Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: prośba o pomoc w wycenie

  1. #1
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie prośba o pomoc w wycenie

    bardzo Was proszę o pomoc w wycenie chust Didymosa:
    Tobi stara wersja (kolory jak Tobi ale układ pasków nieco inny niż dzisiejszy) 202 cm mierzony bez frędzli - bo ma frędzle nie skosy
    Indio niebiesko białe 269 cm
    Nino jeansblau, 240 cm. Wszystkie chusty mają czarną metkę. Nino ma czarno - lawendową, indio czarno szarą ale może się sprała, a Tobi czarno brązową, taką czarno - rdzawą.
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  2. #2
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    wszystko w okolicach 150zeta i adresowane raczej do tych,co kolkowych szukają-po doliczeniu kosztów uszycia,jest normalna cena.mało kto używa tak krotkich chust wiązanych,metki w tym przypadku nie mają znaczenia,bo takich chust na ebayu jest mnóstwo i potrafią iść za dużo mniej niż 150 (z jednej strony stara metka oznacza,że to porządna chusta,ale te z oferty standardowej didka są wlaściwie zawsze porządnie tkane,z drugiej strony stara metka oznacza,ze po materiale widać na pierwszy rzut oka,że jest używany,miękki ale jednak).
    przynajmniej tak mi się wydaje.
    czarno-lawendowa-1988-1993
    czarno-szara 1993-2001
    czarno-rdzawa raczej optuję za tym,że metka złapała jakiś kolor po prostu,ale nie są to zamierzchłe lata tak czy siak.czarno-niebieskie lub pomaranczowe w połączeniu z jakims limitem są jedynie cenne,jeśli chodzi o metki.

  3. #3
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    dziękuję bardzo za pomoc i informację, ja nawet nie wiedziałam jaki rząd wielkosci wskazać - właśnie ze względu na te nieszczęsne wymiary...
    Tobi z frędzlami jest fajny ale długościa przypomina raczej bieżnik niż chustę...

    dzięki
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •