Strona 185 z 191 PierwszyPierwszy ... 85135175177178179180181182183184185186187188189190191 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,681 do 3,700 z 3807

Wątek: Oschafanki ;)

  1. #3681
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez masha Zobacz posta
    kurcze na tych fotach eden jest przepiekny... Czemu on nie jest taki na zywo? Ech...
    On jest piękny - przy tej cenie to się znowu zastanawiam

    Dobrze, że nie mam kasy
    Mati 03.2005 Martynka 09.2008 Szymonek 12.2012


  2. #3682
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Dla mnie eden jest na zywo super
    I serio sie zastanawiam, czy po zakonczeniu chustonoszenia nie uszyc sobie jakiejs african style tuniki albo sukni
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  3. #3683
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    Kurcze, a ja po tym jak amst porownala go to zabielanego barszczu, to nie potrafie spojrzec na niego inaczej kurcze szkoda
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  4. #3684
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    No, ja zdecydowanie inaczej zabielam barszcz zatem moj jest taki, rzeklabym, rozowy wrecz
    barszcz, mam na mysli
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  5. #3685
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yvona Zobacz posta
    No, ja zdecydowanie inaczej zabielam barszcz zatem moj jest taki, rzeklabym, rozowy wrecz
    barszcz, mam na mysli
    Hihi!
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  6. #3686
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,733

    Domyślnie

    Jakby ktoś miał przypadkiem Orion Montague 6 to ja chętna jestem. Albo kółkową raczej gathered chociaż każdą wezmę .

  7. #3687
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    po co Ci to brzydactwo? słyszałam, że szybko poszedł, ja wszystko przegapiłam
    Niech oni zaczną ogłaszać godziny wypustów, #@%%#$&$#

  8. #3688
    Chusteryczka Awatar zoana
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    we własnym świecie
    Posty
    2,684

    Domyślnie

    Widzę,że ostatnio wypuszczają o kilku różnych godzinach tak,że jak sie za pierwszym razem ktoś nie załapie to ma kolejną szansę
    Strato i Orion są po raz drugi na stronie.
    Ania, mama Zosi ('09) i Zuzi ('11)

  9. #3689
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    to Orion Montague już był? kiedy?


    I już nie ma losowań, tylko kto pierwszy ten lepszy?

  10. #3690
    Chusteryczka Awatar zoana
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    we własnym świecie
    Posty
    2,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    to Orion Montague już był? kiedy?


    I już nie ma losowań, tylko kto pierwszy ten lepszy?
    Tak był w sobotę razem z chmurami. Teraz coraz częściej robią niezapowiedziane wypusty zamiast losowań.
    Ania, mama Zosi ('09) i Zuzi ('11)

  11. #3691
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Dziecko je zupę a matka ma przemyślenia

    Oscha przestała być atrakcyjna, pożądana - za dużo losowań, za dużo wypustów. W zasadzie poza starymi oschami każda jest do zdobycia i to raczej w cenie wypustu. Szału nie ma, tuz po losowaniu/wypuście cała masa pojawia sie na bazarkach, recenzje są niemiarodajne bo co można powiedzieć o chuście, która się 2,3 razy nosiło? Przecież każdy materiał pracuje i im dłużej mietoszony tym piekniej nosi ....Wzory właściwie te same, kolory różnia sie odcieniami...

    Najbardziej zadziwia mnie ten brak recenzji, są tylko że tak powiem zachwyty bądź nie nad wizualną stroną o tym jak dana chusta nosi w sumie nic nie wiadomo

    Jakos tak mi się wylało bo widzę, że firma zmierza w kiepskim kierunku....
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  12. #3692
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Dziecko je zupę a matka ma przemyślenia

    Oscha przestała być atrakcyjna, pożądana - za dużo losowań, za dużo wypustów. W zasadzie poza starymi oschami każda jest do zdobycia i to raczej w cenie wypustu. Szału nie ma, tuz po losowaniu/wypuście cała masa pojawia sie na bazarkach, recenzje są niemiarodajne bo co można powiedzieć o chuście, która się 2,3 razy nosiło? Przecież każdy materiał pracuje i im dłużej mietoszony tym piekniej nosi ....Wzory właściwie te same, kolory różnia sie odcieniami...

    Najbardziej zadziwia mnie ten brak recenzji, są tylko że tak powiem zachwyty bądź nie nad wizualną stroną o tym jak dana chusta nosi w sumie nic nie wiadomo

    Jakos tak mi się wylało bo widzę, że firma zmierza w kiepskim kierunku....
    doskonale widać to co piszesz ale jak dla mnie oschy i tak są póki co naj
    dobrze mi się w nich nosi i pasuje mi tych kilka wzorów i kolorów bo ileż można mieć indio ... a na ap funduszy brak, a pavo też nieco kosztowne na nati się zawiodłam raz i już jakoś mnie nie pociąga, a didek dobił mnie okropnymi kasztanami .. i co tu kupować ??

  13. #3693
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Nati mnie pozytywnie zaskoczylo, ale Oscha tez jest swietna, serio. Taki po macoszemu traktowany JK Fern nosi jak zloto i pieknie trzyma.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  14. #3694
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Dziecko je zupę a matka ma przemyślenia

    Oscha przestała być atrakcyjna, pożądana - za dużo losowań, za dużo wypustów. W zasadzie poza starymi oschami każda jest do zdobycia i to raczej w cenie wypustu. Szału nie ma, tuz po losowaniu/wypuście cała masa pojawia sie na bazarkach, recenzje są niemiarodajne bo co można powiedzieć o chuście, która się 2,3 razy nosiło? Przecież każdy materiał pracuje i im dłużej mietoszony tym piekniej nosi ....Wzory właściwie te same, kolory różnia sie odcieniami...

    Najbardziej zadziwia mnie ten brak recenzji, są tylko że tak powiem zachwyty bądź nie nad wizualną stroną o tym jak dana chusta nosi w sumie nic nie wiadomo

    Jakos tak mi się wylało bo widzę, że firma zmierza w kiepskim kierunku....
    Cytat Zamieszczone przez _agata89 Zobacz posta
    doskonale widać to co piszesz ale jak dla mnie oschy i tak są póki co naj
    dobrze mi się w nich nosi i pasuje mi tych kilka wzorów i kolorów bo ileż można mieć indio ... a na ap funduszy brak, a pavo też nieco kosztowne na nati się zawiodłam raz i już jakoś mnie nie pociąga, a didek dobił mnie okropnymi kasztanami .. i co tu kupować ??
    Nie sposób się z Wami nie zgodzić, choć w sumie piszecie dwie różne rzeczy... Boleję, że nie ma nowych Starry Nightów, ten Orion to jest dla mnie okropieństwo.

    A indio, no cóż, można mieć wieeeeele i jak dla mnie nigdy nie dość. Wypustów AP w ogóle nie śledzę, uważam że ceny są sztucznie windowane, a "zaowalowane" update Anny na FB skierowane chyba do publiki po lobotomii, a tymczasem przy nowym kaszmirowym indio stone prawie się posikałam z radości...

  15. #3695
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yvona Zobacz posta
    Nati mnie pozytywnie zaskoczylo, ale Oscha tez jest swietna, serio. Taki po macoszemu traktowany JK Fern nosi jak zloto i pieknie trzyma.
    yvona mi się np. ani trochę małe kółka nie podobają, dlatego bym nie kupiła ferna...
    Osza się kończy i tyle... A szkoda.
    FatalFuchsia nie przesadzaj co do Anny... Ceny u niej wcale nie są aż tak kosmiczne, wpisy na fb zmuszają do myślenia - amerykankom się to przyda, bo im to strasznie nie wychodzi
    Co do Indio to nie rozumiem szału, ale wiadomo, inna "epoka" chustowa

  16. #3696
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marciula Zobacz posta
    Co do Indio to nie rozumiem szału, ale wiadomo, inna "epoka" chustowa
    No nie, że inna? Moja córa miała chyba całe 4 miesiące, jak Twój Jeremi się urodził.

    A tak na serio, to rozczarowanie Oschą - zarobić na niej nagle trudno, prawda.. Widzę coraz więcej mam, które nie są skłonne zapłacić za używaną chustę ceny sklepowej, a co dopiero powyżej tego.

    W sumie trudno im się dziwić, większość noszących dzieci albo nie pracuje, albo pracuje w domu. Dla wielu chustonoszek nawet "nudne" indio to jest albo niedościgniona lux-torpeda, albo zbędny wydatek. "Ochustowałam" tu w Holandii kilka koleżanek i dla większości ulubioną firmą okazało się nie AP, Oscha czy nawet nijaki Didymos, a Little Frog.

  17. #3697
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    No nie, że inna? Moja córa miała chyba całe 4 miesiące, jak Twój Jeremi się urodził.

    A tak na serio, to rozczarowanie Oschą - zarobić na niej nagle trudno, prawda.. Widzę coraz więcej mam, które nie są skłonne zapłacić za używaną chustę ceny sklepowej, a co dopiero powyżej tego.

    W sumie trudno im się dziwić, większość noszących dzieci albo nie pracuje, albo pracuje w domu. Dla wielu chustonoszek nawet "nudne" indio to jest albo niedościgniona lux-torpeda, albo zbędny wydatek. "Ochustowałam" tu w Holandii kilka koleżanek i dla większości ulubioną firmą okazało się nie AP, Oscha czy nawet nijaki Didymos, a Little Frog.
    głos rozsądku, czysta prawda odnośnie sytuacji finansowej mam noszących. Ale dlaczego Didka określiłaś jako nijaki??

  18. #3698
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    A tak na serio, to rozczarowanie Oschą - zarobić na niej nagle trudno, prawda..


    FF - lubię Cię bardzo
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  19. #3699
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madzi Zobacz posta
    głos rozsądku, czysta prawda odnośnie sytuacji finansowej mam noszących. Ale dlaczego Didka określiłaś jako nijaki??
    To było tak przekornie, Madzi , Didymos to są szmaty after my own heart

  20. #3700
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Zgadzam sie z FF a do tego nijak nigdy nie rozumialam checi, by sprzedac uzywana chuste bron Boze nie ponizej retailu, a najlepiej za wiecej. Z calym szacunkiem dla chust, ale nawet nowe, nienoszone ciuchy designerskie (czyli nie w kij pierdzial), ludzie na ebayu wystawiaja taniej niz za cene zakupu.
    No i fakt, ze dla wielu mam ktore by moze i chcialy sprobowac ponosic, ceny sa zaporowe. Nawet te ktore nam sie wydaja "rozsadne" badz "okazyjne".

    Marciula, no widzisz, a mnie sie duze kolka za nic nie podobaja i nawet za darmo bym nie wziela. No, moze zeby opchnac na ebayu przyda mi sie trening biznesowy, bo ja poki co nawet calkiem ladne ubrania nosze do kontenera dobroczynnego
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •