Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: zoolka

  1. #1
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie zoolka

    Polecam! Przemiły kontakt, szybka wysyłka i wielka wyrozumiałość dla moich wątpliwości Dziękuję!
    Mały B: 2009
    Mała T: 2012

  2. #2
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa/Bielany
    Posty
    121

    Domyślnie

    oo nie wiedziałam, że jest takie miejsce na forum ... dziękuję !
    Ostatnio edytowane przez zoolka ; 02-02-2013 o 09:40
    "Making the decision to have a child - it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body."


    Sklep internetowy CoPolecamy.pl
    - dużo w jednym miejscu zapraszam !

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie

    Ja kupilam aio muskyt...czy jakos tak ..i otulacz....sprawnie szybko rewelacja.....
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

  4. #4

    Domyślnie

    Super forumka Szybka wysyłka i wszystko zgodne z opisem
    Kupowałam pieluszkę.

  5. #5

    Domyślnie

    Wyciągam wnioski z dyskusji toczącej się w tle ostatniego bana na forum i dlatego wystawiam wcześniej przemilczany komentarz:

    Kupiłam od zoolki kilka pieluch i nie tylko. Dopiero teraz mam porównanie wszystkich rodzajów pieluch z nowymi nieużywanymi i muszę powiedzieć, że zoolka mocno zawyża ocenę ich stanu. Wiem, że robi to nieświadomie, ale po prostu piszę szczerze jak jest.
    Uważam też, że ceny może mieć trochę przesadzone. Kupowałam będąc jeszcze zielona w temacie pieluch, no ale uważam, że jednak przepłaciłam za pierwszą jak się okazało mocno skurczoną formowankę (odkryłam to jak kupiłam swoją nową...może zoolka też nie wiedziała, że jest skurczona).

    Żeby zakończyć bardziej pozytywnie chcę powiedzieć, że szybko się z nią sprawy załatwia i dodaje fajne gratisy Dostałam np od niej trochę lanoliny do wełniaków.
    Ostatnio edytowane przez Bialawanilia ; 21-03-2013 o 01:22
    Myszon 2012, Myszka 2014, Myszunia 2016, Myszeczka 2020

  6. #6
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,896

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bialawanilia Zobacz posta
    Wyciągam wnioski z dyskusji toczącej się w tle ostatniego bana na forum i dlatego wystawiam wcześniej przemilczany komentarz:

    Kupiłam od zoolki kilka pieluch i nie tylko. Dopiero teraz mam porównanie wszystkich rodzajów pieluch z nowymi nieużywanymi i muszę powiedzieć, że zoolka mocno zawyża ocenę ich stanu. Wiem, że robi to nieświadomie, ale po prostu piszę szczerze jak jest.
    Uważam też, że ceny może mieć trochę przesadzone. Kupowałam będąc jeszcze zielona w temacie pieluch, no ale uważam, że jednak przepłaciłam za pierwszą jak się okazało mocno skurczoną formowankę (odkryłam to jak kupiłam swoją nową...może zoolka też nie wiedziała, że jest skurczona).

    Żeby zakończyć bardziej pozytywnie chcę powiedzieć, że szybko się z nią sprawy załatwia i dodaje fajne gratisy Dostałam np od niej trochę lanoliny do wełniaków.
    nie zauważyłam że zawyza, jak dla mnie opis był zgodny ze stanem
    A niektóre formowanki w praniu sie kurczą, to normalne, są tkaniny mniej i bardziej kurczliwe. Zwykle nowa formowanka jest troche wieksza od używanej.
    A co do zoolki wymieniałam sie z nia wiele racy, nie tylko pieluchami i moge napisac tylko, że wszystko było idealnie
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  7. #7

    Domyślnie

    Nie chcę wchodzić w szczegóły i opisywać pieluchy, bo nie o to chodzi (że materiały lubią się kurczyć to wiem, moje się nie kurczą, mimo intensywnego używania od półtora miesiąca), ale powtórzę, że Zoolka załatwia sprawy bardzo sprawnie, nie mniej jednak ja w przypadku dwóch pieluch nie byłam zadowolona z ich stanu. Reszta ok
    Wszystko powyjaśniałyśmy i zoolka uczciwie wszystko załatwiła, jednak gdybym jeszcze raz coś kupowała, a zastanawiam się nad woreczkiem to dopytałabym o szczegóły.
    Myszon 2012, Myszka 2014, Myszunia 2016, Myszeczka 2020

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    kupiony otulacz disany był zgodny z opisem i szybko przesłany, mogę polecić ja jako sprzedawcę...

  9. #9
    Chustonoszka Awatar bibka
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    łódź
    Posty
    96

    Domyślnie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •