Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: warszawa, park szymańskiego, dziś ok 13

  1. #1
    Chustofanka Awatar kks
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa Wola
    Posty
    264

    Domyślnie warszawa, park szymańskiego, dziś ok 13

    minął nas tata z maluchem w śliwkowym mt z cudnym napisem "kocham tatusia" pozdrawiamy!!!

  2. #2
    Chustomanka Awatar IwonaKM
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    922

    Domyślnie

    to mój mąż Mąż informację o wpisie na forum skwitował "co za inwigilacja" a mt z forumowej wymianki, ponoć szyty przez którąś z forumek
    Pola 2011

  3. #3
    Chustofanka Awatar kks
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa Wola
    Posty
    264

    Domyślnie

    mój mąż, jak zobaczył twojego w "kocham tatusia", to powiedział, że też takie by mógł nosić... póki co zamówiłam mu (nam) sówki tuli na mikołaja

  4. #4
    Chustomanka Awatar IwonaKM
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    922

    Domyślnie

    nasz MT jest z wymianki, mąż dostal go na dzień taty, wtedy córeczka byla jeszcze za mała do noszenia w MT.
    W chuście na warsztatach czuł się dobrze, jednak publicznie nie bardzo chcial zakładac. MT z napisem "kocham tatusia" miał pełnić funkcję motywacyjną
    No i teraz nosi juz bez problemu a nawet z chęcią zarówno w MT jak i manduce, którą też posiadamy na stanie.
    Pola 2011

  5. #5
    Chustofanka Awatar kks
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa Wola
    Posty
    264

    Domyślnie

    nasz maluch też na razie troche za mały na mt i ergo (4,5 mies), ale już się rwie do siadania, więc pewnie niebawem przesiądziemy się z chusty do tuli.
    na początek kupiliśmy niebieskiego pasiaka i miał być uniwersalny, ale jednak kolory zbyt intensywne się okazały dla męża i też nie bardzo chce się w chuste motać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •