Strona 156 z 190 PierwszyPierwszy ... 56106146148149150151152153154155156157158159160161162163164166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,101 do 3,120 z 3783

Wątek: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

  1. #3101
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez astro Zobacz posta
    Wracając dziś od chłopaków ze szpitala ze Smokem na plecach spacerowałam do domu.
    Zaznaczam, że młodego nie było specjalnie widać (poza głową)- miałam na sobie cienką kurtkę - więc zarówno młody jak i chusta byli schowani - nóżek też nie było mu widać no ale wracając...
    Stoję przy pasach na światłach, obok sklep pierwszej potrzeby na murku siedzi dwóch mocno wczorajszych panów lubiących odzież z paskami jeden z bardziej pełną drugi z bardziej pustą buteleczką kolorowego %płynu, rozmawiają piękną polszczyzną, dzielą się trunkiem...usłyszałam dzwonek smsa, wyciągam z kieszeni komórkę i odwracam się bo słonko oślepia i nagle słyszę:
    - "o rzesz orzeszek (na potrzeby forum złagodziłam język tubylczy) ale daje w banię"
    - "coś ty, stary"
    - "normalnie mam zwidy -patrz, laska ma dwie głowy"

    nie wyprowadzałam z błędu i poszłam przed siebie.
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  2. #3102
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez astro Zobacz posta
    Wracając dziś od chłopaków ze szpitala ze Smokem na plecach spacerowałam do domu.
    Zaznaczam, że młodego nie było specjalnie widać (poza głową)- miałam na sobie cienką kurtkę - więc zarówno młody jak i chusta byli schowani - nóżek też nie było mu widać no ale wracając...
    Stoję przy pasach na światłach, obok sklep pierwszej potrzeby na murku siedzi dwóch mocno wczorajszych panów lubiących odzież z paskami jeden z bardziej pełną drugi z bardziej pustą buteleczką kolorowego %płynu, rozmawiają piękną polszczyzną, dzielą się trunkiem...usłyszałam dzwonek smsa, wyciągam z kieszeni komórkę i odwracam się bo słonko oślepia i nagle słyszę:
    - "o rzesz orzeszek (na potrzeby forum złagodziłam język tubylczy) ale daje w banię"
    - "coś ty, stary"
    - "normalnie mam zwidy -patrz, laska ma dwie głowy"

    nie wyprowadzałam z błędu i poszłam przed siebie.
    niezle

  3. #3103
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    ja w piątek na starowiejskiej w Gdyni czułam się jak kosmitka , wysiadłam z auta wyciągnęłam młodego z fotelika zapakowałam na plecy i tak przemierzaliśmy ulice w poszukiwaniu Bławatka (sklep z tkaninami) bo niedawno sie tutaj przeprowadzilismy z Wrocka i jeszcze miasta dokładnie nie znamy normalnie ludzie wytrzeszczali oczy ze zdziwienia i dziwne miny robili na nasz widok . Panie w sklepie też były w szoku a jeszcze jak powiedziałam że potrzebuje flanelki na pieluszkę to komentarz to takie pieluszki się jeszcze używa ?!

  4. #3104
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    No tak.. U nas prędzej spotkasz kobietę o dwóch głowach niż niosącą dziecko na plecach Świetna historia!

  5. #3105
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    368

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez astro Zobacz posta
    - "o rzesz orzeszek (na potrzeby forum złagodziłam język tubylczy) ale daje w banię"
    - "coś ty, stary"
    - "normalnie mam zwidy -patrz, laska ma dwie głowy"

  6. #3106
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Astro, dobre, dobre
    Moze na odwyk pojdzie

  7. #3107
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    No tak.. U nas prędzej spotkasz kobietę o dwóch głowach niż niosącą dziecko na plecach Świetna historia!
    Ach, Polska

    A my wczoraj byliśmy w Ojcowie pochodzić, i wiele zacieszonych buzi w naszą stronę było
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  8. #3108
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,301

    Domyślnie

    Byłam na uczelni podbić legitymację. Pani w dziekanacie prosi zawsze studentów, by przynosili hurtowo, ewentualnie można zostawić przed zajęciami, a po przyjść po odbiór. Wchodzę z legitymacją w ręku i Natalką na brzuchu.
    "Z takim załącznikiem to Panią od ręki obsłużę" Mój kochany Załącznik
    Nie obyło się oczywiście bez krótkiej rozmowy o noszeniu
    Ostatnio edytowane przez ane-eta ; 15-04-2013 o 11:00
    Mama dwóch córek: 2008, 2012

  9. #3109
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    368

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ane-eta Zobacz posta
    "Z takim załącznikiem to Panią od ręki obsłużę"

  10. #3110
    Chustomanka Awatar astro
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    WrocłaW
    Posty
    843

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    Super opowieśc!
    Oj bedzie pan to długo wspominał
    Nie tylko pan... zresztą ja ostatnio tylko straszę ludzi chustą- chyba czas przestać nosić tydzień temu w sobotę jak myłam drzwi wejściowe do mieszkania - sąsiad zobaczył wystający zza drzwi kolorowy ogon chusty, usłyszał dziwny dźwięk (spray do kurzu) i...spadł ze schodów- podobno myślał, że to...wąż
    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    No tak.. U nas prędzej spotkasz kobietę o dwóch głowach niż niosącą dziecko na plecach Świetna historia!
    Wiesz ta wszechobecna chemia, GMO, czarnobyl ...czegoż to teraz nie zobaczysz na ulicy

    A załączniki nosimy słodkie - prawda
    3 Muszkieterów i Mała Księżniczka 20.07.200810.12.2011 24.11.201417.11.2017

  11. #3111
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Dzisiaj w biedronce dwie małe siostrzyczki:
    - Patrz Pani ma tam dzidziusia!
    - Co ma?
    - No dzidziusia, jak kangurek !
    - ... ale gdzie jest ten kangurek?

    Rozbroiły mnie
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  12. #3112
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    202

    Domyślnie

    Wczoraj wracając ze spaceru z synkiem, patrzę a tu jacyś starsi państwo zatrzymali się i się do nas szczerzą: "ooo dzidziuś, myśleliśmy, że to piesek"
    Na porządku dziennym jest to, że panie w sklepach, aptekach, drogeriach etc nie mogą się skoncentrować na tym o co proszę, bo są tak wpatrzone w zamotanego Tymka, a on sprzedaje im uśmiechy uśmiechami nie da się niestety płacić, ale nieraz udało nam się dostać jakiś rabat lub gratis

  13. #3113
    Chustofanka Awatar świetlik
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Bydgoszcz/Nowy Duninów
    Posty
    184

    Domyślnie

    Dziś w autobusie 2 starsze panie szepczą do siebie "dziecko czuje bliskość".

    W ośrodku pomocy rodzinie (tam, gdzie becikowe) pan mnie zaczepił, że on też by chciał chustować, ale nie wie, jak...A co zabawne - do tegoż urzędu wchodziły 2 panie z wózkami, ale z racji samozamykających się drzwi przydała się im moja pomoc w wejściu (a mój dzieć w tym czasie spokojnie przyglądał się światu).

    Znów w innym busie pani koło 55 l. "szkoda, że za moich czasów nie było takich rzeczy" - widziała w tv program o chustach i popiera.

    A jutro zobaczymy, jak Jaga się czuje w chuście w prawdziwym lesie - jedziem do grądu oglądać wysyp kwiatów

  14. #3114
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Böblingen
    Posty
    2,158

    Domyślnie

    My ostatnio tylko usmiechy zbieramy (jakoś tutaj to bardziej normalne, ze się nosi niż w Pl), mloda ostatnio machała panu na przystanku po drugiej stronie ulicy, nie wiedzialabym pewnie, co ona tam wyprawia, ale nagle pan się śmiał jak nie wiem co i machal w nasza stronę... Panna wujków szuka, czy co? bo to nie pierwszy, którego zaczepiala
    http://kachaskowo.blogspot.com
    a najlepsze me dzieła: Michał 06-06-2007 i Klaudia 17-09-2011
    bociany dzieci nie noszą, ja tak (zapożyczone z nosime.sk)


  15. #3115
    Chustofanka Awatar Wiewi00ra
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    306

    Domyślnie

    Sezon na "temu dziecku krew do nóżek nie dochodzi" i "nie za zimno bez czapki (20C) uważam za otwarty.

    Skąd inąd na przystanku podszedł do mnie pan "pod datą" i zagadał:
    - A wie Pani, że teraz naukowcy mówią, że takie noszenie to dla dziecka najzdrowsze jest???"

    No to se pogadaliśmy o tym jak bardzo
    Drogę wyznacza się idąc.

    http://chabazie.blogspot.com/

  16. #3116
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez astro Zobacz posta
    Nie tylko pan... zresztą ja ostatnio tylko straszę ludzi chustą- chyba czas przestać nosić tydzień temu w sobotę jak myłam drzwi wejściowe do mieszkania - sąsiad zobaczył wystający zza drzwi kolorowy ogon chusty, usłyszał dziwny dźwięk (spray do kurzu) i...spadł ze schodów- podobno myślał, że to...wąż

    Wiesz ta wszechobecna chemia, GMO, czarnobyl ...czegoż to teraz nie zobaczysz na ulicy

    A załączniki nosimy słodkie - prawda
    omg ale sie uwmialam

  17. #3117
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    jejku jak czytam te historie to ludzie naprawde sa dziwni ;o;o
    ja dzis za to spotkalam pania z dziewczynka ktora miala nie wiecej niz 2 tyg i byla w nosidelku chico i mimo ze podporke do polowy glowki miala to latala jej ona na boki ze szok a jeszcze widok wkladajacych dwoch kobiet dziecie do nosidla w grubej kurtce (trzesienie dzieckiem coby wpadlo w nosidlo ) bezcenny

    jestem ciekawa jak ludzie beda patrzec na nas (mame z blizniakami zachustowanymi w sklepie)
    a to jeszcze tyle miesiecy czekania by sie przekonac

  18. #3118
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Loża szyderców (3 'miłe' starsze Pani w siedzące przed blokiem):
    -O matko, takie małe dziecko do chusty!
    - Jejku,przecież on prawie głowy nie trzyma, ma taką ciężką tą głowę,że mu na boki pójdzie i kręgosłup złamie!
    -Jadźka co Ty gadasz? Jak tam złamie! Skręci mu się kark po prostu jak tak głowę do tyłu da i po dziecku, Ci ludzie to teraz zupełnie o zdrowiu dziecka nie myślą...

    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  19. #3119
    Chustomanka Awatar asioczka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    opolskie/ Dobrzeń W.
    Posty
    1,107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez astro Zobacz posta
    Wracając dziś od chłopaków ze szpitala ze Smokem na plecach spacerowałam do domu.
    Zaznaczam, że młodego nie było specjalnie widać (poza głową)- miałam na sobie cienką kurtkę - więc zarówno młody jak i chusta byli schowani - nóżek też nie było mu widać no ale wracając...
    Stoję przy pasach na światłach, obok sklep pierwszej potrzeby na murku siedzi dwóch mocno wczorajszych panów lubiących odzież z paskami jeden z bardziej pełną drugi z bardziej pustą buteleczką kolorowego %płynu, rozmawiają piękną polszczyzną, dzielą się trunkiem...usłyszałam dzwonek smsa, wyciągam z kieszeni komórkę i odwracam się bo słonko oślepia i nagle słyszę:
    - "o rzesz orzeszek (na potrzeby forum złagodziłam język tubylczy) ale daje w banię"
    - "coś ty, stary"
    - "normalnie mam zwidy -patrz, laska ma dwie głowy"

    nie wyprowadzałam z błędu i poszłam przed siebie.
    spotkalam ostatnio podobnych )) ale bylo mega pozytywnie, bo:

    - co ja tu widze??! co ja widzeee... samo szczescie widze
    18.11. 2009
    16.06. 2012
    09.12.2019

  20. #3120
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asioczka Zobacz posta
    spotkalam ostatnio podobnych )) ale bylo mega pozytywnie, bo:

    - co ja tu widze??! co ja widzeee... samo szczescie widze


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •