Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 48

Wątek: czeskie kurtki do noszenia dzieci

  1. #1
    Chustonoszka Awatar bohemka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Czech Republic
    Posty
    133

    Domyślnie czeskie kurtki do noszenia dzieci

    Przyszła dziś do mnie wyczekana paczka od Angel Wings. Nie wiem, czy ktoś na forum słyszał o tym czeskim producencie ubrań do noszenia dzieci? Kurtka nie jest zbyt gruba, ale myślę, że z dodatkową warstwą (u nas gruby swetr z owczej wełny w rozmiarze L, aby pomieścił mnie i dziecko) można w niej nosić nawet podczas mrozów. Wypróbowaliśmy dziś przy zerowej temperaturze i wróciłyśmy do domu zgrzane. Zdjęcia kurtki w realu wyślę później, na razie link do strony producenta http://www.angel-wings.cz/produkty/bundy/

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    wyglądają (te kurteczki) bardzo zgrabnie
    miśki dwa i mały ktoś

  3. #3
    Chustomanka Awatar marlei
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Poole, UK
    Posty
    1,469

    Domyślnie

    Fajne kurteczki
    Szkoda tylko, ze wszystkie softshell - niestety na angielska pogode nie wskazane
    Iwona - mama Hugo (29 wrzesien 2010)
    Doula
    Doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®

  4. #4
    Chustomanka Awatar jagienkat
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,373

    Domyślnie

    Fajne! Sportowy krój i zgrabne...


  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Kurtki ładne. Ale fajnego mają Aragorna

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  6. #6
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agnen Zobacz posta
    Kurtki ładne. Ale fajnego mają Aragorna

  7. #7
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Aragorn pierwsza klasa, fakt

    A kurtki fajne, tylko cena trochę mniej No i to je sam softshell, tak? Czyli na zimę i tak musiałoby się mieć jeszcze jakiś polar dla dwojga...

    Bardzo mi się podoba patent z suwakami zasuwanymi z tyłu od dołu, dzięki temu kurtka jest dopasowana w biodrach, a nie robi namiot jak moja MaM
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar ślimaczuś
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Radom / Warszawa
    Posty
    3,418

    Domyślnie

    Faktycznie zgrabna ta kurteczka
    Jaśnie Pan małżonek 25.07.2009 r., Angelika 09.11.2009 r. (*)


    Umiesz liczyć licz na siebie

  9. #9
    Chustonoszka Awatar bohemka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Czech Republic
    Posty
    133

    Domyślnie

    Kurtka jest rzeczywiście zgrabna. Dla mnie ma idealną długość (za pupę), tęgość (dopasowana) i rękawy (długie). Kiedyś mierzyłam kurtkę Suses Kinder i rękawy ledwo sięgały mi do nadgarstka. A cena rzeczywiśce dość wysoka, zwłaszcza, kiedy dokupi się jeszcze coś dodatko. Ja np. kupiłam od razu kapturek do noszenia na plecach i osłonę na szyję, prezentowaną przez Aragorna No coż, czasy, kiedy do Czech jeździło się na zakupy już dawno mineły. Tańsze jest tu jedynie słynne piwo.

    Nie znam się za bardzo na materiałach, ale z tego co piszą, to softsheel z membraną podszyty polarem. Nie jest to kurtka typowo zimowa. Na razie nosimy: ja - krótki rękaw, sweter wełniany i kurtka, dziecko - body, koszulka z długim rękawem, mój sweter i wspólna kurtka i jest nam ciepło. Chciałoby się polarek do kompletu http://www.angel-wings.cz/produkty/mikiny-a-vesty/, ale nie ma kasy.
    Ostatnio edytowane przez Meta ; 18-12-2011 o 20:11

  10. #10
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Czyli jakieś tam ocieplenie polarem jest, tak?

    Wrzucisz jakieś zdjęcia w akcji?
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  11. #11
    Chustonoszka Awatar bohemka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Czech Republic
    Posty
    133

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że jutro uda się zrobić jakieś fotki. Ostatnie trzy dni nosił stęskniony tata i nie było okazji.

  12. #12
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,919

    Domyślnie

    Wow! Cudna jest! No to mi się zachciało, grrr! Tylko ta cena..., ech...
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  13. #13
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    A to jest kurtka do noszenia tylko na plecach? Bo nie widzę zdjęć z przodu...
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  14. #14
    Chustonoszka Awatar bohemka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Czech Republic
    Posty
    133

    Domyślnie

    Wrzucam obiecane zdjęcia.





  15. #15

  16. #16
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    No, wygląda fajnie... To ja jeszcze kontynuuję sto pytań do...

    Czy z tyłu nic nię nie dopina, tylko rozpina zamki od góry pod którymi są zakładki i odpina dolną część od karczku? Tak wnioskuję z tych dwóch zamków...
    Z przodu jest wpinany dodatkowy panel, tak?
    Jest szansa na zdjęcie z dzieciem z tyłu? Może być jakiekolwiek, tylko żebym zobaczyła jak w rzeczywistości leży...
    I jeszcze pytanie o poarek - dobrze podejrzewam, że to jest cieniutka cieniutka warstwa którą podszyty jest softshell? Nadałoby się to do noszenia jak nie jest specjalnie zimno, wiosną i jesienią, jako ochrona przed wiatrem głównie?
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  17. #17
    Chustonoszka Awatar bohemka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Czech Republic
    Posty
    133

    Domyślnie

    Z dzieckiem na plecach jeszcze nie próbowałam, ale mogę za chwilę
    Na pytania odpowiadam trzy razy tak - z przodu jest wpinany dodatkowy panel, z tyłu rozpina się suwaki i zatrzaski, jest cienka warstwa polaru. Kurkę posiadam dopiero kilka dni, ale myślę, że na wiosnę i jesień będzie idealna, a zimą z dodatkową warstwą też powinna dać radę (przynajmniej taką mam nadzieję). Dziś było pięć stopni na plusie, więc odważyłam się iść bez naszego wełnianego swetra i nie było mi zimno.

  18. #18
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bohemka Zobacz posta
    Z dzieckiem na plecach jeszcze nie próbowałam, ale mogę za chwilę
    Na pytania odpowiadam trzy razy tak - z przodu jest wpinany dodatkowy panel, z tyłu rozpina się suwaki i zatrzaski, jest cienka warstwa polaru. Kurkę posiadam dopiero kilka dni, ale myślę, że na wiosnę i jesień będzie idealna, a zimą z dodatkową warstwą też powinna dać radę (przynajmniej taką mam nadzieję). Dziś było pięć stopni na plusie, więc odważyłam się iść bez naszego wełnianego swetra i nie było mi zimno.
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i czekam na fotki z tyłu, jestem bardzo ciekawa, czy rzeczywiście będzie to wyglądać tak fajnie, jak na zdjęciach firmowych - chodzi mi o dopasowanie w biodrach, pod dzieckiem, jeśli suwaki od dołu pozostaną częściowo zasunięte
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  19. #19
    Chustonoszka Awatar bohemka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Czech Republic
    Posty
    133

    Domyślnie

    Na prośbę livady jeszcze kilka zdjęć, prawdziwych "jakichkolwiek"


    Widzę, że trzeba by poprawić ułożenie kurtki, bo pupa nie jest zupełnie na środku.


    tak wygląda kapturek dla dziecka do noszenia na placach, przypina się na zatrzaski


    po bokach są suwaki, na górze dwa zatrzaski, do których w razie potrzeby można przypiąć kapturek dla dziecka


    tak wygląda panel przedni, na górze można ściągnąć
    Ostatnio edytowane przez bohemka ; 06-01-2012 o 21:21

  20. #20
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Dziękuję Ci dobra kobieto! Coraz bardziej mi się te kurtki podobają, a na Was wyglądają równie zgrabnie jak na modelce

    Teraz może jednak nie będę kupować, zwłaszcza że jestem na etapie zamawiania zimowej Yamamy, ale na wiosnę, kto wie...
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •