawsze te same. Podsumowując - między V3 a V4 różnica jest w zasadzie tylko w zapinaniu pieluchy.

    AIO - wygląda z zewnątrz jak kieszonka ale środek ma inny.
    W wersji organic masz dwie wszyte z obu krótszych stron wkładki bawełniane z bawełny organicznej (jak wkład do Flipa), moim zdaniem niezawodne ale schną dość długo.
    W wersji freetime masz dwa wszyte tylko z jednej strony wkłady mikrofibrowe z wkładka polarową na wierzchu (jak wkładka do flipa stay dry dokładnie) - taki kompromis AIO i kieszonki żeby nie trzeba było tracić czasu na składanie kieszonki i żeby schło szybciej od organicznej. Jeden z gorszych pomysłów tej marki bo bardzo dużo jest między nóżkami u dziecka ale dobrze chłonie.

    Trzeci flagowy produkt BG to otulacz Flip z wszelkimi akcesoriami.

    Pomogłam?
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  16. #116
    Chustonówka Awatar awersja
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    48

    Domyślnie

    Oj pomogłyście dziewczyny i to jak!
    Dzięki za odpowiedzi.
    W tych kieszonkach, które mam, nie ma takich kombinacji hehe - małe me i chinki.
    Im bardziej się zagłębiam w temat wielo, tym bardziej się zaskakuję.
    Myślałam, że wiem sporo ale to v4, v3 etc mnie rozłożyło na łopatki.
    Tajemna wiedza znana tylko wtajemniczonym hehe

  17. #117
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    Oj tam, oj tam, żadna tajemna - rok z hakiem praktyki i zamiłowania do nowości A BG baaaardzo Ci polecam, dla maluszka szczególnie. Jak Kasia była w wieku Twojej córki to kieszonki BG wytrzymywały z jednym dużym wkładem nawet do 4h więc na wszystkie wycieczki samochodem i wyjścia były jak znalazł.
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  18. #118
    Chustonówka Awatar awersja
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    48

    Domyślnie

    No właśnie się nad nimi zastanawiałam, czy nie kupić, tylko zgłupiałam jak Was poczytałam o co chodzi z tym v4, v3
    Ale teraz już jestem super doedukowana dzięki Wam hehe

  19. #119
    Chustoholiczka Awatar madagaskar
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,994

    Domyślnie

    wkladki BG to ja teraz uzywam do prawie wszystkiego bo super chlonne- caly stos mi samych wkladow urosl,a i kieszonki tez bardzo lubimy, rzepy zszarzaly i owszem , wkladki tez , ale wnetrze nie i gumki w swietnym stanie-chyba w najlepszym ze wszystkich moich pieluch
    ja napy zdecydowanie wole, bo rzepy mi wiercipiete strasznie po plecach drapia podczas nakladania-chociaz doceniam wieksza plynnosc regulacji i szybsze zapinanie

    2005,2008,2011,2018

    net mi działa jak chce/nie chce...bywam chwilami...i czasem znikam

  20. #120
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    U nas początki były z chińskimi kieszonkami i niestety każda zmiana pieluchy to przebieranie od stóp do głów bo przy nóżkach przecieki. Więc przestałam "oszczędzać" i kupiłam droższe BG i to był strzał w "10".
    Początkowo kupiłam 2 kieszonki V4 bo były w promocji Jako pierwsze OS sprawdziły się na 8tygodniowym maluchu - bez przecieków przy nóżkach i pupa nie gigantyczna Więc kupiłam jeszcze 4
    Używamy tego większego wkładu (fajnie że można go spiąć napami i regulować tym długość) - wytrzymuje bez problemu 4-5h w nocy na 2.5miesięcznym dziecku.
    Mamy wersję z rzepami, co jest bardzo wygodne ale trzeba pamiętać o zapięciu ich do prania. Kieszonka w środku dopiera się dobrze, wkłady mają ślady po mlecznych kupkach, ale myślę że suszenie na słońcu je wybieli. Schną szybko. Polecam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •