Strona 53 z 190 PierwszyPierwszy ... 343454647484950515253545556575859606163103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,060 z 3783

Wątek: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

  1. #1041
    Chustofanka Awatar bebell
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    164

    Domyślnie

    Przychodzimy z moją trójką na plac zabaw, Józinek w chuście of kors. Podbiega do nas czterolatka i się przygląda, obchodzi naokoło, maca...
    "Prose pani, ale ma pani fajny schowek na dziecko. Bardzo fajny. Moja mama też ma dzidziusia, ale takiego schowka nie ma... a on taki fajny...Powiem jej, niech kupi..."
    Ano, niech kupi

  2. #1042
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Nauczyłam się motać młodą na plecach. Gdy dzisiaj w Golubiu-Dobrzynie motałam na parkingu podszedł facet i stwierdził:
    - 50 lat mam na karku, a w życiu czegoś takiego nie widziałem!
    Na co Kornelia wybuchnęła gromkim śmiechem

    A w Ciechocinku jakieś emerytki podziwiały moją sprawność w ściąganiu dziecka w pleców.

  3. #1043
    Chustofanka Awatar funkia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    342

    Domyślnie

    spacerujemy sobie dziś z moją sis, obie zamotane w tkane chusty..
    na ławeczce siedzą dwie babeczki o spojrzeniu bazyliszka...
    i słyszę tylko z oddali " w telewizji mówili, że od tego się krzywi kręgosłup"...
    hm....ciekawe co to za program był
    "Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

    Kangurek (marzec 2009) i Tygrysiątko ( maj 2006)

    mój blog o zdrowej diecie www.dieta-surowa.blogspot.com

  4. #1044
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    Dzisiaj wchodzę do Zapa ( www.zap.ie ) a panie : ooooo dzisiaj z wózkiem?!?

    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  5. #1045
    Chustomanka Awatar dominika79
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,384

    Domyślnie

    musze to pisac

    dzisiaj przyszedł listonosz paczkowy- czasami bywa u nas dosyć często i poznaje mnie na ulicy (czasem paczkę własnie na ulicy dostaję ) otwiera mąż a ten mówi-
    L "widziałem wczoraj żonę z kolezanką szły takie fajnie obwiązane z dziećmi"
    To moze jak jakas premia będzie albo coś to zonie takie nosidło kupić
    M. zona ma chustę
    L ale takie specjalne nosidło do noszenia kupić, to ona tak w RECZNIK nie będzie
    musiała się wiązać

    M ale to chusta
    L ale nosidełka są
    M ale TAKA chusta 300zl kosztuje -do noszenia
    L aaa.. bo to taka specjalna do noszenia, ale ona wielofunkcyjna tak?
    M nie-do noszenia..

    no i poszedł.. pewnie mysli teraz
    H- 28.06.2008 r., M -05.06.2001 r.


    mojdom13.blogspot.com

    http://http://www.chusty.info/forum/...ad.php?t=46784pieluszki wielorazowe

    ---> w razie zapchania skrzynki pw---> dosr@poczta.wp.pl

  6. #1046
    Chustomanka Awatar MamUsza
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Bolesławiec
    Posty
    943

    Domyślnie

    hhhehehe "obwiązana dzieckiem" - jak to malowniczo brzmi
    Cafe Draże Lubań- Zajęcia dla dzieci i rodziców | Nasza kreatywna codzienność - Tuqtu | moja fotografia

  7. #1047
    Chustonówka Awatar elianka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    28

    Domyślnie

    Ja jestem jeszcze "z drugiej strony"

    Nie mam jeszcze dziecka (robi się ), ale wiedzę chustową zdobywam teraz.

    Ostatnio w aptece widziałam dziewczynę z maluszkiem , w fioletowej chuście (chyba elastyku) .. iii tak bardzo chciałam coś powiedzieć, że super, że chusta, miałam tyle pytań... i w sumie wypaliłam coś bez sensu jak idiotka.

    Co ja bym mogła powiedzieć? A w tej aptece wyglądało, ze nikt nie zwraca uwagi na to dziecko w chuście. Aż byłam w szoku

  8. #1048
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elianka Zobacz posta
    Ja jestem jeszcze "z drugiej strony"

    Nie mam jeszcze dziecka (robi się ), ale wiedzę chustową zdobywam teraz.

    Ostatnio w aptece widziałam dziewczynę z maluszkiem , w fioletowej chuście (chyba elastyku) .. iii tak bardzo chciałam coś powiedzieć, że super, że chusta, miałam tyle pytań... i w sumie wypaliłam coś bez sensu jak idiotka.

    Co ja bym mogła powiedzieć? A w tej aptece wyglądało, ze nikt nie zwraca uwagi na to dziecko w chuście. Aż byłam w szoku
    elianka, mów co Ci serce na język przyniesie. że to super, że Ci się to bardzo podoba, że maluch ma tak fajnie, że sama masz zamiar nosić. reakcje ludzi są różne, Ci, którym chusty się podobają bardzo rzadko się odzywają, a noszącym jest wtedy bardzo miło
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  9. #1049
    Chustonówka Awatar elianka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    28

    Domyślnie

    zosinamama : dzięki za dobre słowo

    Tamtej dziewczyny maluszek zaczął marudzić w kolejce do kasy (sama bym zaczęła, jakbym mogła). Powiedziałam coś w rodzaju "Niedobrze, jak mama się nie rusza".. tylko chyba mniej sprawnie...

  10. #1050
    Chustofanka Awatar bebell
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dominika79 Zobacz posta
    L ale takie specjalne nosidło do noszenia kupić, to ona tak w RECZNIK nie będzie
    musiała się wiązać
    Mój szmaragd też za ręcznik wzięli wsiadam ci ja z trójką do autobusu, maksymalnie skupiona, co by Starszaki ulokować bezpiecznie na siedzeniu i słyszę: "Proszę pani, prosze pani, PANI Z TYMI DZIEĆMI, jakiś ręcznik pani wisi z tyłu!!!" Nie reaguję, no bo maksymalnie skupiona wykonuję operację "posadź-Tadzia-i-Tosię-i-skasuj-bilet". Krzycząca pani przechodzi więc od słów do czynów, leci do mnie przez pół autobusu, chwyta końce chusty, ciągnie, zamiera i słabym głosem powiada :"Matko bosko, pani w tym reczniku dziecko nosi?!?"

  11. #1051
    Chustofanka Awatar funkia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Śląsk Cieszyński
    Posty
    342

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bebell Zobacz posta
    Mój szmaragd też za ręcznik wzięli wsiadam ci ja z trójką do autobusu, maksymalnie skupiona, co by Starszaki ulokować bezpiecznie na siedzeniu i słyszę: "Proszę pani, prosze pani, PANI Z TYMI DZIEĆMI, jakiś ręcznik pani wisi z tyłu!!!" Nie reaguję, no bo maksymalnie skupiona wykonuję operację "posadź-Tadzia-i-Tosię-i-skasuj-bilet". Krzycząca pani przechodzi więc od słów do czynów, leci do mnie przez pół autobusu, chwyta końce chusty, ciągnie, zamiera i słabym głosem powiada :"Matko bosko, pani w tym reczniku dziecko nosi?!?"
    "Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

    Kangurek (marzec 2009) i Tygrysiątko ( maj 2006)

    mój blog o zdrowej diecie www.dieta-surowa.blogspot.com

  12. #1052
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    Klasyk
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  13. #1053
    Chusteryczka Awatar ewadbr
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    1,798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bebell Zobacz posta
    Mój szmaragd też za ręcznik wzięli wsiadam ci ja z trójką do autobusu, maksymalnie skupiona, co by Starszaki ulokować bezpiecznie na siedzeniu i słyszę: "Proszę pani, prosze pani, PANI Z TYMI DZIEĆMI, jakiś ręcznik pani wisi z tyłu!!!" Nie reaguję, no bo maksymalnie skupiona wykonuję operację "posadź-Tadzia-i-Tosię-i-skasuj-bilet". Krzycząca pani przechodzi więc od słów do czynów, leci do mnie przez pół autobusu, chwyta końce chusty, ciągnie, zamiera i słabym głosem powiada :"Matko bosko, pani w tym reczniku dziecko nosi?!?"

  14. #1054
    Chustoholiczka Awatar marza
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bebell Zobacz posta
    Mój szmaragd też za ręcznik wzięli wsiadam ci ja z trójką do autobusu, maksymalnie skupiona, co by Starszaki ulokować bezpiecznie na siedzeniu i słyszę: "Proszę pani, prosze pani, PANI Z TYMI DZIEĆMI, jakiś ręcznik pani wisi z tyłu!!!" Nie reaguję, no bo maksymalnie skupiona wykonuję operację "posadź-Tadzia-i-Tosię-i-skasuj-bilet". Krzycząca pani przechodzi więc od słów do czynów, leci do mnie przez pół autobusu, chwyta końce chusty, ciągnie, zamiera i słabym głosem powiada :"Matko bosko, pani w tym reczniku dziecko nosi?!?"
    Marzena,mama Neli(X'2004) i Poli(VII'2008)
    Doradczyni po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ®

    Zielona Mama.pl chusty, nosidła ergonomiczne, pieluszki wielorazowe. To także wypożyczalnia chust i nosideł oraz nauka wiązania chust we Wrocławiu. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego! Wrocław ul. Czarnieckiego 29A/AB

    Chusty tkane Little Frog

  15. #1055
    Chustonoszka Awatar Confi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    87

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bebell Zobacz posta
    Mój szmaragd też za ręcznik wzięli wsiadam ci ja z trójką do autobusu, maksymalnie skupiona, co by Starszaki ulokować bezpiecznie na siedzeniu i słyszę: "Proszę pani, prosze pani, PANI Z TYMI DZIEĆMI, jakiś ręcznik pani wisi z tyłu!!!" Nie reaguję, no bo maksymalnie skupiona wykonuję operację "posadź-Tadzia-i-Tosię-i-skasuj-bilet". Krzycząca pani przechodzi więc od słów do czynów, leci do mnie przez pół autobusu, chwyta końce chusty, ciągnie, zamiera i słabym głosem powiada :"Matko bosko, pani w tym reczniku dziecko nosi?!?"
    padłam




  16. #1056
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    A ja się ostatnio zdziwiłam. Szłam głównym deptakiem, na ławeczce siedziała mniej więcej czteroletnia dziewczynka z tatą i mówi: Tato, zobacz, jaką pani ma fajną chustę do noszenia

  17. #1057
    Chustomanka Awatar dominika79
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,384

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bebell Zobacz posta
    Mój szmaragd też za ręcznik wzięli wsiadam ci ja z trójką do autobusu, maksymalnie skupiona, co by Starszaki ulokować bezpiecznie na siedzeniu i słyszę: "Proszę pani, prosze pani, PANI Z TYMI DZIEĆMI, jakiś ręcznik pani wisi z tyłu!!!" Nie reaguję, no bo maksymalnie skupiona wykonuję operację "posadź-Tadzia-i-Tosię-i-skasuj-bilet". Krzycząca pani przechodzi więc od słów do czynów, leci do mnie przez pół autobusu, chwyta końce chusty, ciągnie, zamiera i słabym głosem powiada :"Matko bosko, pani w tym reczniku dziecko nosi?!?"


    przy listonoszu leżałam na podłodze u Hanki wsłuchując się w rozmowe i staralam sie nie parsknąc smiechem..ale to mnie powaliło
    H- 28.06.2008 r., M -05.06.2001 r.


    mojdom13.blogspot.com

    http://http://www.chusty.info/forum/...ad.php?t=46784pieluszki wielorazowe

    ---> w razie zapchania skrzynki pw---> dosr@poczta.wp.pl

  18. #1058
    Chustofanka Awatar magi104
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Tychy
    Posty
    159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    A ja się ostatnio zdziwiłam. Szłam głównym deptakiem, na ławeczce siedziała mniej więcej czteroletnia dziewczynka z tatą i mówi: Tato, zobacz, jaką pani ma fajną chustę do noszenia

    O, no proszę jaka mądra młodzież nam rośnie

  19. #1059
    Chustofanka Awatar magi104
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Tychy
    Posty
    159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lena_a Zobacz posta
    Ja pozornie nie wzbudzam sensacji ani zainteresowania w Chełmie. Nikt mnie nie pyta, nie zaczepia, nie komentuje. Każdy chyba udaje, że wie co to chustowanie W Lublinie na Krakowskim wzbudziliśmy trochę zainteresowania i widzieliśmy zaciekawione spojrzenia.
    Hej, a ja po trochu z Chełma, bo męża stamtąd mam
    Nawet byliśmy, w czasie wizyty u jego rodziców, zachustowani "na mieście" - a dokładnie Igę niosła jej starsza siostra, a potem tatuś, ale sensację wzbudzili niezłą na Lwowskiej, "wymieniając" się Igą

  20. #1060
    Chustomanka Awatar Mania
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice
    Posty
    1,288

    Domyślnie

    za mną ostatnio żebrak spod sklepu biegł i wołał, że on ma fajny wózek dziecięcy...
    Mama Stasia (15.04.2006), Róży (25.03.2009) i Helenki (15.10.2011)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •