Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy 1234567891011121315 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 310

Wątek: KOTY z lnem -- 29/11

  1. #81
    Chustomanka Awatar Aniika
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    702

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Powtórzę moje stanowisko: dla żadnej z nas nie jest to jedyna chusta ani produkt niezbędny do życia. Ja traktuję to jak fajną zabawę: uda się? nie uda? I jest fun!

    Chust było kilkanaście co najmniej.
    Ja nie mam konta w tym sklepie, wiec nawet nie mam ochoty rejestrowac sie jako potencjalna klientka. Przeciez i tak pozniej te chusty wisza na bazarku.
    O wiele wieksza zabawa, to bylo na reklamie, jak sie w kolejke do dziewczyn ustawialo po limity didka. Szkoda, ze jakos to juz minelo, bo to dopiero byla frajda i ocekiwanie co didek wypuscil.

  2. #82
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Teraz nie ma czekania, co Didek wypuści, bo wypuszcza jedno wielkie... Nie ma na czym oka zaczepić... Co wzór - to lepszy...
    Nawet indio to i tak cienkie jak firanka, dla noworodków chyba tylko...
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  3. #83
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Czyja? Didka może?
    Nie, Nati z Nati. O ironio

    A osobiście Didki wole
    I zdecydowanie pepitka ładniejsza od kotów, morza i innych kwiatków. Dla mnie cepelia. Rzecz gustu. Ja stawiam na klasyki, co sie nie opatrza po 1 sezonie.

    Cytat Zamieszczone przez Aniika Zobacz posta
    Przeciez i tak pozniej te chusty wisza na bazarku.
    O wiele wieksza zabawa, to bylo na reklamie, jak sie w kolejke do dziewczyn ustawialo po limity didka. Szkoda, ze jakos to juz minelo, bo to dopiero byla frajda i ocekiwanie co didek wypuscil.
    o to to! patrz no-cottony
    Ostatnio edytowane przez demona ; 29-11-2011 o 15:39

  4. #84
    Chusteryczka Awatar Zuz
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    2,333

    Domyślnie

    e tam każdy lubi co innego

    ja jak metis zabawę miałam przednią przy polowaniu na koty dobrze że Tośkę przez lewe ramię przerzuciłam bom praworęczna
    Coach dyplomowany SWPS

    Doradca d/s noszenia dzieci w chustach Akademii Noszenia Dzieci
    Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala

  5. #85
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Lniane koty to nie NAVY, tylko BLUE JEANS.

    6 jednak 335 zł.
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  6. #86
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Czyja? Didka może?
    Z jego jelonkami i róziowymi kropeczkami... Tudziesz pepitką od siedmiu boleści...

    serio myslisz ze Nati "nadrukowe" kotki sa w jakikolwik sposob lepsze od reniferow czy tej pepitki ...? a skoro tak myslisz, to twoja wola, bo wiadomo, ze nie to ladne, co ladne, tylko co sie komu podoba, tyle ze taki sposob dyskutowania z kulającymi sie smiejacymi lebkami to wogole ponizej wszelkiej krytyki jest.

    p.s. polityka sprzedazy Nati JEST obiektywnie patrzac odstreczajaca, i moge ci tylko powiedziec, ze calkim prawdopodobnie jest, ze za jakis czas bedziesz mogla wykupic wszystki "limity" bo ludzie od Nati sie masowo odwracaja. a gdzie, to nie moge powiedziec, choc pewne zrodla latwo znalezc

    wielka szkoda, bo firma Natibaby przez moment byla jako ta pochodnia polskiej przedsiebiorczosci na chustorynku swiatowym. szkoda, ze sie szybko wypalila.

  7. #87
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Teraz nie ma czekania, co Didek wypuści, bo wypuszcza jedno wielkie... Nie ma na czym oka zaczepić... Co wzór - to lepszy...
    Nawet indio to i tak cienkie jak firanka, dla noworodków chyba tylko...
    probowalas?

  8. #88
    Chustomanka Awatar Kot.w.paski
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    Jak ktoś ma i nie chce, to ja chce!!
    Karolinka 17.07.2010 Julitka 29.01.2011

  9. #89
    Chusteryczka Awatar taniuka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    4,6 - 347 zł
    3,6 - 327 zł
    a 4,2 - 329 zł, z okazji - 315 zł

    obejrzałam na spokojnie zdjęcia na FB, cuuudne i to jest trochę inna kolorystyka niż z kaszmirem, koty są białe. No i rzeczywiście nazwa inna - BLUE JEANS.
    marzec 2010 i kwiecień 2013

  10. #90
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Nie twierdzę, ze koty to jakaś piękność uniwersalna - daleka od tego jestem. Są fajniejsze wzory. Kupiłam, bo była okazja i udalo mi się.

    Chcę jedynie powiedzieć, że nie warto traktować tego tak śmiertelnie poważnie, i tyle.

    A polityka Nati z pewnością jest "do retuszu"... Też bym wolała, żeby pełen wybór najładnieszych limitów leżał co najmniej przez kilka dni, reklamacje były załatwiane od ręki, a w I gat. nie było wad... Przyjdzie czas, że sytuacja zmusi ich do zmian.

    Ja przynajmniej nie nacięłam się jeszcze na tyle, żeby obrażać się na tę markę i nie nosić jej chust.
    Koty z chęcią wypróbuję, bo lnu 50% jeszcze nie miałam.
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  11. #91
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Ten kolor to niebieski czy granat?

  12. #92
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    nie muszą wisiec kilka dni, wystarczy godzina.

    a co do obrazania, to nie chodzi o to, bo nikt przy zdrowych zmyslach nie traktuje kupowania (lub nie) chusty smiertelnie powaznie, w koncu wybor jest olbrzymi gdzie indziej.

    chodzi o szacunek do potencjalnego klienta, ktorego przy takiej polityce nie ma.

    plus zle dzialający notorycznie sklep, plus kiepska obsluga klienta (wlos by ci sie zjezyl na glowie, gdybys wiedziala, jakie malie dostaja od Nati dziewczyny zza oceanu, proszące od wielu tygodni o numer nadania przesylki...)

    i tak dalej.

    ja osobiscie chusty jako produkt firmy Natibaby lubie, uwazam ze maja jeden z najlepszych jedwabii i bawelne, no ale coz, caloksztalt przewaza.

    p.s. Dzisiejszych kotow bylo 20 sztuk. dokladnie tyle. wszystkie prawie poszly do Polski, w tym zamowienia wielokrotne dla ych samych osob. zapewne te osoby uwazaja to za rowiazanie fair, w koncu za dwa dni zrobią na tym duzą kasę.
    swiat patrzy...i wyciaga wnioski.
    Ostatnio edytowane przez green_naranja ; 29-11-2011 o 16:23

  13. #93
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Ten kolor to niebieski czy granat?
    no wydaje mi się ze ta ciemniejsza nitka to bedzie granat, a ta jasniejsza? hmmm
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  14. #94
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    p.s. Dzisiejszych kotow bylo 20 sztuk. dokladnie tyle. wszystkie prawie poszly do Polski, w tym zamowienia wielokrotne dla ych samych osob.
    Dobre masz wejścia w Nati
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  15. #95
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    hehehehehe ze tak powiem

    Edit: green to może nichaj ta cała twoja loża o której pisałaś, noo i ten świat co patrzy napiszcie do Nati albo co? jakąs petycje złóżcie czy co? chyba że macie na celu zbuntować teraz cały swiat przeciwko

    nie kumam kompletnie tej dyskusji tutaj.. ale ja chyba jestem jakaś inna

    aaa no i wdoac ze faktycznie masz u Nati niezle wtyki bo zawsze wiesz rzeczy o których my tu nie mamy pojecia... to samo u didka
    Ostatnio edytowane przez Agut ; 29-11-2011 o 16:34

  16. #96
    Chustoholiczka Awatar Aksamitka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    5,356

    Domyślnie

    Jestem w szoku,że załapałam się na swoją przy tej konkurencji.Nie miałam świadomości tego przy klikaniu A w sumie przyda mi się krócizna 50% lnu na końcówkę noszenia Ale wiecie-chciałam kaszmir i jedwab!!!

  17. #97
    Chusteryczka Awatar taniuka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    p.s. Dzisiejszych kotow bylo 20 sztuk. dokladnie tyle. wszystkie prawie poszly do Polski, w tym zamowienia wielokrotne dla ych samych osob. zapewne te osoby uwazaja to za rowiazanie fair, w koncu za dwa dni zrobią na tym duzą kasę.
    swiat patrzy...i wyciaga wnioski.
    na co świat patrzy? jakie wnioski?
    marzec 2010 i kwiecień 2013

  18. #98
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    jakie petycje, jakie pisma...jestem potencjalną (a wlasciwie juz: byłą) klientką, ktora obserwuje rozwoj firmy i dzieli sie spostrzezeniami.

    buntowanie? nie rozsmieszajcie mnie, to nie piaskownica. kazdy swoj rozum ma i ocenia to co widzi, a sporo osob widzi , ze w zlym kierunku to zmierza.

    oczywiscie zgadzac sie z tym nie trzeba, a wrecz mozna hurra-optymistycznie przyklaskiwac. wiec kto chce, niech do woli.

  19. #99
    demona
    Guest

    Domyślnie

    W świetle twojej wypowiedzi Green, do "wad" Nati trzeba jeszcze dodać udostępnianie danych osobowych klientów.

  20. #100
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    W świetle twojej wypowiedzi Green, do wad Nati trzeba jeszcze dodać udostępnianie danych osobowych klientów.
    O własnie o tym tez chciałam pisać.....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •