Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: pieluchy dla noworodka i następne - mała pupa

  1. #21
    Chustofanka Awatar Megi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    463

    Domyślnie

    aby było też ekonomicznie polecam na dzień otulacze s-ki (np. najmniejszy rozmiar bambino mio) i ręczniczki z ikea (komplet 10 szt chyba 9,9zł) lub małe prefoldy. tetra była dla nas na początek za duża, podobnie kieszonki one-sizy i wszelkie aio. a takiego malucha i tak przebierasz często więc ręczniki ikeowkie sprawdzały się u nas super. na noc zakładaliśmy małe formowanki s-ki lub od biedy forowanki kieszonki z wkładką z mikrofibry (bambusowe były za wielkie) i otulacz tots botsa rozm. 0 (ten najmniejszy).
    Zosia (08.2011), Tadzio (04.2013) i Stefcia (07.2014)

  2. #22
    Chustomanka Awatar Koire
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    860

    Domyślnie

    Noworodek nie sika litrów , chłonna, a i owszem,ale chyba bez przesady, raczej częsta wymiana. Nie mam doświadczenia z tetrą, ale takie rozwiązanie + otulacz (wybrałabym wełniany), wydaje się być najbardziej "płaskim".

    Dla swojego noworodka wybrałam pieluszki w wiekszości Natur Babies - różne, w więszości bambusowe, kilka na wyjścia z polarkiem w środku, bo nie mają gumki na pleckach ściągniętej, ale czy pupa będzie w nich mała? No nie wiem.
    Gosia-mama Poli 09.09.2008 i Olafa 21.05.2012

    http://koiremoress.wordpress.com/

  3. #23
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    Wydaje mi się że bambusowa tetra będzie dobra plus ewentualnie wkładka "sucha pupa" jak dziecko będzie potrzebowało (moje potrzebowało) ale to się okaże. Ja na bambusową tetrę trafiłam dopiero pod koniec, ale mogę potwierdzić, że jest super. Poza tym noworodkowi i tak trzeba zmieniać pieluszkę często ze względu na kupki- mojej drugiej córce bardzo często musiałam.
    Chudzinka- Ufoludek - 2001, Krasnoludek - 2009, Pimpuś -2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •