Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Jestem wariatka :P

  1. #21
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    strasznie dawno mi się szmata nie śniła
    do wczoraj. Pożyczyłam indiacza i wrócił z wielką dziurą na środku
    chyba jakiś kryzys przechodzę, że zamiast piękności śni mi się felerna chusta
    uff Karusku jak dobrze, że to był TYLKO sen

  2. #22
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    uff Karusku jak dobrze, że to był TYLKO sen
    oj tak
    żal mi jej było strasznie
    2 + 7 (2005-2018)

  3. #23
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    O mamo, to mi się chusty śnią bardzo często i oczywiście co sen to głupszy of kors np. kiedyś we śnie papież Franciszek pomagał mi chusty wybierać (!) i to nie tak ,że przez internet,tylko cała audiencja była, przychodzili ludzie z całego świata i pokazywali nam chusty,a On majestatycznie kiwał głową,która noże być
    albo,rodziłam dziecko i nagle na odziale wszystkie dziewczynki miały na imię Neobulle... ja im tłumaczę,że moja Nina,a oni,że nie ,że musi być Neobulle... od razu mówię,że biorę tylko leki na alergie i wziewki na astme

  4. #24
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    O mamo, to mi się chusty śnią bardzo często i oczywiście co sen to głupszy of kors np. kiedyś we śnie papież Franciszek pomagał mi chusty wybierać (!) i to nie tak ,że przez internet,tylko cała audiencja była, przychodzili ludzie z całego świata i pokazywali nam chusty,a On majestatycznie kiwał głową,która noże być
    albo,rodziłam dziecko i nagle na odziale wszystkie dziewczynki miały na imię Neobulle... ja im tłumaczę,że moja Nina,a oni,że nie ,że musi być Neobulle... od razu mówię,że biorę tylko leki na alergie i wziewki na astme
    niezle papierz pomagajacy wybierac chuste, i to imie Neobulle.

    Mi sie snilo, ze znalazlam chuste w lumpeksie, blekitne indio ( chyba mare) chusta byla piekna, a na srodku po calej dlugosci miala wszyty sciagacz taki jak jest w kurtkach, albo przy kapturach. Oczywiscie sciagacz byl po to zby chusta sielatwiej dociagala

    A. listopad 2012




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •