Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy 12345678910111213141517 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 381

Wątek: Jaskolki kaszmirowe "Czerwone wino"

  1. #121
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Ja tam jestem wdzięczna Nati, wymieniłam kilka Natek za cudowne stare Didki

  2. #122
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamila Zobacz posta
    No troche sie tam (TBW) nazbieralo im do powiedzenia na polskie mamy (nawet, ze polska strona u nati chodzi szybciej niz ang) .... Ja caly czas mam w pamieci te bezowo turkusowe jaskoly co sie sprzedaly na amerykanskiej aukcji za 645 dolarow. Zadna z polskich mam nie miala z tym nic wspolnego. Juz nie wystarczylo ustalenie ceny na FSOT, musiala byc aukcja. Dziwne, ze dziewczyna mogla wkleic link do swojej aukcji na forum sprzedaz i na okraglo i podbijac go, zeby "nikt nie zapomnial". Jakos nikt nie powiedzial, ze cos z tym nie tak - ze nieladnie wklejac link do wlasnej aukcji. Nawet jej gratulowali, ze za tyle sprzedala

    Ech, szkoda ze te biedne jaskoly tyle szumu robia, i nastawiaja ludzi na dwoch kontynentach niemalze przeciwko siebie

    PS: I jeszcze dodam, ze jezeli to prawda, ze ktos juz oferowal dzisiejsza chuste na sprzedaz via PM to naprawde nie pochwalam takiej taktyki Nie wazne, czy ktos stad czy z innej czesci swiata.
    Believe me, many moms were very unhappy with that auction. But, according to TBW rules, you cannot comment on someone's FSOT post mentioning anything about pricing, etc. So, though there was backlash over it, it was not posted on that thread.

    (Google translate: Wierz mi, że mam bardzo zadowolony z tej aukcji. Ale, zgodnie z zasadami TBW, nie można wypowiedzieć się na temat czyjegoś postu FSOT wspomnieć coś na temat cen, itd. Tak więc, choć nie było luzu nad nim, to nie napisali na ten temat.)

  3. #123
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pondo Zobacz posta
    I tak się spełnia proroctwo o końcu świata 2012. Będzie trzecia wojna światowa w tym pierwsza i ostatnia nuklearna, rozpoczęta przez matki chustonoszące nieposiadające jaskółek kontra te co je posiadają
    Chyba powinnam sama siebie rozszarpać -jedne mam, drugich nie mam

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Ja tam jestem wdzięczna Nati, wymieniłam kilka Natek za cudowne stare Didki
    Tez bym się jakimś didkiem ukoiła

  4. #124
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamila Zobacz posta
    Ja nigdy nie lubilam Indio. Jakos ta paleta barw mnie nie dotyczyla. Nigdy tez jakos sama marka mnie nie zachwycila, wiec nie polakomilam sie nigdy rowniez na kupowanie nowej chusty. Ostatnio troche przypadkiem zajrzalo w moje progi Yew, potem Pawie od Karuska i zachwialo moimi zatwardzialymi postanowieniami o Indio i marce (choc gekonow i tak nie polubie ). Jak juz wyszlo Pinus, to stwierdzilam, ze musze kurna, zielonke dorwac, bo nie usne. Kupilam nowa, od vendorki. I jakos tak na didka troche szerzej oczy otworzylam. W pozytywnym sensie
    A propos powyższej mojej wypowiedzi
    Kamilo pamiętaj o mnie jak kiedyś postanowisz opuścić to indio

  5. #125
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aksamitka Zobacz posta
    Chyba powinnam sama siebie rozszarpać -jedne mam, drugich nie mam
    Rozszarpią Cię amerykanki, bo skoro masz jedną to zapewne masz chody/układy/i cholera wie co jeszcze i stąd też masz te pierwszą

    Już męczą mnie te gadki i nagonka na polki, przez politykę Nati. Gdyby Nati = każda polka, to do jasnej ciasnej miałabym jaskółki swoich marzeń. Byłyby szaro-limonkowe.
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  6. #126
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pondo Zobacz posta
    Rozszarpią Cię amerykanki, bo skoro masz jedną to zapewne masz chody/układy/i cholera wie co jeszcze i stąd też masz te pierwszą

    Już męczą mnie te gadki i nagonka na polki, przez politykę Nati. Gdyby Nati = każda polka, to do jasnej ciasnej miałabym jaskółki swoich marzeń. Byłyby szaro-limonkowe.
    Niech szarpią wirtualnie Proszę bardzo
    Szaro-limonkowa chusta to moje marzenie jeszcze z czasów lnianego Pancy

  7. #127
    Chustomanka Awatar kista1
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,491

    Domyślnie

    Mnie już też zmęczyły te polowania, wolę kupić sprawdzonego starego didka z drugiej ręki niż nową natkę, bo do tej pory wszystkie, które miałam poleciały dalej a jedyną którą bardziej polubiłam był japan. Chciałabym spróbować jaskółek ale chyba nie będzie mi to dane trochę szkoda bo te dzisiejsze bardzo mi się podobały ale cóż muszę z tym żyć, że ich nie mam
    Bianka 04-09-2010

  8. #128
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ellabelly Zobacz posta
    Believe me, many moms were very unhappy with that auction. But, according to TBW rules, you cannot comment on someone's FSOT post mentioning anything about pricing, etc. So, though there was backlash over it, it was not posted on that thread.

    (Google translate: Wierz mi, że mam bardzo zadowolony z tej aukcji. Ale, zgodnie z zasadami TBW, nie można wypowiedzieć się na temat czyjegoś postu FSOT wspomnieć coś na temat cen, itd. Tak więc, choć nie było luzu nad nim, to nie napisali na ten temat.)
    I hope that what you've sad it's true - that there were many moms unhappy with that auction overseas also.
    http://hyenacart.com/SpotsCorner/st/...llows-Wrap-46m

    Because I feel, when I'm reading TBW thread now that it seams that "only" polish mammas wants to sell Swallows with profit Like everybody else is selling them at retail price?
    As long there are people who wants to buy a special wrap to them at certain price, the price will not fall, even if polish moms will stop to sell their wraps overseas.

    PS.Happy to see you posting here ellabelly
    Hugs
    Marcel 3 lata

  9. #129
    Chusteryczka Awatar Zuz
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    2,333

    Domyślnie

    Ja jestem bardzo ciekawa czy te nowe jaskółki są w grubości podobne do pozostałych kaszmirów tego sezonu czy do starych jaskółek. Co prawda starych nie macałam na żywo ale chyba przypominały trochę pancy beż z wełną co?

    Mąż zapowiedział wczoraj że turkusy mogę puszczać ale kotów navy nie odda bo będą dla trzeciego tylko mnie nic na ten temat nie wiadomo
    Coach dyplomowany SWPS

    Doradca d/s noszenia dzieci w chustach Akademii Noszenia Dzieci
    Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala

  10. #130
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    ad post Kamili:dokładnie
    ja dodam tylko ze czuję sie jakbym oglądała jakis odcinek South Park'u a Polki robia za Kanadyjczyków haha
    a tu ciekawostka:
    http://www.thebabywearer.com/forum/s...ool-Swallows-6
    Ostatnio edytowane przez mamaslon ; 10-01-2012 o 12:20
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  11. #131
    Chusteryczka Awatar t_a_s
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Suwałki
    Posty
    1,953

    Domyślnie

    Ja czekam na fotki, myślę, że one jedna będę w malinowy róż wpadać.

    Anita, mama Wiktusi(10.02.2007) i Anielki (03.01.2010)


    Moje nowe hobby fotografia

  12. #132
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez t_a_s Zobacz posta
    Ja czekam na fotki, myślę, że one jedna będę w malinowy róż wpadać.
    oby nie
    nastawiam się na czerwoną czerwień
    (normalnie czuję się wysłuchana w moim wołaniu o czerwoną wełenkę w tym sezonie )
    2 + 7 (2005-2018)

  13. #133
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    ad. post tas:
    no i własnie dlatego tak mi wczoraj smutno było, moje ukochane kolorki
    ale co zrobić, sie gra sie ma, albo nie ma
    to tylko chusta przecie
    (cos wolno dzis pisze
    ps: dostałam propozycje ponoszenia loF yoU Karusku

    ad. post Karuska: jutro bedziesz wiedzieć...hahah...pewnie jak na szpilkach
    Ostatnio edytowane przez mamaslon ; 10-01-2012 o 12:41
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  14. #134
    Chusteryczka Awatar Zuz
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    2,333

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez t_a_s Zobacz posta
    Ja czekam na fotki, myślę, że one jedna będę w malinowy róż wpadać.
    chciałabym
    tylko co z tego jak ich nie mam


    mamaslon - ja wczoraj przeczytałam topik na tbw od deski do deski (poćwiczyłam se ang a co ) i jeden wniosek mi się nasuwa, każda się wkurza na politykę limitową Nati i ... każda bierze udział w następnym polowaniu. AMEN
    Faktycznie jesli miało miejsce proponowanie komuś wczoraj wczorajszych jaskółek to wg mnie wielkie przegięcie, ale ale.... zrobili z polskich mam łase na zarobki a prawda jest taka że tak właśnie rynek działa. OGÓLNOŚWIATOWY.
    I daleko szukać nie trzeba by wyliczyć przykłady, najbardziej pamiętnym dla mnie był ten gdy panowała ptasia grypa i zabrakło maseczek ochronnych na twarze - pamiętacie? Jedyna firma która miała nadprodukcję narzuciła marżę bodajże 300-400 % jakoś tak, to normalna polityka rynkowa, trafiasz w niszę wiesz że będzie popyt? Zwyżasz ceny. Każdy chce zarobić, tyle że tam chodziło o zdrowie ludzi i bezpieczeństwo a tutaj o zwykłe zapokojenie własnych chciejstw Nie wiem nawet czyta firma nie była amerykańska ale głowy nie dam...
    Coach dyplomowany SWPS

    Doradca d/s noszenia dzieci w chustach Akademii Noszenia Dzieci
    Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala

  15. #135
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zuzolcia Zobacz posta

    mamaslon - ja wczoraj przeczytałam topik na tbw od deski do deski (poćwiczyłam se ang a co ) i jeden wniosek mi się nasuwa, każda się wkurza na politykę limitową Nati i ... każda bierze udział w następnym polowaniu. AMEN
    jak u nas parę miesięcy temu (chyba o flamingi wtedy była awantura... i o to, ze sklep sprzedawał więcej niż było na stanie)
    2 + 7 (2005-2018)

  16. #136
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    mnie tez sie wydaje, ze to "rubinrot" bedzie
    Marcel 3 lata

  17. #137
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Zawsze musi się znaleźć ten "zły"

    Też przedarłam się przez prawie cały wątek na TBW.
    To jest jakiś obłęd z tymi jaskółkami... Czy są warte tego szleństwa, jutro przekonam się sama, bo nigdy żadnych nie miałam w ręku...
    Ale dyskusja jest IMO bez sensu
    Rynek rządzi - to raz. Jak napisała jedna z tamtejszych forumek: PEOPLE CAN PRICE WRAPS HOWEVER THEY PLEASE. IT'S UP TO THE BUYERS. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania.
    Jest też wiele absurdalnych teorii spiskowych, np. że nasze polskie serwery mają "bliżej", więc nam łatwiej kupić - akurat mój słuzbowy serwer jest 3000km od Polski i co? Czasem mi się udaje, czasem nie - to kwestia fuksa, a decydująca jest chyba raczej szybkość łącza, nie? Albo że na polskiej stronie sklepu chusty pojawiają się chwilę wcześniej...
    A polityka sklepu jest, jaka jest... Jeśli się nie sprawdzi, to Nati samo poniesie tego konsekwencje...
    Ja twardo stoję przy swojej teorii: to są TYLKO chusty! Traktuję to jak FUN, jak ekscytujące polowanie i zabawę. Tak, podoba mi się wiele chust Nati, bardzo je lubię za miękkość, nośność, design (ostatnie Didki kompletnie mnie nie kręcą, pinus mi się tylko podoba), mam ich "parę" i chrapkę na więcej Ale jak mi się nie uda czegoś kupić, to nie histeryzuję, bo po co?
    Luuuuuuz, kobitki! To nie chleb, nie woda - bez tego też da się żyć!


    PS. Wolałybyście żeby było tak jak teraz, tzn. dużo małych serii limitów, czy odwrotnie - dużo sztuk i łątwodostępnych, ale mało wzorów???
    Ostatnio edytowane przez metis1 ; 10-01-2012 o 13:29
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  18. #138
    Chustomanka Awatar Celebrianna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oleśnica
    Posty
    1,343

    Domyślnie

    Widziałyście wpis Nati na FB! Będą jaskóły w przedsprzedaży!!!!
    po prostu Agata




  19. #139
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    ROD Pokój
    Posty
    2,107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Zawsze musi się znaleźć ten "zły"

    Też przedarłam się przez prawie cały wątek na TBW.
    To jest jakiś obłęd z tymi jaskółkami... Czy są warte tego szleństwa, jutro przekonam się sama...
    Ale dyskusja jest IMO bez sensu
    Rynek rządzi - to raz. Jak napisała jedna z tamtejszych forumek: PEOPLE CAN PRICE WRAPS HOWEVER THEY PLEASE. IT'S UP TO THE BUYERS. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania.
    Jest też wiele absurdalnych teorii spiskowych, np. że nasze polskie serwery mają "bliżej", więc nam łatwiej kupić - akurat mój słuzbowy serwer jest 3000km od Polski i co? Czasem mi się udaje, czasem nie - to kwestia fuksa, a decydująca jest chyba raczej szybkość łącza, nie? Albo że na polskiej stronie sklepu chusty pojawiają się chwilę wcześniej...
    A polityka sklepu jest, jaka jest... Jeśli się nie sprawdzi, to sami poniosą tego konsekwencje.
    Ja twardo stoję przy swojej teorii: to są TYLKO chusty! Traktuję to jak FUN, jak ekscytujące polowanie i zabawę. Tak, podoba mi się wiele chust Nati, bardzo je lubię za miękkość, nośność, design (ostatnie Didki kompletnie mnie nie kręcą, pinus mi się tylko podoba), mam ich "parę" i chrapkę na więcej Ale jak mi się nie uda czegoś kupić, to nie histeryzuję, bo po co?
    Luuuuuuz, kobitki! To nie chleb, nie woda - bez tego też da się żyć!
    Lubię to
    Choć trochę do luzackiego stanowiska dojrzewałam. A za winne jaskóły wypiłam sobie pół butelki wspaniałego chianti classico w jeszcze piękniejszym kolorze i zostało całkiem sporo

  20. #140
    Chusteryczka Awatar taniuka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Celebrianna Zobacz posta
    Widziałyście wpis Nati na FB! Będą jaskóły w przedsprzedaży!!!!
    no to teraz wszyscy ponownie będą kochać Nati

    metis, zgadzam się z każdym Twoim słowem. No i też chętnie sprawdzę co jest w tych jaskółkach, że tyle emocji wywołują
    marzec 2010 i kwiecień 2013

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •