Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 45

Wątek: jak noszą Zary bawełniane?

  1. #21
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    Wiesz, to wszystko zawsze sa relatywne opinie. Jedni sa bardziej wyczuleni na wpijanie sie chusty w cialo, inni mniej. Moze i nawet jest roznica miedzy kolorami, jak nosza
    PS: na krotsze spacery moim zdaniem dalaby jeszcze rade. Na dlugi spacer nie wybralabym Zary.
    Marcel 3 lata

  2. #22
    Chustonoszka Awatar olga
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    56

    Domyślnie

    Wiesz co, jednak nie chcę ryzykować. Trudno, kiedyś przy drugim dziecku sprawię sobie zarkę Od dawna marzyłam o indio, nie będę już kombinować
    Dzięki za odpowiedź!

  3. #23
    Chusteryczka Awatar alifi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Rydzynki
    Posty
    2,521

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamila Zobacz posta
    Wiesz, to wszystko zawsze sa relatywne opinie.
    PS: na krotsze spacery moim zdaniem dalaby jeszcze rade. Na dlugi spacer nie wybralabym Zary.
    Nosiłam w tripinku, testowałam gold rubina. Dwie różne chusty (faktura, brzegi, "czepliwość"). Z zarą nie dogadałam się w ogóle. Nie sprawdziłam nośności chusty, bo motałam w nią jakieś 5 kg . Skądinąd wiem, że indio spokojnie poniesie większe ciężary, o zarze zaś tego nie słyszałam.

    Bawełna z lnem vs czysta bawełna - wiadomo...
    Ostatnio edytowane przez alifi ; 15-03-2012 o 00:12
    Kajetan Iwo (31.01.2008) Kalina Jagoda (16.05.2011)

    UWIERZYŁAM W ŻYCIE POZAFORUMOWE

  4. #24
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    Och, od zawsze marzę o tricolorach - dobrze wiedzieć, że nie należy żałowac, że mnie na nie nie stać

  5. #25
    Chusteryczka Awatar alifi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Rydzynki
    Posty
    2,521

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmadzik Zobacz posta
    Och, od zawsze marzę o tricolorach - dobrze wiedzieć, że nie należy żałowac, że mnie na nie nie stać
    Iiii tam zaraz Nie chcę pod zarami dołków kopać Jeśli trafi się okazja, spróbować warto. W końcu chodzą po Ziemi zamotane zakochane w zarach
    Kajetan Iwo (31.01.2008) Kalina Jagoda (16.05.2011)

    UWIERZYŁAM W ŻYCIE POZAFORUMOWE

  6. #26
    Chusteryczka Awatar wildhoney
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Land of Mordor
    Posty
    2,120

    Domyślnie

    Ja nosiłam i noszę prawie 8 kg ludka w tripinku i oberżynie, na krótkich i długich [czasowo i kilometrowo] dystansach, nie narzekam na nośność czy wpijanie się w ciało - a w porównaniu do honsiu czy gekonów to wydaje mi się, że noszą tak samo, jak nie lepiej Także najlepiej by było, jakbys sobie pożyczyła do testów i potem zdecydowała, czy się lubicie, czy nie
    Nazgul, 1. 02. 2009; Morgulina 13. 06. 2011
    One candle left to burn now... before the Darkness comes.

  7. #27
    Chustonoszka Awatar olga
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    56

    Domyślnie

    Mam już w domu gold rubina Musiałam się szybko zdecydować Trudno, może rzeczywiście kiedyś będzie mi dane spotkać się na żywo z jakąś zarką i będę mogła sama ocenić ich nośność A teraz wolałam nie ryzykować, nasze fundusze mogłyby tego nie wytrzymać

    Ale to nie zmienia faktu, że triyellow uważam za jedną z piękniejszych chust

  8. #28
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    1,265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olga Zobacz posta
    Mam już w domu gold rubina Musiałam się szybko zdecydować Trudno, może rzeczywiście kiedyś będzie mi dane spotkać się na żywo z jakąś zarką i będę mogła sama ocenić ich nośność A teraz wolałam nie ryzykować, nasze fundusze mogłyby tego nie wytrzymać

    Ale to nie zmienia faktu, że triyellow uważam za jedną z piękniejszych chust
    Warto zrobić wymianę czasową ja byłam chorobliwie zadurzona w trigreen, spróbowałam i mi zupełnie się jej odechciało, wyleczyłam się z zar bezkosztowo. Za to jade polecam!
    W(2002) H(2010) Z(2012)

  9. #29
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,765

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alifi Zobacz posta
    ...W końcu chodzą po Ziemi zamotane zakochane w zarach
    Na przykład ja
    Noszę w trigreenie 12-kilowca i to wcale nie na krótkich dystansach Nie jest to najbardziej nośna chusta świata, ale swoim wyglądem daje mega-radochę
    A ja już tak mam, że wolę oko nacieszyc niezbyt nośną bawełenką niż przygnębic się nieciekawym pasiakiem, chocby był szmatanem nad szmatany

  10. #30
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,898

    Domyślnie

    Mam bawełnianą zarę lemongrass, ostatnio poszłam w niej na spacer w 1x i myślałam,, ze mi kręgosłup trzaśnie pod tymi 8 kilogramami. W plecaku troszkę lepiej. To już koniec noszenia w Zarze? Pora się żegnać?
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  11. #31
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    Mi się w zarze bardzo dobrze nosi. Mam lemongrassa. Zabralam ja na Śnieżkę - 8kg Weronika ważyła. Cały dzien nosilam. W ogóle na wakacjach w zarze nosilam. Ostatnio chorowała i tez zara ciagle. I girasol.
    Ale ja nie znoszę grubasnych, ciężkich chust. Rubin- gold to mój max.
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  12. #32
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Böblingen
    Posty
    2,158

    Domyślnie

    dziecię ok 7,5 kg (więc lekkie jeszcze ponoć) ale nasza czarna zara super jest i tu się z Mayką nie zgodzę, że jak ellaroo, bo ta druga jest cieńsza (acz piękna) i zaczynam powoli kilogramy czuć, w zarze jeszcze nie
    zara nie niesie tak jak rapalu, ale ja nie narzekam -serio serio
    a porównując do rodosa nati, póki co wielkiej różnicy nie widzę (ale pewnie zobaczę za jakiś czas, jak tak czytam opinie zary)
    http://kachaskowo.blogspot.com
    a najlepsze me dzieła: Michał 06-06-2007 i Klaudia 17-09-2011
    bociany dzieci nie noszą, ja tak (zapożyczone z nosime.sk)


  13. #33
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Dorzucę mój przypadek:
    tak kochałam kolor wymarzonego fresha, że jak już go dostałam, to doskonale mi się w nim nosiło, serio serio

  14. #34
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,898

    Domyślnie

    Zary lemongrass juz nie mam, za to mam triyellow. I zaczęły się kłopoty. Co jest z tą chustą, że jak zamotam i mam dziecko przyklejone do siebię to mi po kilkunastu minutach osiada? Technicznie bdb wiążę z innymi chustami nie mam tego problemu. Jak zamotam to Maciek ma swoje ramiona na wysokości moich, a po kilkunastu minutach poniżej moich łopattek, a jego tyłek zaczyna dotykać mojego I wtedy zaczyna mnie boleć kręgosłup Maciek ma 9kg.
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  15. #35
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,898

    Domyślnie

    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  16. #36
    Chustoholiczka Awatar Basinda
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    5,469

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    Zary lemongrass juz nie mam, za to mam triyellow. I zaczęły się kłopoty. Co jest z tą chustą, że jak zamotam i mam dziecko przyklejone do siebię to mi po kilkunastu minutach osiada? Technicznie bdb wiążę z innymi chustami nie mam tego problemu. Jak zamotam to Maciek ma swoje ramiona na wysokości moich, a po kilkunastu minutach poniżej moich łopattek, a jego tyłek zaczyna dotykać mojego I wtedy zaczyna mnie boleć kręgosłup Maciek ma 9kg.
    a w jakim wiązaniu? bo mi tak czasem w plecaku z krzyżem się robiło... a w prostym nigdy...
    Co do zary to problemem mogą byś jej nietypowe krawędzie które trudno dobrze dociągnąć...
    Basia mama 5 małych Trolli
    Doradca Noszenia ClauWi, Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala



  17. #37
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,898

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Basinda Zobacz posta
    a w jakim wiązaniu? bo mi tak czasem w plecaku z krzyżem się robiło... a w prostym nigdy...
    Co do zary to problemem mogą byś jej nietypowe krawędzie które trudno dobrze dociągnąć...
    w plecaku prostym bez tybetana, w lemongrasie nie miałam tego problemu
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  18. #38
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Basinda Zobacz posta
    Co do zary to problemem mogą byś jej nietypowe krawędzie które trudno dobrze dociągnąć...
    Racja. Zary Tri... ciężko się dociąga.
    Igor 27.09.2009
    Eryk 17.03.2012
    Adam 24.04.2015
    Nika 02.02.2018
    Kuba 31.12.2019
    Kaja 21.09.2021

  19. #39
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,898

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eesti Zobacz posta
    Racja. Zary Tri... ciężko się dociąga.
    czy ja wiem czy ciężko się dociąga? Nie powiedziałabym...Ale do szału doprowadza mnie szybkie osiadanie
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  20. #40
    Chustoholiczka Awatar Basinda
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    5,469

    Domyślnie

    powiem szczerze że nie wiem w takim razie...
    Zwłaszcza że podobno trikolory są bardziej nośne... ja miałam tylko monokolorowe zary bawełniane... no ale tak czy siak imo zary są kiepskie na plecak prosty bo nie pracują tak dobrze jak skośnokrzyżówki, mają te nieszczęsne nieobszyte krawędzie no i cienkie dość są... na ale piękne są
    Basia mama 5 małych Trolli
    Doradca Noszenia ClauWi, Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •