Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 310

Wątek: KOTY z lnem -- 29/11

  1. #101
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    W świetle twojej wypowiedzi Green, do "wad" Nati trzeba jeszcze dodać udostępnianie danych osobowych klientów.
    poważnie???????????????? jak się wypisać ze sklepu?
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  2. #102
    Chustomanka Awatar Aniika
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    702

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta

    p.s. Dzisiejszych kotow bylo 20 sztuk. dokladnie tyle. wszystkie prawie poszly do Polski, w tym zamowienia wielokrotne dla ych samych osob. zapewne te osoby uwazaja to za rowiazanie fair, w koncu za dwa dni zrobią na tym duzą kasę.
    swiat patrzy...i wyciaga wnioski.
    Mnie to nie dziwi. Taki sposob kupowania chust jest okreslony dla stalej, nielicznej grupy odbiorcow. Oni zazwyczaj kupia zawsze bez wzgledu czy to im do konca sie podoba, czy nie. Jesli chodzi o sprzedaz pozniej za wyzsza cene, takie sa prawa rynku.

    Co do nati, lepiej natkac 50 limitow, ktore pojda zawsze, niz tkac same pasiaki dla mam, ktore nosza zazwyczaj w jednej chuscie.

  3. #103
    Chusteryczka Awatar Zuz
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    2,333

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    nie muszą wisiec kilka dni, wystarczy godzina.

    a co do obrazania, to nie chodzi o to, bo nikt przy zdrowych zmyslach nie traktuje kupowania (lub nie) chusty smiertelnie powaznie, w koncu wybor jest olbrzymi gdzie indziej.

    chodzi o szacunek do potencjalnego klienta, ktorego przy takiej polityce nie ma.

    plus zle dzialający notorycznie sklep, plus kiepska obsluga klienta (wlos by ci sie zjezyl na glowie, gdybys wiedziala, jakie malie dostaja od Nati dziewczyny zza oceanu, proszące od wielu tygodni o numer nadania przesylki...)

    i tak dalej.

    ja osobiscie chusty jako produkt firmy Natibaby lubie, uwazam ze maja jeden z najlepszych jedwabii i bawelne, no ale coz, caloksztalt przewaza.

    p.s. Dzisiejszych kotow bylo 20 sztuk. dokladnie tyle. wszystkie prawie poszly do Polski, w tym zamowienia wielokrotne dla ych samych osob. zapewne te osoby uwazaja to za rowiazanie fair, w koncu za dwa dni zrobią na tym duzą kasę.
    swiat patrzy...i wyciaga wnioski.
    No właśnie się zastanawiam skąd takie wieści?


    Odżegnujesz się od firmy Nati już któryś wątek tutaj z rzędu. Ostentacyjnie i uparcie wciąż pisząc że jesteś byłą klientką etc.
    jak na tak prezentowaną postawę - wieści które zdobywasz i rozpuszczasz są co najmniej zastanawiające

    ja jakby mi coś nie leżało, olałabym temat raz a dobrze .. a Ty nie.

    a może to taka nowa forma reklamy dla Nati?
    nieważne jak - byle mówili
    Coach dyplomowany SWPS

    Doradca d/s noszenia dzieci w chustach Akademii Noszenia Dzieci
    Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala

  4. #104
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaslon Zobacz posta
    no wydaje mi się ze ta ciemniejsza nitka to bedzie granat, a ta jasniejsza? hmmm
    Dobrze, że mi jest kiepsko w granacie

  5. #105
    Chustomanka Awatar Celebrianna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oleśnica
    Posty
    1,343

    Domyślnie

    A ja bym sobie macnęła te 50% Może ma ktoś 6 na zbyciu?
    po prostu Agata




  6. #106
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie

    pisz do zuzolci
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  7. #107
    Chustomanka Awatar Kot.w.paski
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Celebrianna Zobacz posta
    A ja bym sobie macnęła te 50% Może ma ktoś 6 na zbyciu?
    też poluję właśnie
    Karolinka 17.07.2010 Julitka 29.01.2011

  8. #108
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    swiat patrzy...i wyciaga wnioski.
    Green - jaki świat patrzy

    Myślę, że nie ma o co się kłócić, jesli komuś polityka Nati nie pasuje to nie kupuje i tyle,...można tylko co najwyżej ubolewać, że jest jak jest Choć po prawdzie Didek nawet nie uprzedza, że coś wypuści

    ps jedna rzecz mnie tylko dziwi, czemu Nati wypuszcza 20szt, bo ma pewność, że zejdzie? Ale tak na logike to koszt utkania 20 sz musi być dużo wiekszy ziż 100...
    Ostatnio edytowane przez aginia ; 29-11-2011 o 17:59
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  9. #109
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Mogliby chociaż jakieś ograniczenia wprowadzić co do liczby chust, które może zakupić jedna osoba, bo jeśli to prawda, że limity kupuje się hurtowo, to hmm...

  10. #110
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zuzolcia Zobacz posta
    No właśnie się zastanawiam skąd takie wieści?


    Odżegnujesz się od firmy Nati już któryś wątek tutaj z rzędu. Ostentacyjnie i uparcie wciąż pisząc że jesteś byłą klientką etc.
    jak na tak prezentowaną postawę - wieści które zdobywasz i rozpuszczasz są co najmniej zastanawiające

    ja jakby mi coś nie leżało, olałabym temat raz a dobrze .. a Ty nie.

    a może to taka nowa forma reklamy dla Nati?
    nieważne jak - byle mówili
    nie ktorys, a drugi watek.
    jak juz pisalam, prawo do wolnosci wypowiedzi daje mi taką mozliwosc. jesli jestes zadowolona, to cieszę sie twoim szczesciem. byc moze lepiej o pewnych rzeczach nie wiedziec, bloga nieswiadomosc to blogoslawienstwo...

  11. #111
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Green - jaki świat patrzy

    Myślę, że nie ma o co się kłócić, jesli komuś polityka Nati nie pasuje to nie kupuje i tyle,...można tylko co najwyżej ubolewać, że jest jak jest Choć po prawdzie Didek nawet nie uprzedza, że coś wypuści

    ps jedna rzecz mnie tylko dziwi, czemu Nati wypuszcza 20szt, bo ma pewność, że zejdzie? Ale tak na logike to koszt utkania 20 sz musi być dużo wiekszy ziż 100...
    aginia totez nie "kloce" sie, tylko wlasnie ubolewam.

  12. #112
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Green odpowiedziałaś połowicznie
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  13. #113
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    ja jestem nową klientką natibaby i muszę stwiedzić, że nie zamierzam się wypisywać
    szybka dostawa, wszystko jasne, zmieniony program sprzedażowy, mnie się podoba
    a co do limitów i sprzedaży, to raz się uda a raz nie, jak sie uda to fajnie, jak nie to lepiej dla portfela , a jakieś ograniczenia sprzedażowe...no nie wiem czy mi się to podoba, tak mi jakoś sie z prl-em kojarzy...a nie tęsknie za tamtymi czasami

  14. #114
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    a co do chusty kalahari z 50% lnu...to szkoda, że tylko 3,6, bo bym sie skusiła pewnie, to moje kolory są

  15. #115
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaani Zobacz posta
    a co do chusty kalahari z 50% lnu...to szkoda, że tylko 3,6, bo bym sie skusiła pewnie, to moje kolory są
    A nie ma dłuzszej na bazarku?
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  16. #116
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agut Zobacz posta

    Edit: green to może nichaj ta cała twoja loża o której pisałaś, noo i ten świat co patrzy napiszcie do Nati albo co? jakąs petycje złóżcie czy co? chyba że macie na celu zbuntować teraz cały swiat przeciwko


    aaa no i wdoac ze faktycznie masz u Nati niezle wtyki bo zawsze wiesz rzeczy o których my tu nie mamy pojecia... to samo u didka
    to samo chciałam napisać
    ciekawe, czy to aż taka rosnąca w siłę "loża" czy póki co trzy osoby, które robią szum i udają, że połowa (sic! 3/4) noszących nie chce mieć nic wspólnego z nati

    Green, może poinformuj nati, zę się wypisujesz jako ich klientka, bo chyba nie są o tym poinformowani, skoro takie poufne dość informacje otrzymujesz To chyba trochę obłudne z Twojej strony, nie uważasz? - tutaj na nich jechać, a jednocześnie wydobywać od nich informacje zarezerwowane dla najpewniejszych i stałych klientów

    Cytat Zamieszczone przez mamaani Zobacz posta
    a co do chusty kalahari z 50% lnu...to szkoda, że tylko 3,6, bo bym sie skusiła pewnie, to moje kolory są
    u nati wiszą chyba dłuższe kalahari też Tylko cena inna niż na bazarku
    a podjedź kiedyś jesli masz ochotę i pomacaj albo przymierz
    2 + 7 (2005-2018)

  17. #117
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    to samo chciałam napisać
    ciekawe, czy to aż taka rosnąca w siłę "loża" czy póki co trzy osoby, które robią szum i udają, że połowa (sic! 3/4) noszących nie chce mieć nic wspólnego z nati

    Green, może poinformuj nati, zę się wypisujesz jako ich klientka, bo chyba nie są o tym poinformowani, skoro takie poufne dość informacje otrzymujesz To chyba trochę obłudne z Twojej strony, nie uważasz? - tutaj na nich jechać, a jednocześnie wydobywać od nich informacje zarezerwowane dla najpewniejszych i stałych klientów



    u nati wiszą chyba dłuższe kalahari też Tylko cena inna niż na bazarku
    a podjedź kiedyś jesli masz ochotę i pomacaj albo przymierz
    Karusek jesli nie wiesz, skad ja mam jakies informacje, to nie spekuluj, bo po pierwsze trafiasz jak kulą w plot, a po drugie, to brzydko oskarzac blizniego swego o obludę bezpodstawnie, prawda? No wlasnie.

    Po drugie, piszę tutaj to, co gdzie indziej jest powiedzmy roztrząsane, bo TUTAJ jest najwieksza szansa, ze Natibaby jako firma cos dojrzy, przeczyta, zastanowi się.
    Byloby dobrze i dla nich, i dla uciekającej klienteli (ja wiem, ze gdy sie nosa z Chustoforum nie wysciubia, to się nie wie, co sie na "swiecie" dzieje, i o tym mowie aginia, pisząc "swiat"; i stad pewnie zdumienie niektorych.

  18. #118
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    green, ja myślę, że dopóty dopóki wszystkie limity będą schodzić w takim tempie, jak te do tej pory, firma Nati nie będzie się zbytnio przejmowała takimi wypowiedziami... Ma taką politykę, jaką ma i tyle... Cieszmy się, że po jednej sztuce chust nie wypuszcza Ja do tych wszystkich polowań podchodzę z wielkim dystansem. Nawet mnie śmieszą. W sumie wolę coś fajnego na bazarku upolować.

  19. #119
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    Po drugie, piszę tutaj to, co gdzie indziej jest powiedzmy roztrząsane, bo TUTAJ jest najwieksza szansa, ze Natibaby jako firma cos dojrzy, przeczyta, zastanowi się.
    .
    a nie masz wrażenia, że najwięcej "firma dojrzy, przeczyta, zastanowi się", jesli Ty i ta Twoja "loża" napiszecie bezpośrednio do nati zamiast tutaj się obnosić ze swoją niechęcią? Mam jakieś takie niejasne wrażenie
    2 + 7 (2005-2018)

  20. #120
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    a nie masz wrażenia, że najwięcej "firma dojrzy, przeczyta, zastanowi się", jesli Ty i ta Twoja "loża" napiszecie bezpośrednio do nati zamiast tutaj się obnosić ze swoją niechęcią? Mam jakieś takie niejasne wrażenie
    to jest bardzo rozsądny głos
    ale obawiam się, na podstawie obserwacji, że Green nie o to chodzi
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •