Strona 61 z 190 PierwszyPierwszy ... 1151535455565758596061626364656667686971111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,220 z 3783

Wątek: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

  1. #1201
    Chustofanka Awatar lamassu
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    185

    Domyślnie

    Nieszwagierka, która ma 5cio letniego synka i epizod wisiadłowy (założyła ponoć i po pół godzinie stwierdziła, że 'no way') spojrzała na mnie, jak sobie siedziałyśmy zachustowane i powiedziała:
    - wiesz, ja mam nadzieję, że jak będę miała drugie dziecko, to pokażesz mi jak wiązać...

    Milenka 05.2009
    Zosia 11.2018


    serendipity
    szaleństwa panny M-ki





  2. #1202
    Chustomanka Awatar nehema
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków/Wieliczka
    Posty
    845

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lamassu Zobacz posta
    epizod wisiadłowy

    haha jak to brzmi

  3. #1203
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez beannshi Zobacz posta

    Za to ostatnio prawie padlam kiedy zza plecow uslyszlam (stalam wlasnie przed polka w sklepie i kolysalam sie zeby mloda nie plakala) : czy Pani potrzebuje do toalety?
    Padłam
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  4. #1204
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    175

    Domyślnie

    Miałam nadzieję, że wreszcie będę mogła coś tu napisać, bo pierwszy raz jechałam ostatnio z chustą do poradni rehabilitacyjnej na ćwiczenia i kontrolę (Młody ma lekką asymetrię ułożeniową). Już się nastawiałam na jakieś ciekawe polemiki z panią od ćwiczeń (nie lubię jej, bo mi próbowała uparcie wmówić, że 5-miesieczne dziecko "wymusza" zakończenie ćwiczeń, bo płakał aż się zanosił, ale łzy mu nie leciały) i z doktorką, a tu guzik - ćwiczenia odwołali, a pani dr popatrzyła jak wyplątuje malucha z kieszonki w gabinecie i słowa nie powiedziała. Pewnie nie ja pierwsza

    A ogólnie na spacerach komentarze sympatyczne - jak mu dobrze, jak mu cieplutko i uśmiechy.

  5. #1205
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    A ja się jutro do miasta na wycieczko-zakupy wybieram i będę pilnie uszu nastawiać, bom ciekawa reakcji.

  6. #1206
    Chustomanka Awatar nehema
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków/Wieliczka
    Posty
    845

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autumnfaerie Zobacz posta
    Miałam nadzieję, że wreszcie będę mogła coś tu napisać, bo pierwszy raz jechałam ostatnio z chustą do poradni rehabilitacyjnej na ćwiczenia i kontrolę (Młody ma lekką asymetrię ułożeniową). Już się nastawiałam na jakieś ciekawe polemiki z panią od ćwiczeń (nie lubię jej, bo mi próbowała uparcie wmówić, że 5-miesieczne dziecko "wymusza" zakończenie ćwiczeń, bo płakał aż się zanosił, ale łzy mu nie leciały) i z doktorką, a tu guzik - ćwiczenia odwołali, a pani dr popatrzyła jak wyplątuje malucha z kieszonki w gabinecie i słowa nie powiedziała. Pewnie nie ja pierwsza

    A ogólnie na spacerach komentarze sympatyczne - jak mu dobrze, jak mu cieplutko i uśmiechy.
    ja jak z panem od rehabilitacji (bo też chodzimy) rozmawiałam o chustach to same superlatywy z jego strony
    a jak przyszliśmy zamotani to oglądał i chwalił że to jest TO

  7. #1207
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    Dziś babeczka mnie zagadała na przystanku, że tak fajnie Antkowi w Manducy. Wypytała o wszystko, opowiadała że musi córce powiedzieć bo ona ma 1.5 roczną córeczkę Mieszkają w Warszawie. Ciekawe czy szykuje nam się nowa forumka Powiedziałam jakie nosidła są ok, że są chusty i też świetna sprawa. Powiedziałam że wisiadła są be i dlaczego, a na to Pani: a niech mi Pani nie mowi, te nosidełka to koszmar, co za pozycja
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  8. #1208
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    A ja dziś poznałam syna Pana Ryszarda Kapuścińskiego. BNardzo chciał mi zrobić zdjęcie, ale nie zdążył, bo nie mógł znaleźć filmu a ja musiałam wysiadać. Strasznie mu się podobała Młoda zamotana w chuście.

    Potem się trochę lansowałyśmy po miasteczku, niektórzy dziwnie patrzyli. Panie w sklepie stwierdziła, że ona by nawet 10 metrów nie uszła. Wyjaśniłam jej, że to o wiele wygodniejsze niż niesienie dziecka na ręku.

    Małą w sklepie (zakupy z tych dłuższych i nieśpiesznych) przewiązałam na biodro. Gadała do wszystkich. Panie ćwierkały, że jaka grzeczna, jaka gadułka i takie tam. A pewnie, że grzeczna, wcześniej prawie godzinę w chuście spała to i humorek dopisywał.

    Potem przy pomocy jednej pani przewiązałam małą w kieszonkę i ruszyłyśmy w drogę powrotna do domu. Szkoda mi było tych mam brnących z wózkami-czołgami przez nieośnieżone chodniki.

  9. #1209
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    80

    Domyślnie

    Nosząc w chuście spotykałam się z uśmiechami młodych kobiet, z zaciekawieniem mam maluchów i z gderaniem starszych babek. Usłyszałam, że dziecko mi się udusi (właśnie sobie smacznie spała) i że dzisiejsze matki robią wszystko tylko, żeby im było wygodnie (robiłam zakupy).

    Nosząc w MT same pozytywy. Kobiety podchodzą i pytają się skąd takie ładne i czy nie czuję ciężaru dziecka, bo one same by spróbowały, albo kupiłyby takie coś synowej. I gdzie to dostać i za ile? A może samemu uszyć, ...?

  10. #1210
    Chustomanka Awatar piuma
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    685

    Domyślnie

    Na takie starsze Panie , mój mąż ma sposób i jak taka się wymownie gapi z politowaniem to On mówi "Niech Pani uważa, bo te chodniki takie nierówne!"

  11. #1211
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dagna Zobacz posta
    Nosząc w chuście spotykałam się z uśmiechami młodych kobiet, z zaciekawieniem mam maluchów i z gderaniem starszych babek. Usłyszałam, że dziecko mi się udusi (właśnie sobie smacznie spała) i że dzisiejsze matki robią wszystko tylko, żeby im było wygodnie (robiłam zakupy).

    Nosząc w MT same pozytywy. Kobiety podchodzą i pytają się skąd takie ładne i czy nie czuję ciężaru dziecka, bo one same by spróbowały, albo kupiłyby takie coś synowej. I gdzie to dostać i za ile? A może samemu uszyć, ...?
    hej przepraszam, ale znam tylko dwie osoby o imieniu dagny i i tak uwazam to za niezly zbieg okolicznosci bo imie bardzop rzadkie - czy czasem nie pochodzisz z Jeleniej?

    z moim synkiem całego prawie koncertu wysłuchałam. Moja córka miała występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Muszę powiedziec, że jeżeli chodzi o reakcję otoczenia, to jest bardzo pozytywna i nawet moj własny dziadek starszy juz człowiek, twierdzi, że to świetna sprawa i bardzo mu się to podoba.
    Ostatnio edytowane przez Meta ; 25-02-2010 o 09:24

  12. #1212
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    powiedzcie mi dlaczego panowie mają swój ulubiony tekst jak widzą dzieci w chuście "chętnie bym się z nim zamienił" ??? żony ich nie kochają ?
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  13. #1213
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanti Zobacz posta
    powiedzcie mi dlaczego panowie mają swój ulubiony tekst jak widzą dzieci w chuście "chętnie bym się z nim zamienił" ??? żony ich nie kochają ?
    hehe... myślę,że po prostu się podobasz!

  14. #1214
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2,614

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanti Zobacz posta
    powiedzcie mi dlaczego panowie mają swój ulubiony tekst jak widzą dzieci w chuście "chętnie bym się z nim zamienił" ??? żony ich nie kochają ?
    też to często słyszę

  15. #1215
    Chusteryczka Awatar anqa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Gdańsk / Sopot / Warszawa
    Posty
    2,192

    Domyślnie

    Tez zauwazylam - glownie jak w kieszonce albo 2x nosimy

  16. #1216
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pania Zobacz posta
    hej przepraszam, ale znam tylko dwie osoby o imieniu dagny i i tak uwazam to za niezly zbieg okolicznosci bo imie bardzop rzadkie - czy czasem nie pochodzisz z Jeleniej?
    Mam na imię Dagmara. Miałam mieć Dagna, ale ksiądz mnie nie chciał ochrzcić
    Niektóre koleżanki mówią na mnie Dagna i dlatego taki nick.

  17. #1217
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dagna Zobacz posta
    Mam na imię Dagmara. Miałam mieć Dagna, ale ksiądz mnie nie chciał ochrzcić
    Niektóre koleżanki mówią na mnie Dagna i dlatego taki nick.
    :-D takczy inaczej - miło mi!

  18. #1218
    Chustomanka Awatar emmaline
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanti Zobacz posta
    powiedzcie mi dlaczego panowie mają swój ulubiony tekst jak widzą dzieci w chuście "chętnie bym się z nim zamienił" ??? żony ich nie kochają ?

    hhm,fakt ze to standard


    za to jakas babinka mi na przystanku ostatnio rzucila w temacie ogonow z tyłu, ze mi 'reczniczek od małej wisi z tyłu'

    teksty o braku powietrza tez norma, a w przychodni ostatnio mi jakas zaczela rozpinac kurtke i odkopywac spiace dziecko zamiast info szybko udzielic, bo goraco było
    tak mnie tym zaskoczyła ze nawet nie odszczeknelam :/
    ale co sie wkurzylam, to moje
    Weronika Magdalena 09.10.09 http://weronikamagdalena.blog.pl

    czekamynaczerwcowegochłopca2017

  19. #1219
    Chusteryczka Awatar anqa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Gdańsk / Sopot / Warszawa
    Posty
    2,192

    Domyślnie

    Mnie tez troche wkurza jak chce sobie mala gdzies na miescie na plecy zamotac i kurtke wlozyc to kazdy sie wyrywa zeby pomoc.... co ja jakas sierota ze sie sama ubrac nie umiem ?? ciekawe czy ich tez ktos ubiera'.....i te teksty - 'bo jeszcze Pani dziecko upusci to lepiej pomoge...... moja tesciowa dopiero po kilkunastu razach skonczyla mniwe meczyc 'pomoca'

  20. #1220
    Chusteryczka Awatar anqa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Gdańsk / Sopot / Warszawa
    Posty
    2,192

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emmaline Zobacz posta
    teksty o braku powietrza tez norma, a w przychodni ostatnio mi jakas zaczela rozpinac kurtke i odkopywac spiace dziecko zamiast info szybko udzielic, bo goraco było
    tak mnie tym zaskoczyła ze nawet nie odszczeknelam :/
    ale co sie wkurzylam, to moje
    u mnie w poradni nawet warsztaty chustowe organizuja wiec sa przyzwyczajone Ale z tym 'rozbieraniem' to ekspedientki w sklepie czy aptece czesto sie 'wyrywaja' i nieraz mala obudzili.....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •