Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: chusta lniana mia mia - wasza ocena

  1. #1

    Domyślnie chusta lniana mia mia - wasza ocena

    Chusta zimowa z "mięsistego" lnu już od jakiegoś czasu wędruje. Poproszę Was o opinie. Chusta była prze zemnie prana i testowana, prasowana także zaliczyła pierwsze złamanie materiału, dzięki czemu stała się miękka.
    Zapraszam do oceny: )
    zobaczyć je można tu:
    viewtopic.php?f=37&t=10566&st=0&sk=t&sd=a

  2. #2
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie Re: chusta lniana mia mia - wasza ocena

    Nikt jeszcze nie napisał recenzji. No to ja się pierwsza zgłaszam...

    Niestety nie napiszę, że chusta mi się podoba. Nie lubię pisać negatywnych rzeczy, ale jeśli testujemy i jest miejsce na recenzje to chyba warto napisać o własnych odczuciach "chustowych" bo o to w tym dziale chodzi.

    Jak dla mnie chusta bardzo sztywna i bardzo gruba. Niewygodnie mi się ją motało właśnie ze względu na grubość i sztywność. Nie mogłam porządnie zrobić węzła. Był wielki Po próbach dociągnięcia chusty wpijała mi się w plecy. Trochę nosiłam synka po domu i było mi bardzo niewygodnie. Zrobiłam kilka podejść i za każdym razem było tak samo. Nie odważyłam się w związku z tym wyjść z domu w tej chuście.
    Myślę, że po prostu materiał nie jest trafiony.

    Mam nadzieję, że Asiawid się nie pogniewa za taką recenzję

    Dziękuje za możliwość testowania


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  3. #3
    Chustomanka Awatar yerba
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    1,455

    Domyślnie Re: chusta lniana mia mia - wasza ocena

    Mnie również chusta nie oczarowała.

    Jak dla mnie jest za ciężka, za gruba, za sztywna. Mimo, że ja lubię chusty pancerne (vide Lana). I że chusta była zapewne już kilkanaście razy prana i prasowana.
    Wiąże się kiepsko i kiepsko się dociąga. I w związku z tym ciężko mówić o jej nośności, bo - mimo IMO sporej wprawy w wiązaniach - nie udało mi się jej właściwie zamotać.

    Bardzo dziękuję za możliwość testowania.
    przychówek: Pierwszy (czerwiec 2007) i Druga (maj 2010)

    http://www.pomoz-amelce.pl



  4. #4

    Domyślnie Re: chusta lniana mia mia - wasza ocena

    Dziewczyny
    Dzięki za szczerą opinię, jest dla mnie bardzo cenna. Poprosiłabym, żeby osoba która go teraz testuje napisała mi wiadomość na priv. w celu zakończenia testowania chusty. Trzeba będzie dopracować tkaninę na kolejną chustę.
    pozdrawiam wszystkie mamy : )
    asia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •