Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 70

Wątek: Papierki do pieluszek wielo??????

  1. #21
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,667

    Domyślnie

    ja uzywalam close parent i wytrzymywaly wiecej niz 2/3 prania ale tylko po sisiuskach pralam,po kupie ladowaly w kibelku.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  2. #22
    Chustonoszka Awatar Matusiomama
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    91

    Domyślnie

    ja też mam, nie pamiętam nazwy, ale biodegradowalne i do kibelka wyrzucam, tylko przy mlecznych kupach i tak jest sporo roboty z pieluszką u mnie, może lepiej będzie przy rozszerzaniu diety

  3. #23
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,905

    Domyślnie

    uwielbiam te http://www.ekobaby.pl/sklep.php?cat=17&id=139&ec=0 są the best przy mlecznych kupach
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  4. #24
    Chustonoszka Awatar Matusiomama
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    91

    Domyślnie

    a nabędę se je, dzięki za linka

  5. #25
    Chustonówka Awatar Cindy30
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5

    Domyślnie papierki Tots bots boję się o kanalizację

    Dziewczyny, w swoim animuszu kupiłam papierki Tots bots na allegro, od osoby która wiele produktów Totsa sprzedaje i po moim mailu szczerze mi odpisała, że one do końca sie nie rozpuszczają w kanalizacji i żeby nie używać więcej niż raz na 12 h. skoro Wy je pierzecie i wytrzymują wodę w pralce to martwię, sie że mi tolatę zapchają i będzie kłopot. Już i tak maż patrzy dziwnie na moje przygotowania do wielopieluchowania, on mówi "wielowydatków'. czy Wy nie miałyście takiej awarii?

  6. #26
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cindy30 Zobacz posta
    Dziewczyny, w swoim animuszu kupiłam papierki Tots bots na allegro, od osoby która wiele produktów Totsa sprzedaje i po moim mailu szczerze mi odpisała, że one do końca sie nie rozpuszczają w kanalizacji i żeby nie używać więcej niż raz na 12 h. skoro Wy je pierzecie i wytrzymują wodę w pralce to martwię, sie że mi tolatę zapchają i będzie kłopot. Już i tak maż patrzy dziwnie na moje przygotowania do wielopieluchowania, on mówi "wielowydatków'. czy Wy nie miałyście takiej awarii?
    Dla mnie papierki tots bots były najgorsze, szczególnie po praniu, w życiu ich już nie kupię. Mi toalety nie zapychały, prędzej bym o to posądziła papierki Close Parents. Dużo pewnie zależy od stanu kanalizy.
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  7. #27
    Chustonówka Awatar Cindy30
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5

    Domyślnie A jakie są najbezpieczniejsze?

    dla kanalizacji?? bo te ekobaby polecone za 18 zł to bez sensu mi zamawiać i płacić za przesyłę. zresztą one też mają celulozę hiper-mocną i może się słabo rozpuszczać w rurach. mi zależy na spuszczaniu do kibelka, nie na ich praniu.

  8. #28
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,905

    Domyślnie

    wszystkie papierki można prać po zasikaniu
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  9. #29
    Chustomanka Awatar toffi
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    734

    Domyślnie

    ja chciałam kupić, ale... załatwiamy się na nocnik, więc kupale już w pieluchach nie lądują
    tylko moczymy, bo nie zawsze się uda siuśnąć w nocnik

  10. #30
    Chustofanka Awatar nuna77
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Kraków-Prądnik Cz.
    Posty
    263

    Domyślnie

    Które paierki sa najlepsze do kupek stałych?tzn niemlecznych
    Jacuś 23.04.2011

    Martynka 21.09.1998

  11. #31
    Chusteryczka Awatar reginleif
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,189

    Domyślnie

    Ja przy starszaku używałam Imse Vimse. Całkiem nieźle się sprawdziły. Przy stałej kupie składałam na pół, dla wzmocnienia. Została mi cała paczka (dwupak) nawet nie ruszona, bo młodszy praktycznie od początku wysadzany pieluch nie brudzi prawie wcale, więc papierów nie wkładam

  12. #32
    Chustoholiczka Awatar Tola_zet
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    4,167

    Domyślnie

    ja mam babyono (dostałam w gratisie) i są okropne - mega sztuczność z nich bije, nieprzyjemnie mi je nawet wziąć do łapy, a co dopiero położyć przy pupce - to już pampersy mi się wydają przyjemniejsze. Na szczeście Jasiek przeszedł na system 1 dzień = jedna kupa, więc nawet się zastanawiam czy go nie wysadzać... Tych papierków nie użyję w życiu - jak ktoś lubi mogę podesłać za koszty przesyłki .
    Macie porównanie? Pozostałe też mają taką "konsystencję", czy są inne? Bo te są jedyne jakie widziałam...

  13. #33
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    A używałyście może wypranych chusteczek nawilżanych? Kiedyś przez pomyłkę wyprałam Rossmanowską extrasensitive i zdumiałam się, bo zobaczyłam, że właściwie wygląda tak samo, jak IV, które mam.
    miśki dwa i mały ktoś

  14. #34
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Sporej części chusteczek nawilżanych można stosować wielokrotnie i prać w pralce Do wycierania pupy lub jako papierek, ale tu bym stosowała dopiero po praniu, żeby się choć części chemii pozbyć przed dłuższym kontaktem z pupą

  15. #35
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    65

    Domyślnie

    hmmm to czy te canpola, ktore polecal ktos do mlecznych kupek mozna wrzucac do kanalizy? bo sie zagubilam juz

  16. #36
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Przekopałam się przez kilka papierkowych tematów i większość pisała, że canpol się nie rozkłada, więc nie nadaje się do toalety

  17. #37
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Przygranicze
    Posty
    4,253

    Domyślnie

    na babyone też napisane że do toalety nie wolno wrzucać,mamy imse i są okropnie sztywne a do tego mokre i przyklejone do pupy,kupiłam raz i więcej nie będe,babyone otworzone leża,i jeszcze jakieś z wymianki muszę spróbować,ale mam pocięty polarek i nam najbardziej się sprawdza
    P 2000, M 2005 , M 2011, L 2015

  18. #38
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dewiś Zobacz posta
    na babyone też napisane że do toalety nie wolno wrzucać,mamy imse i są okropnie sztywne a do tego mokre i przyklejone do pupy,kupiłam raz i więcej nie będe,babyone otworzone leża,i jeszcze jakieś z wymianki muszę spróbować,ale mam pocięty polarek i nam najbardziej się sprawdza
    babyono nie wolno do kibelka wrzucać z kupą, gdyż nie są biodegradowalne.

    a polarek do czego Ci się sprawdza?
    do wyłapywania kupy?

    ja kocham IV robią się mięciutkie od ciepła dziecka i jak mają co wyłapać, to wyłapują
    a w praniu się nie strzępią i nie farfoclują mi prania

  19. #39
    Chustomanka Awatar olcia
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    926

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez reginleif Zobacz posta
    Ja przy starszaku używałam Imse Vimse. Całkiem nieźle się sprawdziły. Przy stałej kupie składałam na pół, dla wzmocnienia. Została mi cała paczka (dwupak) nawet nie ruszona, bo młodszy praktycznie od początku wysadzany pieluch nie brudzi prawie wcale, więc papierów nie wkładam
    a nie chcesz się jej pozbyć? ja z chęcią przygarnę

  20. #40
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Przygranicze
    Posty
    4,253

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    babyono nie wolno do kibelka wrzucać z kupą, gdyż nie są biodegradowalne.

    a polarek do czego Ci się sprawdza?
    do wyłapywania kupy?

    ja kocham IV robią się mięciutkie od ciepła dziecka i jak mają co wyłapać, to wyłapują
    a w praniu się nie strzępią i nie farfoclują mi prania
    dlatego do kibelka nie wrzucam bo i nie używam tylko tak leżą,polarek do faktu że mu sucho i że pielucha czysta a nie zakupana,a imse no nie pasuje mi że przyklejone do pupy są i sztywne,ale fakt kilka razy można prać nawet po siku oczywiście,nie są złe,lepszych nie widziałam jeszcze ale może i trafię ,myślałam o totsach lub Close Parent ale jak czytam to nie wiem,polarek przy formowankach,no do kieszonek bez sensu chyba że z bambusem co by mu sucho było
    P 2000, M 2005 , M 2011, L 2015

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •