Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Szukam pomocy w Lodzi

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    3

    Domyślnie Szukam pomocy w Lodzi

    Witam, mieszkam w Lodzi i chcialabym zaczac chustowac czy jest ktos kto moze mi pomoc. Pozdrawiam

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    270

    Domyślnie

    Na pewno znajdzie się ktoś chętny do pomocy A mogłabyś określić okolicę, w której mieszkasz?
    Jasinek 2.05.2006
    Borsuczek Maciuś 15.03.2009

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    3

    Domyślnie

    Mieszkam na Starym Polesiu, na Wieckowskiego, okolice Gdanskiej

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Tola_zet
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    4,167

    Domyślnie

    opcji jest kilka:
    1. najlepsza moim zdaniem: odzywasz się do Agatkie, która jest certyfikowanym doradcą i jest mniej więcej z tego rejonu Łodzi (Agatka, mam nadzieje, że się nie obrazisz, że tak się szarogęszę Twoją osobą ). Konsultacja z doradcą jest płatna, ale moim zdaniem nie ma się nawet nad czym zastanawiać. Wiązanie jest fajne i bezpieczne ale tylko wtedy, gdy wiesz dobrze jak to robić, w innym wypadku będziesz się tylko męczyć i motać źle (wiem po sobie) i jeszcze maluszkowi możesz zaszkodzić. Zresztą wytłumaczenie jak dobrze wiązać jest łatwe i dziewczyny wiedzą jak to zrobić. Ktoś kto wiąże ale nie umie wytłumaczyć dobrze, też mimo dobrych chęci nie musi ci pomóc...
    2. w niedzielę w Ekoludku będą warsztaty - wprawdzie nie chustowe, tylko o innej tematyce, ale na pewno beda chustujące dziewczyny i może coś Ci podpowiedzą
    http://chusty.info/forum/showthread.php?t=69361
    3. najprawdopodobniej 10 grudnia będzie spotkanie w edukatorku (więcej info w wątku łódzkim) i tam też możesz spróbować przyjść i się nauczyć
    http://chusty.info/forum/showthread.php?t=57030&page=63

    Tak jak napisałam, ja na pewno zaczęłabym od spotkania z doradcą

    Ja osobiście dopiero raczkuję w temacie i na pewno nie podjęłabym się uczenia kogokolwiek, natomiast jakbyś miała pytania techniczne (jak z kim się skontaktować itp. to na pewno pomogę)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •