Strona 32 z 190 PierwszyPierwszy ... 2224252627282930313233343536373839404282132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 640 z 3783

Wątek: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

  1. #621
    Chustofanka Awatar carolans
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    318

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    Cytat Zamieszczone przez Lotna
    U lekarza w recepcji pan do nas ( Antek zamotany w kółkową) : czyli to jest TA słynna chusta?





    do mnie kiedys kobieta podeszla "wlasnie w pytaniu na sniadanie mowili o chiustach, wyszlam i od razu pania spotkalam... ale to super , noscie dalej " :]
    DOBYTEK Danielek (21.12.2006) i Kacperek (22.11.2008), w komplecie całkiem fajny mąż

  2. #622
    Chustoholiczka Awatar calineczka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    100km od Torunia i 100km od 3Miasta
    Posty
    3,250

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"


    dzień bez uśmiechu od przechodnia to dzień stracony

  3. #623
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    Jakiś czas temu byliśmy u babci mojego m. Mieszka bardzo daleko, widziała nasze dzieci pierwszy raz, ja wzięłam MT, zawiązałam Antka na plecach i idziemy na spacer. A babcia "Ojej, jakie to teraz rzeczy robią, kiedyś to się dzieci w takich chustach nosiło". Jak ja strasznie żałowałam, że nie wzięłam jednak chusty, dopiero by się babcia zdziwiła

  4. #624
    Chustofanka Awatar carolans
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    318

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    u mnie dyis reakcja niemila akurat mam kiepski dzien i jeszcz to
    DOBYTEK Danielek (21.12.2006) i Kacperek (22.11.2008), w komplecie całkiem fajny mąż

  5. #625
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    jak dzis w lesie brodnowskim zarzucalam mlodego na plecy jakas para zaczela biec do tylu a potem sie pytali czy moze pomoc ) potem jakas starsza pani powiedziala do swojej kolezanki oo zobacz .......jak fajnie jedzie na mamie szkoda, ze moj stary mnie tak nie przewiezie

  6. #626
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    653

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    Cytat Zamieszczone przez Bushido
    jak dzis w lesie brodnowskim zarzucalam mlodego na plecy jakas para zaczela biec do tylu a potem sie pytali czy moze pomoc ) potem jakas starsza pani powiedziala do swojej kolezanki oo zobacz .......jak fajnie jedzie na mamie szkoda, ze moj stary mnie tak nie przewiezie
    Weronika 04.06.2009 i Antosia 13.08.2011

  7. #627
    Chusteryczka Awatar djdag
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Poznań/Kiekrz
    Posty
    1,716

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    Wczoraj pani na nasz widok krzyknęła do swojego dziecka: "Zobacz kochanie, pani niesie dzidzię w tobołku!"

  8. #628
    Chusteryczka Awatar m.m.
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    2,095

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    w piątek musiałam Kluchę ze sobą do sądu zatargać, pan Gienio ochroniarz to mało co a z krzesła by spadł jak mnie zamotaną zobaczył i powiedział tylko z politowaniem : Pani to zawsze coś wymyśli...
    Duży 12.06.2000 i Malutka 09.09.2008.

  9. #629
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    A ja wczoraj w MT z przodu młodego niosłam na specerze i uslyszalam jak jedna mama z wózkiem do drugiej powiedziała, że tak noszą Indianki Juz drugi raz spotkałam sie z tekstem o Indiankach tylko wczesniej dziec byl w chuscie więc bardziej na indiańskie dziecko wyglądał niz w tym MT


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  10. #630
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Warszawa Kamionek
    Posty
    2,453

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    Ja w sobotę wracałam z basenu z młodą w MT i jechałyśmy komunikacją miejską przez pół Warszawy. Młoda wdzięcznie zasnęła.....wszyscy chcieli mi miejsca ustępować, nawet starsze babcie podchodziły żebym usiadła bardzo miłe reakcje były.....
    Lenka - 30.06.2008 i Sonia - 03.06.2011

  11. #631
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    dzisiejsza wizyta na poczcie - duzo uśmiechów, jakaś starsza pani spytała "ile ma to słodkie maleństwo?" a jedna powiedziała że jestem odważna mama bo takie maleństwo "tak" noszę (Franut w kieszonce w violi) to jej szybki kolejkowy wykład walnęłam o zdrowych aspektach "takiego" noszenia. ale generalnie same uśmiechy. nawet widziałam położną co Franka odbierała i też się uśmiechała.
    jestem w szoku, bo jak to magme mówiła ostatnio - w mojej mieścinie to się jak na wariatkę patrzą...
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  12. #632
    Chusteryczka Awatar anialodz
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Edinburgh
    Posty
    1,767

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    ostatnio mloda mama powiedziala do swojej coreczki : "zobacz jakiego kroliczka pani nosi na brzuszku" , a do mnie: "jestescie najlepsze." to chyba najpozytywniejsza reakcja. pediatra marudzila mi ze dziecko jeszcze za male do noszenia w pionie, ale potem obserwowala jak motam w kieszonke i tak jakby zmienila zdanie.
    z przykrych to jakas starsza pani wolala za mna z pogarda ze kregoslup dziecku polamie.

    bardzo lubie wychodzic w chuscie i notowac te rozmaite reakcje..

  13. #633
    Chusteryczka Awatar nianja
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,762

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    my jesteśmy przyzwyczajone do pozytywnych komentarzy a tu w piątek aż dwa razy usłyszałam bardzo podobne komentarze "ale pani ciężko", "oj ale pani musi być ciężko" mówię więc do jednej Pani, że właśnie bardzo wygodnie i jak miło to tylko pokręciła głową, drugą panią już olałam. I to wszystko na jednym spacerku dość krótkim

  14. #634
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    My też spotykamy się raczej z usmiechem i pozytywnym nastawieniem. Ostatnio wracałysmy we trzy z dzieciakami zamotanymi na brzuchu ze spotkania w KK i w metrze budziłyśmy wielkie zainteresowanie. A potem juz w autobusiem pewna pani mało sobie szyi nie urwała tak się odwracała zeby sobie mnie poogladać


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  15. #635
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    Mnie dzisiaj spotkała reakcja odwrotna... Koleżanka do mnie jadącej spacerówką: "A Ty dzisiaj z wózkiem??? No co Ty..." Aż mi się głupio zrobiło

  16. #636
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    59

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    Ja jeszcze osobiście nie wiem jak to jest ale koleżanka, która nosiła dziecko mówiła, że spotykała się z bardzo różnymi reakcjami. Niestety więcej było tych złych typu: "Co pani robi? Udusi pani dziecko, przecież ono nie może oddychać i takie zgniecione w tej szmacie..." Aha, no i właśnie też z tym łamaniem kręgosłupa najczęściej wyskakują stare dewotki Powiedziała, żebym się na wszystko przygotowała...

  17. #637
    Chustomanka Awatar roziii
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    kiedyś Wa-wa Bielany teraz z pod Warszawy
    Posty
    984

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    trzeba się nastawić na rożne reakcje, większość jest rzeczywiście pozytywnie zaskoczona i się im podoba. Ale nawet od własnej rodziny usłyszałam - co ty robisz , on się udusi- a mój synuś uwielbia spa zakryty
    Rozalia( Rozi) mama Patryka 11.2005, Szymona 10.2008, Wojtka 03.2011 i Maćka 06.2019

  18. #638
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    62

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    W weekend byliśmy u rodziny w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tak się złożyło, że zawitaliśmy do galerii na małe co nieco. Mały wydoił butelkę i trzeba było się zapakować w chustę. Najbardziej lubię podwójne x i tak też zaczęłam się motać. Miałam wrażenie że w-s-z-y-s-c-y się na mnie patrzyli. Jakaś masakra. W Kielcach chusta to już raczej żadna atrakcja, więc nie przywykniętam do czegoś takiego. Uciekłam jak najszybciej i dociągałam się za załomkiem

  19. #639
    Chusteryczka Awatar anialodz
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Edinburgh
    Posty
    1,767

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    dzisiaj starsza pani mowi do mojego dziecka "udusi cie ta mama". ja na to - jak niby udusze, mala glowe wystawia z chusty i zerka dookola. "przez pupke udusi" odpowiada pani i dotyka zakrytej chusta pupy malej.

  20. #640
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie Re: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

    Chodzę do mięsnego, Stach zwykle na plecach w AP. Mięsny jest fanklubem Stacha (ale mam chodyyyy ) Ostatnio spacerowaliśmy z ciocią, Stach woził się wózem. Pan z mięsnego zaniepokojony, że Stacha nie ma, mówię mu, że w wózku na zewnątrz - musiał sprawdzić przez okno Jak przyszłam następnym razem, już "normalnie", S na plecach, a pan:
    - Tak myślałem... ale mu nie do twarzy w tym wózku było!
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •