Strona 175 z 190 PierwszyPierwszy ... 75125165167168169170171172173174175176177178179180181182183185 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,481 do 3,500 z 3783

Wątek: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

  1. #3481
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    3,219

    Domyślnie

    A nasz listonosz w końcu się odważył odezwać w tej kwestii, bo póki co tylko mu oczy rosły
    Wpierw na zielone włosy, potem się odwróciłam po Kajka i się wybałuszył na tatuaż, a jak otworzyłam drzwi ze śpiącym Kajkiem na plecach to go w ogóle zatkało.
    Dopiero kilka dni temu zobaczył mnie na ulicy ze starszym, jak wracaliśmy ze szkoły - to wlazł w hydrant...
    - A pani to... przepraszam, że tak pytam, ale tylko tak panią widzę - czy pani ma jakiś wózek??????????????????????????
    - Mam, mąż używa raz w tygodniu ostatnio
    ______________

    Idą po Krzysia - mija mnie w biegu facet:
    - Oooooo! Ale fajnie! Ja tak całą młodość dzieciaki na plecach przenosiłem! Ale w czymś innym, nie w takiej szmacie!
    Dosłownie tak powiedział Co dla mnie jest normalne, ale chyba dla niego miało to być "szmata-szmata" Pawie miałam winne

  2. #3482
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Na przystanku jakiś czas temu babka się mnie pyta czy on się nie udusi, odpowiedziałam, że nie wiem, mina pani bezcenna. Ostatnio same pozytywne komentarze, lekarka zachwycona moim motajacym mężem tekst- "no bardzo sprytnie to zrobiłeś, zastanawiałam się jak taką długą szmatę przerzucisz "
    Na spacerze mija nas kobieta z synkiem takim na oko z 6-7 lat i dzieciaczkiem w kolysce samochodowej na stelażu jak nas minęli to chłopiec do mamy szeptem "mamo a skąd oni byli? Z jakiego kraju?"
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  3. #3483
    Chustomanka Awatar lula_p
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    619

    Domyślnie

    może nie reakcja na chustę, ale na wózek wciągam młodego po schodach w wózku bo zasnął (zwykle, jak używam, to zostawiam w samochodzie). Spotyka mnie sąsiadka i: "o! wreszcie ma wózeczek, najwyższy czas!" No właśnie, a nie w jakiś szmatach noszony, jak do tej pory

  4. #3484
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lula_p Zobacz posta
    może nie reakcja na chustę, ale na wózek wciągam młodego po schodach w wózku bo zasnął (zwykle, jak używam, to zostawiam w samochodzie). Spotyka mnie sąsiadka i: "o! wreszcie ma wózeczek, najwyższy czas!" No właśnie, a nie w jakiś szmatach noszony, jak do tej pory
    pewnie Ci cisnienie skoczylo....

    A. listopad 2012




  5. #3485
    Chusteryczka Awatar Bellydancer
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,889

    Domyślnie

    Trzeba byli lula_p powiedzieć, ze dopiero udali Ci sie uzbierać

    Wysłane z telefonu, wiec z góry ostrzegam przed autokorekta
    Nina 01.04.2011, Gucio 04.02.2013 & Leon 13.12.2015
    Naturalna Szkoła Rodzenia Familion i Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion - www.centrumfamilion.pl

  6. #3486
    Chusteryczka Awatar Wyga
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Wągrowiec
    Posty
    2,553

    Domyślnie

    Dzisiaj pani w żabce nie mogła się nadziwić, że Zo tak "grzecznie siedzi" i jak się rozgląda i, że "CHCE TAK SIEDZIEĆ?!" Z perspektywy nosiciela pytania dziwaczne ale Pani była przy tym wszystkim tak pozytywnie nastawiona, że sobie pogadałyśmy o tym
    Kiedy zapytała czy sama tak na plecy wrzuciłam bez problemu, miałam ochotę odpowiedzieć, że problemy były i to spore bo to DH był

    Skoro tracisz grunt, to się wznosisz! Leć!

  7. #3487
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Lubelskie
    Posty
    1,807

    Domyślnie

    Hehe, ostatnio jedna taka zaoferowała sie z pomocą, jakbym chciała Hankę w Manducę wsadzić przodem do świata
    I nijak nie przemawiało do niej to, że "to se ne da" No bo jak to tak- dziecko na matkę się gapi,a nie na świat?
    Uważaj, kiedy marzysz o własnym bagienku. Bo możesz wylądować z ogrem w jednym domu.

    H.24.08.13

  8. #3488
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,797

    Domyślnie

    W temacie pomagania - ostatnio kilka razy mi sie zdarzyło jak motalam dziecia przy ludziach albo wrzucała/wyjmowalam z tuli - zupełnie obcy proponowali mi pomoc
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  9. #3489
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Lubelskie
    Posty
    1,807

    Domyślnie

    I kolejna, może nie "szmatowa" reakcja z wczorajszego popołudnia.
    Brykam z małą w manduce, czekam na zielone światło, obok dwoje ludzi z wyjącym w spacerówce dzieckiem. Spacerówka okutana w folię p-deszczową. Kobieta przygląda mi się, daje facetowi z łokcia w bok, pokazuje mnie skinieniem głowy i słyszę sceniczne "Ja też takie chcę!"
    Tylko się odwróciłam, żeby zobaczyła nazwę firmy, to może nie kupi babybjorna...
    Uważaj, kiedy marzysz o własnym bagienku. Bo możesz wylądować z ogrem w jednym domu.

    H.24.08.13

  10. #3490
    Chustomanka Awatar sowtil
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    537

    Domyślnie

    Też z przejścia dla pieszych.
    Wracaliśmy wieczorkiem od dziadków. Młody przysypiał i wtulił główkę. Zagadał do nas pan co też czekał na zielone i mówi, że to pięknie wygląda.
    mąż Krzysztof, synek Wojtek 25.10.2012r, Maleństwo 12.2015/01.2016

  11. #3491

    Domyślnie

    U nas komentarze teraz zdecydowanie pozytywne - że fajnie, że małemu dobrze, że mi wygodnie. Starszak natomiast miał taki czas w 7-8 miesiącu życia, że przez kilka tygodni chciał być noszony non stop, więc nosiłam non stop. Komentarze rodziny, wszelkich babć i ciotek, były takie, że on się nigdy nie nauczy chodzić. Minęły (te komentarze) jak ręką odjął, kiedy młody się jednak chodzić nauczył w zawrotnym wieku 9,5 miesiąca

  12. #3492
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    dziś na poczcie, pani z poczty do dziecia mego:
    'nooo nareszcie znowu na plecach! No pewnie, że Ci na plecach u mamy lepiej niż w wózku'
    (generalnie odkąd zaczęłyśmy się pojawiać w chuście zmieniła się z antypatycznego babsztyla w przyjemną przyszywaną ciocię i jak tylko przyjdę z wózkiem to się pyta czemu nie w chuście)


  13. #3493
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    dziś na poczcie, pani z poczty do dziecia mego:
    'nooo nareszcie znowu na plecach! No pewnie, że Ci na plecach u mamy lepiej niż w wózku'
    (generalnie odkąd zaczęłyśmy się pojawiać w chuście zmieniła się z antypatycznego babsztyla w przyjemną przyszywaną ciocię i jak tylko przyjdę z wózkiem to się pyta czemu nie w chuście)
    U nas panie na poczcie jak przestałam motac i na nogach przychodzimy pytają się dlaczego już nie w chuście.

  14. #3494
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    U nas panie na poczcie jak przestałam motac i na nogach przychodzimy pytają się dlaczego już nie w chuście.
    kto by pomyślał, że poczta polska jest taka prochustowa


  15. #3495
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    kto by pomyślał, że poczta polska jest taka prochustowa
    Szalenie U nas panie pytają, gdzie ich chustowy kawaler I każą go sadzać na kontuarze (bo kawaler już dawno niechustowy).
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  16. #3496
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    Lol, u mnie pani na poczcie tez wybitnie prochustowa

  17. #3497

    Domyślnie

    hehe u mnie na poczcie Panie też są przeszczęśliwe jak z młodym w chuście przychodzę

  18. #3498
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,797

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    kto by pomyślał, że poczta polska jest taka prochustowa
    U mnie prochustowa, bo jest za duzo schodów na mój cięzki wozek
    Ale i panie "z okienka" i współklienci gugają i zaczepiają Młdego. Jedna pani dochodziła kiedyś, czy aby ta chusta sie z kółek nie wysunie (akurat w kółkowej byłam, bo padało i podjechalam autem)
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  19. #3499
    Chusteryczka Awatar Wyga
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Wągrowiec
    Posty
    2,553

    Domyślnie

    Moja babcia po pomacaniu sztywnej dechy Ruby Red: "To taka obiciówka!"

    Skoro tracisz grunt, to się wznosisz! Leć!

  20. #3500
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    A ja miałam dzisiaj pierwszą negatywną reakcję po 10 miesiącach noszenia (ale może wcześniejszych komentarzy anty nie słyszałam haha). Byłam w Ikei i miałam syna na plecach. Dwie panie 60+ zaczęły za moimi plecami gadać oburzone, że "noszą te dzieci w tych chustach, a one takie przyciśnięte ble ble", Dalej nie słyszałam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •