Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 198

Wątek: Bumgenius

  1. #61
    Chustonówka Awatar adusia2000
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Kiel, DE
    Posty
    31

    Domyślnie

    Skusilam sie na nie i musze powiedziec, ze jestem bardzo z nich zadowolona. Pupcia jest super zgrabna (a na tym mi bardzo zalezalo), sa mieciutkie i chlonne. To teraz nasze ulubione formowanki. Jedyny ich minus to bardzo dlugi czas schniecia, ale to normalka przy bambusie i te rzepy sa takie malutkie... nie wiem czy starczy do konca pieluchowania, mam L-ke i wydaja mi sie malutkie, no ale dzieki temu mam zgrabna pupke. Jak dla mnie sa super!

  2. #62
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    60

    Domyślnie

    jest to moja jedyna formowanka, która po wielu praniach nadal jest miękka. Mam strasznie twardą wodę i na sztywne pieluchy nie pomaga nawet gotowanie w kwasku i occie. Tej pieluchy nie musiałam katować gotowaniem i strippingiem.

  3. #63
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie Bumgenius V4

    ktos ma i może coś napisać o niej?
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  4. #64
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Podbijam, też jestem ciekawa jak się sprawują te pieluszki - szczególnie w porównaniu z V3.
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  5. #65
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Baaaardzoo dawno miałam V3, mała była dużo mniejsza... i V3 się jej odciskały.
    Spróbowałam V4 i są o niebo lepsze rzeczywiście są wyższe w stanie i mają trochę większy zapas w pasie.

  6. #66
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie

    napiszcie prosze coś więcej
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  7. #67
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    właśnie! bo na oko w sklepach wyglądają tak samo! (nie licząc nap)
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  8. #68
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Wg mnie są po prostu większe i nie odciskają się na nóżkach, chociaż 11 kg córce zakładałam pełny rozstaw nap.

  9. #69

    Domyślnie Bumgenius Organic, proszę o opinię

    jak się sprawdza u dzieci starszych i ruchliwych? znalazłam ją bo szukam pieluszek z bawełną/bambusem przy pupie i ta wydaje się być super. Tylko droga nieco Czy długo schnie i czy jest chłonna?


  10. #70
    Chustonoszka Awatar biankaaa
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    68

    Domyślnie

    My mamy bumgenius AIO organic i lubię ją głównie ze względu na naturalny material przy pupie. Chłonie sporo, jest bardzo zgrabna na pupie, ale schnie nieprzyzwoicie długo. Jedna z dłużej schnących pieluch w naszym stosiku. Mimo, że jestem z niej zadowolona to mamy tylko jedna - nie lubie jak coś mi 3 dni wisi na suszarce

  11. #71

    Domyślnie

    o kurcze, to kiepsko. Bez sensu mieć pieluchę za 70zł żeby użyć raz w tygodniu.


  12. #72
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Pieluszka fajna, zgrabna, dość chłonna, z przeciekami nie ma problemu ale sporo schnie po praniu
    I ta cena

  13. #73
    Chustonoszka Awatar Eko_mamusia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa / Gocław
    Posty
    85

    Domyślnie

    Witam
    Ja na pieluszkę BumGenius organic skusiłam się jeszcze przed porodem gdy kupowałam zestaw do opieluszkowania mojego małego.
    Pieluszka jest naprawde bardzo fajna. Mam poczucie że ta pieluszka to same dobro Miły, naturalny materiał przy pupci.
    Pieluszka ta wyglada na pupci wyjatkowo zgrabnie. No i należy ona do tych cudnowych pieluszek ONE SIZE które pozwalaja nam ograniczyc koszta.
    Jedyna wadą jest jak juz ktoś wyzej napisał...strasznie długi okres schniecia.
    Na szczęscie teraz w tak piekną pogode wystarczy wywiesić na słońce na kilka godzin i po kłopocie gorzej zimą.....
    Ostatnio edytowane przez Eko_mamusia ; 25-05-2011 o 12:49

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eko_mamusia Zobacz posta
    Witam
    Ja na pieluszkę BumGenius organic skusiłam się jeszcze przed porodem gdy kupowałam zestaw do opieluszkowania mojego małego.
    Pieluszka jest naprawde bardzo fajna. Mam poczucie że ta pieluszka to same dobro Miły, naturalny materiał przy pupci.
    Pieluszka ta wyglada na pupci wyjatkowo zgrabnie. No i należy ona do tych cudnowych pieluszek ONE SIZE które pozwalaja nam ograniczyc koszta.
    Jedyna zaletą jest jak juz ktoś wyzej napisał...strasznie długi okres schniecia.
    Na szczęscie teraz w tak piekną pogode wystarczy wywiesić na słońce na kilka godzin i po kłopocie gorzej zimą.....
    ja tą pieluszkę mam cały czas w głowie ale długi czas schnięcia mnie jednak powstrzymuje, dzisiaj mamy ładną pogodę ale cały lipiec może padać deszcz i użyję ją 5 razy


  15. #75
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    schnie dlugo, dlatego mialam ich ok. 10 i uzywalam non stop - moje faworytki pieluchowe zdecydowane, 10 okt w kazdej mozliwej kategorii

  16. #76
    Chustonoszka Awatar Eko_mamusia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa / Gocław
    Posty
    85

    Domyślnie

    Ktos mi polecił rozwieszać ją za wkłady...to troszke przyspiesza proces schniecia
    Pieluszka faktycznie nie nalezy do tanich jednakże uważam ze one size jest opłacalny- starcza na dłuuugo

  17. #77

    Domyślnie

    ja mam same one size. Nie wiem czy będę używać 'dłuuuuugo' bo mi się nudzą i wymieniam na inneno i wciąż szukam pieluszki idealnej
    poza tym teraz dziecko już tak nie rośnie, więc nawet jakbym kupiłam rozmiarowe to pewnie i tak by starczyła do końca pieluchowania.


  18. #78
    Chustonoszka Awatar Eko_mamusia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa / Gocław
    Posty
    85

    Domyślnie

    Nie wiem czym sie roznia od V3 bo nie miałam ale z V4 jestem bardzo zadowolona stanowią 60 procent wszystkich moich pieluszek
    nie przeciekają, sa one size co pozwala nam troszke zaoszczedzic no i sa ładne - ja mam te wzorzaste


  19. #79

    Domyślnie

    ale słodkie bobo mój to by cholery dostał jakby miał tyle szmaty między nogami Eko_mamusia, możesz zmierzyć szerokość w kroku tej pieluszki? cudnie wygląda, biorę poprawkę, że Twój mały waży pewnie z 5 kg a mój 11 i biega więc inaczej by w tej pieluszce wyglądał.


  20. #80
    Chustonoszka Awatar Eko_mamusia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa / Gocław
    Posty
    85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kawiareczka Zobacz posta
    ale słodkie bobo mój to by cholery dostał jakby miał tyle szmaty między nogami Eko_mamusia, możesz zmierzyć szerokość w kroku tej pieluszki? cudnie wygląda, biorę poprawkę, że Twój mały waży pewnie z 5 kg a mój 11 i biega więc inaczej by w tej pieluszce wyglądał.
    po naciagnieciu w kroku 19-20cm
    Kubuś wazy teraz 6,5kg wydaje mi sie że im wieksze dziecko tym pieluszka zgrabniej sie dopasowuje, bo to jest one size wiec na małym bobo ten materiał sie marszczy i tworzy zgrubienia w niektorych miejscach
    Agusia mamusia Kubusia




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •