Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Jakie najlepsze z polskich pieluch?

  1. #41
    Chustonoszka Awatar ela84
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    56

    Domyślnie

    Dla mnie numerem 1 jest babyetta, numerem 2 maleme, numerem 3 nappime. Najbardziej wytrzymały jest pul poliestrowy (bawełniany i minky nam cieknie szybciej przy takich samych wkładach). W każdym razie te trzy firmy polecam z czystym sumieniem, a na maylily uważajcie, jestem niezadowolona, bo pieluszki od początku przeciekają, do tego są drogie i szerokie.
    Tomek ur. 8 lipca 2011
    Testuję pieluchy i inne rzeczy: http://ekotest.blog.pl/

  2. #42
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    U nas najlepiej się sprawdza:
    1. Milovia (małeMe) - śliczne i jeszcze nie zdarzył nam się przeciek. Idealne na noc, bardzo fajnie przylegają i nie odciskają.
    2. Maylily - najśliczniejsze i najmilsze w dotyku pieluszki jakie znam. Duże, ale nam akurat o nie przeszkadza. Po wielu praniach minky wciąż jest idealnie miękki
    3. NappiMe - bardzo zgrabne i wąskie w kroku. Myślę, że to jedna z niewielu kieszonek OS, którą można włożyć na noworodka bez obawy, że się w niej utopi

    Natomiast kompletnie nie sprawdziła się u nas Babyetta -polarek wciąż się wywijał na zewnątrz i były przecieki.

  3. #43
    Chustofanka Awatar Mała Mi
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Dolny Śląsk
    Posty
    438

    Domyślnie

    U nas numerem jeden było dotychczas małeMe, choc ostatnio do łask powróciła babyetta. Kiedyś się zdenerwowałam, bo-tak jak pisze Margolcia-polarek mi się wywijał na zewnątrz i ciuszki były przez to mokre. Ale od jakiegos czasu babyetta dobrze nam służy. Ukladam pieluszki jak najlepiej w pachwinkach i jest ok. Bardzo podoba mi siê, że pieluszki są delikatne i nie mają przeszyć wokół udek. Dzięki temu nie ma żadnych odcisków. Z tych samych powodów bardzo lubię kieszonki Kokosi.

  4. #44
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    odswiezam, bo jestem ciekawa opinii

    sporo sie na rynku polskich pieluszek zmienilo... chyba puppi u mnie wygrywa, ale czekam wlasnie na przesylke z ecodidi moze ich welniak jesienny i formowanka z falbankami mnie przekonaja

  5. #45
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Chyba zależy jaki rodzaj pieluszki. Czy to takie ogólne pytanie o najfajniejszą, najlepszą markę?

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  6. #46
    Chusteryczka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,606

    Domyślnie

    nappime i yetka. nappime, cudowne, mięciutkie kieszonki jak majteczki widać, że szyta daleko od hal przemysłowych
    synek 2007 córol 2010 ​proszę nie cytuj moich zdjęć taka podstawa autonommii.

  7. #47
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    I welniaki z mieciutkimi wkladami bambusowymi.
    Ecodidi, puppi, kokosi
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  8. #48
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    mako
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •