Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: odklejony pul :(

  1. #21
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamamia Zobacz posta
    A w naszych "chińczykach" pull się nie odwarstwił, a wszystkie i tak zaczęły mocno przeciekać. Po pół roku stosowania. Cokolwiek bym do środka nie dała. Piorę w 40 stopniach. Co 2 dzień.
    Zużyły się?
    a w czym pierzesz?
    jak pierzesz?
    jak płuczesz?
    czy(m) je odtłuszczałaś na początku?
    czemu pierzesz tylko w 40?


  2. #22
    Chusteryczka Awatar grazyna
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,793

    Domyślnie

    Mam w domu dwie kieszonki od BoboLidera, żółtą i niebieską. Od jakiegoś czasu, jak wkładałam wkłady do niebieskiej, to zwracałam uwagę na to, że PUL odstaje od reszty materiału, że się tak wyrażę. Nie wpadłam na pomysł, żeby porównać niebieską kieszonkę z tą żółtą, tylko uznałam, że skoro one takie tanie były, to po prostu wymyślili inną technikę . Aż do dziś, coś mnie tknęło, spojrzałam w środek żółtej i olśnienie - PUL w niebieskiej się rozwarstwił, żółta jest ok! Podsumowując, można używać z rozwarstwionym PULem (myśląc, że to innowacyjne rozwiązanie ) i jest ok .
    Tymon 15 lutego 2011 i Antonina 27 lipca 2015

  3. #23
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    179

    Domyślnie

    Ja też mam jedną FB w której pul się rozwarstwił, to było jakos w wakacje, a teraz dodatkowo sie przerwał w jednym miejscu, ale to nie wpłyneło na szczelność pieluchy. W jednej babyetcie też mam rozwarstwiony i też dziala bez zarzutu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •