Strona 181 z 190 PierwszyPierwszy ... 81131171173174175176177178179180181182183184185186187188189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,620 z 3783

Wątek: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

  1. #3601
    Chustofanka Awatar beati_becia
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Tomaszów Lubelski
    Posty
    474

    Domyślnie

    Mieszkam w małej miejscowości, oprócz mnie nikt nie nosi w chuście. Starsze panie często zaczepiają mnie i pytają, czy Hani nie jest ciasno, czy się nie udusi, czy na kręgosłup nie szkodzi. Inni reagują pozytywnie. Pytają, czy trudno jest się zamotać.
    1% dla Michała: http://www.1000dzieci.pl/lista/szukaj/typek
    Michaś - brykacz nad brykacze październik 2010, Hania - nie dotykaj mnieczerwiec 2013 i Dominik Aniołek (*) 12 styczeń 2017

  2. #3602
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuskus Zobacz posta
    A ja mam 5 tygodniową dziewczynke i razem z mężem prowadzimy restauracje w szkocji. Siłą rzeczy dziecie zachustowane spędza z nami większość czasu w pracy... ludzie reagują bardzo pozytywnie, wrzucając tipa do słoiczka często słyszymy " na pieluchy"
    genialne

  3. #3603
    Chustonoszka Awatar kuskus
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    highlands, Szkocja:-)
    Posty
    77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leoni Zobacz posta
    genialne
    prawda? byznys iz byznys

  4. #3604
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Mnie też spotykają miłe reakcje, a i kolejna mama zapytała o chustę

    Ale mimo wszystko uwielbiam jak takie starsze babunie patrzą z taką miłością na chustonoszenie
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  5. #3605
    Chusteryczka Awatar ewula
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,761

    Domyślnie

    A mnie ostatnio Pan żul siedzący na murku zaczepił
    - ooo pani ma tam dziecko?
    - tak
    - nie boi się pani?
    - nie
    - podziwiam, gratuluję

    Adaś - 22.IV.2012 i Ania - 08.III.2014

  6. #3606
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Koleżanka z 3-miesięczną córeczką:
    - Widziałam, że nosiłaś w chuście. Ja też próbowałam, ale mi nie wyszło ze starszymi, nie podobało im się.
    - Może źle zawiązane były, jaką miałaś chustę?
    - A nie, babcia mi uszyła taki pasek flaneli...

    Jakby co, koleżanka umówiona na pokaz jak wygląda chusta i ćwiczenia w wiązaniu
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  7. #3607
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Idziemy ostatnio z młodszym w chuście i zaczepia nas starsza pani,
    - ile ma maluszek?
    - 2tygodnie
    - widzisz, taki jesteś malutki a mama już Cię tak ścisnęła...

    Idziemy z mężem z wózkiem do dziadków, żeby było gdzie małego na dworze położyć. Nagle płacz. Wyjmuje go z wózka, a mąż na to- no zawiąż go w chustostos

  8. #3608
    Chustofanka Awatar ciocia_wiedzma
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Karczew
    Posty
    218

    Domyślnie

    U nas ogólnie pozytywne raczej komentarze. Że tak mu fajnie u mamy, cieplutko i przy sercu. Ostatnio jedna mama kolegi z klasy mojej córy wypytywała czy ciężko się wiąże, ile czasu trzeba się uczyć. Może planuje rodzeństwo dla Huberta

    Dzisiaj w sklepie osiedlowym też same ochy i achy. Az mnie jakaś babcia na mięsnym zaczepiła:
    -O matko dlaczego dziecko nie ma bucików?
    - Bo mu nie potrzebne
    - Ale dziecko zawsze musi mieć skarpetki!!
    -Ale po co?
    - Bo... yyyyy....
    - No własnie, miłego dnia życzę

    Dzisiaj było u nas pochmurno, fakt, ale termometr pokazywał 27 stopni i nie było wiatru

  9. #3609
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,797

    Domyślnie

    Ostatnio od wielu znajomych słyszałam "my też próbowalismy chusty, ale nam nie spasowała" - jakoś nie pytam czemu, wystarczy mi to pełne podziwu spojrzenie, jak wrzucam na plecy

    Wychodząc z plaży, pan koło sześciesiątki do zony: "weź ręcznik i też mnie tak zawiąż"
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  10. #3610
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    jakiś czas temu wracaliśmy do domu, młody w tuli u męża - wsiadamy do autobusu: tłok, duszno, gorąco, nikt miejsca nie ustępuje - młody zaczyna marudzić, więc mąż stwierdza, że na następnym przystanku wysiadamy - słyszymy obok jakiś teatralny szept jednej starszej pani do drugiej - "to nosidło, one są niedobre..."; dlaczego niedobre, już nie zdążyliśmy usłyszeć

  11. #3611
    Chustofanka Awatar beati_becia
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Tomaszów Lubelski
    Posty
    474

    Domyślnie

    Ostatnio wchodzę do lumpeksu z córcią w chuście na plecach. Pani do mnie: to na pewno niewygodne, mam nosidełko fajne, będzie dziecku wygodnie i pokazuje mi wisiadło jakieś
    1% dla Michała: http://www.1000dzieci.pl/lista/szukaj/typek
    Michaś - brykacz nad brykacze październik 2010, Hania - nie dotykaj mnieczerwiec 2013 i Dominik Aniołek (*) 12 styczeń 2017

  12. #3612
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaasia Zobacz posta
    jakiś czas temu wracaliśmy do domu, młody w tuli u męża - wsiadamy do autobusu: tłok, duszno, gorąco, nikt miejsca nie ustępuje - młody zaczyna marudzić, więc mąż stwierdza, że na następnym przystanku wysiadamy - słyszymy obok jakiś teatralny szept jednej starszej pani do drugiej - "to nosidło, one są niedobre..."; dlaczego niedobre, już nie zdążyliśmy usłyszeć
    No jak to dlaczego ? Przecież dziecko by nie marudziło poza nosidłem huehue
    Maj 2014 i Marzec 2016

  13. #3613
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Judyta Zobacz posta

    Idziemy z mężem z wózkiem do dziadków, żeby było gdzie małego na dworze położyć. Nagle płacz. Wyjmuje go z wózka, a mąż na to- no zawiąż go w chustostos
    dobre....

    u nas ostatnio same pochwały że małego tak nosimy (ja w chuście, M. w tuli)...ale jeszcze 4 m-ce temu jak nosiłam w chuście słyszałam że rozpuszczam dziecko
    Ostatnio edytowane przez Leoni ; 29-07-2014 o 17:58

  14. #3614
    Chustomanka Awatar panna.z.wilka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    543

    Domyślnie

    Ja noszę dwuipółlatka i ostatnio sam odpowiada na pytania o to, czy mu wygodnie
    generalnie nasze chustowanie rozczula towarzystwo, teraz chyba nawet bardziej niż gdy nosiłam niemowlaka - jakby teraz dopiero docierało do co niektórych, że skoro dziecko samo chustę przynosi i się dopomina to chyba mu się krzywda na plecach u matki nie dzieje

    Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

  15. #3615
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    komentarz mijającego mnie (z młodym w manduce) zdziwionego małżeństwa, trzymającego niemowlaka na rękach: „patrz, niektóre [dzieci] w tym siedzą i się nie drą…”



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  16. #3616
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie

    Mam dla Bąbla taka super czapkę zielona z wystającymi żabkowymi oczami, jak go zamotam w tej czapce to bije rekordy słodkości.

    Idę kiedyś patrze stoi zaparkowany wielki merol a obok dwóch panów karków ze złotymi łańcuchami, z petami, groźnymi minami no generalnie mafia. Nagle ten większy mnie dostrzega, jego zbójnicką facjatę rozświetla anielski uśmiech i tonem trzy razy wyższym od naturalnego zasuwa do mnie: a co to taka żabcia się tam schowała?!

    Myślałam że padnę )

    tapatalk zjadl polskie litery a autokorektor pozmienial niektore wyrazy bez wiedzy i zgody autorki
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

  17. #3617
    Chustonoszka Awatar jus
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    95

    Domyślnie

    Kustafa: dzieci często się rozdzierają przy pierwszych motaniach i rodzice rezygnują, że niby ich dziecko nie lubi. Mój tez tak miał ale nie było przebacz, mimo że brzmiało to jakby go żywcem ze skóry obdzierali. Teraz juz nie płacze, przyzwyczaił się mimo że nadal proces motania trwa u mnie wieki

    tapatalk zjadl polskie litery a autokorektor pozmienial niektore wyrazy bez wiedzy i zgody autorki
    całkiem niedawno, z mocą równą bombie atomowej, przekonałam się co to znaczy, że dzieci uczą pokory...

  18. #3618
    yena
    Guest

    Domyślnie

    dzis w aptece starsza pani - ak dobrze po 70-tce - zachwycala sie nad J w kieszonce, a przede wszystkim nad tym, ze mam go tak blisko, ze blizej nie mozna, i ze na pewno wyglada na takiego zadowolonego, bo slyszy bicie mojego serca. (aptekarz potwierdzal, ze w przeciwienstwie do innych dzieci, moj nigdy nie placze i to na pewno przez chuste - oby to byla prawda)

    rozmowa sie kleila, i potem pani doradzila mi dziasla posmarowac whiskey na zabkowanie, a nawet odrobine wlac do dzioba przed snem, na lepsze spanie a jeszcze potem pokazala mi zdjecia wnuczki na swojej nokii z kolorowym i calkiem duzym ekranem, tlumaczac sie z zaklopotaniem, ze to niestety 'stary typ'

  19. #3619
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Dobre Ci starsi ludzie są cudni
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  20. #3620
    Chustofanka Awatar świetlik
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Bydgoszcz/Nowy Duninów
    Posty
    184

    Domyślnie

    Zawsze wiedziałam, że alkohol jest dobry na wszystko - od wybijania robali, po czyszczenie różnych sprzętów. Ale na ząbkowanie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •