Cytat Zamieszczone przez oud Zobacz posta
Widać, że na forum też jesteśmy gdzieś na granicy błędu statystycznego, ale jesteśmy, Jazzoo pomaga uzgodnić płeć forumową z płcią biologiczną/kulturową, więc nie ma problemu. Chyba. Choć przyznam, że przy rejestracji byłem nieco zawiedziony tym, że nikt i nic nie pyta mnie o płeć tylko od razu stwierdza się, że jestem chustonówką.
Wlasnie - ja mialem podobne odczucie. Niewatpliwie chustotatow jest mniej (oczywiste, ze mama to filar opieki nad dzieckiem; a zreszta chustotacie zazwyczaj pewnie towarzyszy chustomama, w druga strone pewnie rzadziej), a takich ktorzy zagladaja na forum jeszcze mniej (ja do tej pory nie zagladalem na zadne fora, co pokazuje jak wciagnela mnie idea chustowania ) Ale - moze wlasnie to forum powinno wplywac na ograniczanie wplywu stereotypow, czemu nie juz przy rejestracji. Zeby dojsc do jakiejs tworczej konkluzji (w kwestii postulatow), mysle ze mozna jednak zamknac ten watek sugestia wlaczenia kategorii 'chustotata' - a ze ta z natury rzeczy pozostaje troche egzotyczna, to ta egzotyka moze przejawiac sie brakiem szczebelkow...