Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: vatki dla większego dziecka?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    10

    Domyślnie vatki dla większego dziecka?

    Mam taką wątpliwość, mój syn waży obecnie prawie 15 kg. Taszcze go praktycznie tylko w lnach.
    Czy zwykły bawełniany vatek by się nadał do komfortowego noszenia?

  2. #2
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    no nie,znaczy się,jak masz rozrosnięte,przyzwyczajone i wyćwiczone bary to tak

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    podobno żakardy vatka noszą lepiej niż pasiaki vatka Tak mi podpowiadały dziewczyny, gdy jakiś czas temu też o to pytałam
    2 + 7 (2005-2018)

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar amst
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    4,830

    Domyślnie

    W prostym plecaku/kangurku - NIE, właśnie odczuwam skutki takich eksperymentów ale w czymś z trzech warstw - TAK aczkolwiek nie na długie wyjścia. Także - jesli kupujesz to raczej długą na bardziej skomplikowane wiązania albo zostań przy lnach

  5. #5
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    pewnie zależy to też od preferencji noszącego. Ja miałam latem 12kg do noszenia, w plecaku z krzyżem i musiał być naprawdę bardzo dobrze zawiązany i dociągnięty, bo inaczej już po godzinie odpadały mi ramiona. Ale Hexi chwaliła vatki, że jej 15kg świetnie nosiły
    2 + 7 (2005-2018)

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    10

    Domyślnie

    dzięki za rady
    w takim razie zostaję przy lnach , noszę albo w 2x albo w plecaku prostym, więc wydanie kilkuset zł na wrzynawke to znowu byłby mój widzimis kurczakos

  7. #7
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    a może czasowo się wymień na bazarku,to sobie zobaczysz? najlepiej z tego samego miasta gdyby to było możliwe,bo masz mało postów,może nie być chętnych z daleka.ewentualnie pogmeraj w wypożyczalniach chustowych?tydzień wypożyczenia to dużo mniej kasy niz zakup.

  8. #8
    Chustomanka Awatar Julka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    769

    Domyślnie

    Podbijam temat, czy Vatek Igloolik jest nośną chustą? Czy raczej nie zawracać sobie głowy? Spodobała mi się, nie potrzebuję oczywiście, ale chcę i tak sobie gdybam czy skusić się czy nie? Z powyższych opinie wygląda, że nienośny, ale może coś się w temacie zmieniło ..




    -Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień-

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •