Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Pawie len- dylemat:)

  1. #1
    Chustofanka Awatar zawsze_zielona
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    352

    Domyślnie Pawie len- dylemat:)

    Pomocy, bo mam dylemat! Na moim dunskim forum chustowym sa na sprzedaz pawie ecru gradacja- pieeeeekne. Nigdy nie mialam w reku lnu, wiec nie wiem, czy brac czy nie brac. Podejrzewam, ze sztywne i pewnie dlatego szybko zmieniaja wlascieciela, choc przepiekne. Chustuje pierwszego dziecia, na stanie mam dwa jedwabie- Nino blizniaczkowe, Mille farbowane na fiolet, dynie, moritza i czerwone listki. Poradze sobie z tym lnem, czy lepiej dac sobie spokoj? Pawie farbowane przez Tsumiko.

    Edit: wywalilam zdjecie, bo nie wiem, jak to jest z prawami autorskimi a na tamto forum trzeba sie zalogowac, by cos zobaczyc.
    Ostatnio edytowane przez zawsze_zielona ; 03-11-2011 o 21:30
    Sylwia, mama Celinki


  2. #2
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    Zdjecia nie widac - ale ja moje farbowane pawie chyba nigdy nie oddam. Poniosly by pewnie slonia - stabilne, wezel siedzi jak zamurowany jak raz zawiazany. Chusta dla wprawnej chustomaniaczki, bo troche ciezka i wezel odrobine spory - ale jak dziecie siedzi juz w niej, to nie czujesz, ze cos niesiesz. Jezeli juz pozytywnie rozpatrujesz opcje kupna, to ja bym brala na twoim miejscu

  3. #3
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    pawie lniane sa dość sztywne, 50% lnu. Ale dla cięższego dziecka rewelacja.
    Ostatnio edytowane przez matysia ; 03-11-2011 o 21:02

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  4. #4
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    ja własnie łamie pawiska , ale nie farbowane...łamia sie dosc szybko, a nosne to ze hej...osobiscie polecam ta szmate...ale wiadomo, kto co lubi
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Mam te pawie w gradacji, uważałam ,ze są tak sztywne,ze tylko na nie patzryłam i podziwiałam.
    I wysłałam na wycieczkę krajoznawczą w okolice Poznania, i po 3 tyg, wróciły do mnie, mięciutkie, cudowne pawie.

    Nie dość ,ze fajnie sie wiążą, węzeł tzryma na 1000% to..dla próby wsadziłam w nie dzis moja dwulatkę-13kg. Na przód. Nic nie czułam.

    To moja niesprzedawalna chusta!
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  6. #6
    Chustofanka Awatar zawsze_zielona
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamila Zobacz posta
    Zdjecia nie widac - ale ja moje farbowane pawie chyba nigdy nie oddam. Poniosly by pewnie slonia - stabilne, wezel siedzi jak zamurowany jak raz zawiazany. Chusta dla wprawnej chustomaniaczki, bo troche ciezka i wezel odrobine spory - ale jak dziecie siedzi juz w niej, to nie czujesz, ze cos niesiesz. Jezeli juz pozytywnie rozpatrujesz opcje kupna, to ja bym brala na twoim miejscu
    Marzylam o gradacji, wlasnie w takich kolorach (zielony z fioletem), wiec oczy mi sie zaswiecily. Minusy: dosc drogie i chlop mnie zrozumie.. chyba bede musiala cos sprzedac..

    EDIT: Pondo, przekonujesz mnie. Tyle, ze ja bede musiala sama lamac.. Chlop bedzie mial na czym siedziec
    Sylwia, mama Celinki


  7. #7
    Chusteryczka Awatar tsumiko
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    1,993

    Domyślnie

    a które to są?te fioletowo-szare czy orchidea?one się fajnie zafarbowały i nie były jakieś sztywne mega;w jakim wieku masz dziecko?jak maliznę to dałabym sobie jednak spokój,bo to jest tak chyba ze 3 razy nino bliźniaczkowe,i takie nieco chropowate,zamotane trzymają się na mur beton.Linka do zdjęcia wklej jak masz ochotę,nie ma problemu
    Iza,mama Mikolaja (czerwiec 2008) i Leny (czerwiec 2010)

    tsumiko w kuchni


  8. #8
    Chustofanka Awatar zawsze_zielona
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tsumiko Zobacz posta
    a które to są?te fioletowo-szare czy orchidea?one się fajnie zafarbowały i nie były jakieś sztywne mega;w jakim wieku masz dziecko?jak maliznę to dałabym sobie jednak spokój,bo to jest tak chyba ze 3 razy nino bliźniaczkowe,i takie nieco chropowate,zamotane trzymają się na mur beton.Linka do zdjęcia wklej jak masz ochotę,nie ma problemu
    Wiedzialam, ze to ktos stad je farbowal (najpierw znalazlam FB, potem Twojego bloga) To te pierwsze:
    http://kaleidoscopebytsumiko.blogspo...g-is-here.html

    Dziec jak w linku, pol roku, wazy 7 kg. Nino blizniaczkowe to juz tylko na chwile, Celine za ciezka.
    Ostatnio edytowane przez zawsze_zielona ; 03-11-2011 o 21:33
    Sylwia, mama Celinki


  9. #9
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zawsze_zielona Zobacz posta
    EDIT: Pondo, przekonujesz mnie. Tyle, ze ja bede musiala sama lamac.. Chlop bedzie mial na czym siedziec
    Warto, warto, a żeby złamać, to np mąż może Ciebie w nich ponosića co..u nas niestety spanie i siedzenie sie nie sprawdziło.
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  10. #10
    Chustofanka Awatar zawsze_zielona
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    352

    Domyślnie

    Ech, przyzwyczailam sie do zelaznej dyscypliny z chustoforum. Mimo, ze na forum bylam jedyna chetna, dziewczyna mi pisze, ze chyba sprzedane. No trudno sie mowi
    Sylwia, mama Celinki


  11. #11
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie


  12. #12
    Chusteryczka Awatar t_a_s
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Suwałki
    Posty
    1,953

    Domyślnie

    Niestety tam inne zasady panują, też parę razy się o tym przekonałam.

    Anita, mama Wiktusi(10.02.2007) i Anielki (03.01.2010)


    Moje nowe hobby fotografia

  13. #13
    Chustofanka Awatar zawsze_zielona
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez t_a_s Zobacz posta
    Niestety tam inne zasady panują, też parę razy się o tym przekonałam.
    T_a_s, to Ty na dunskim forum tez urzedujesz?
    Sylwia, mama Celinki


  14. #14
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaslon Zobacz posta
    ja własnie łamie pawiska , ale nie farbowane...łamia sie dosc szybko, a nosne to ze hej...osobiscie polecam ta szmate...ale wiadomo, kto co lubi
    no ja nosiłam ostatnio te pawie u mamysłon i są super moja Ania mala jeszcze, tylko 7 kg, ale nośliły rewelacyjnie...czadowe poprostu

  15. #15
    Chustofanka Awatar zawsze_zielona
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    352

    Domyślnie

    Zastanawiam si, czy nie kupic "golych" i nie zamowic u ktorejs z dziewczyn gradacji
    Sylwia, mama Celinki


  16. #16
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zawsze_zielona Zobacz posta
    Zastanawiam si, czy nie kupic "golych" i nie zamowic u ktorejs z dziewczyn gradacji
    a czemu nie
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •