Zobacz wyniki ankiety: Jak często pierzesz pieluchy?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • codziennie, tylko pieluchy

    3 6.98%
  • codziennie, razem z ubraniami

    7 16.28%
  • co drugi dzień, tylko pieluchy

    8 18.60%
  • co drugi dzień, razem z ubraniami

    21 48.84%
  • co trzy dni, tylko pieluchy

    1 2.33%
  • co trzy dni, razem z ubraniami

    2 4.65%
  • co cztery dni, tylko pieluchy

    0 0%
  • co cztery dni, razem z ubraniami

    1 2.33%
  • rzadziej

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ile prań w tygodniu?

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie Ile prań w tygodniu?

    Chciałabym zrobić uzupełnienie wyliczenia kosztów prania wielorazówek. Potrzebne mi są średnie dane na temat ilości pieluchowych prań w tygodniu.
    Jeśli pierzecie z wkładem uzupełniającym podajcie proszę mniej więcej jaki procent stanowi to uzupełnienie.
    Z góry dzięki za odpowiedzi.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  2. #2
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie Re: Ile prań w tygodniu?

    Czy mogę założyć, że podczas prania z wkładem uzupełniającym, 2/3 stanowią pieluchy, a 1/3 to ubrania? U mnie tak mniej więcej wygląda, a u was?






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    A. Ł
    Posty
    746

    Domyślnie Re: Ile prań w tygodniu?

    Chyba tak bo jak ja piorę to są to głownie pieluchy i dokładam zwykłe pranie i pewnie proporcje takie są. Nie wiem czy była już wcześniej o tym mowa ale przy praniu pieluch pralka nie powinna być bardzo wypełniona żeby pieluchy miały miejsce aby się dokładnie wypłukać.

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    207

    Domyślnie Re: Ile prań w tygodniu?

    Dziewczyny wytłumaczcie blondynce jak ma zagłosować


  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    207

    Domyślnie Re: Ile prań w tygodniu?

    He he... już mi się udało

    Tak sobie myślę, że dobrze by było jakby ankieta uwzględniała wiek dziecka, bo ma on istotny wpływ na ilość zużytych pieluch.


  6. #6
    Chustonoszka Awatar enkeli
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    zasypana śniegiem w Krainie św. Mikołaja
    Posty
    59

    Domyślnie Re: Ile prań w tygodniu?

    Dobrze, atoja, mowisz o wieku dziecka. Nasze malenstwo ma 3 tygodnie, "pokazny zestaw" formowanek (IV) i spora ilosc otulaczy, tych PUL - dokupionych wlasciwie bez bolu w sercu - bo wlasnie na poczatku, jak dziec jest malutki to po pierwsze - duzo produkuje i dzieki bogu za to, plus jest taki malenki, ze najmniejszy rozmiar pieluszek jest ciagle za duzy i grozi to przeciekaniem. Nasze IV sprawdzaja sie do tej pory dobrze, choc czasem przeciekna od strony, na ktorej mala spi lub odpoczywa. Na boczku ja kladziemy i ma dodatkowo wilgotne ubranko z tej strony, na ktorej lezy - chyba ma jeszcze za male nozki do tych otulaczy. (Notabene uzywamy wielorazowek od poczatku, w szpitalu jechalismy tylko na Muminach (org. Muumi) - wiec tych kilku dni nie wliczam do dni "praniowych"). A jak pierzemy - to codziennie: i za kazdym razem tez recznie otulacze - bo sa zabrudzone, i dodatkowe ubranka z pieluszkami w pralce. Mysle, ze moze to sie zmnieni, jak malutka bedzie "wypelniac" nozkami dobrze wyciecia w formowankach i otulaczach, a juz widze dazy ku temu. Ladnie je z cyca, ladnie "zuzywa" dzienna ilosc pieluszek, a my radosnie je pierzemy.
    enkeli - prywatnie mama Panny Migotki - Aino, od 14.01.2009
    Mama Muminka: "Ale mogę Ci narysować jeża, jak będziesz grzeczna..." ("Tatuś Muminka i morze")
    Pamiętaj, że Matkę Ziemię pożyczyliśmy od naszych wnuków...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •