Strona 160 z 190 PierwszyPierwszy ... 60110150152153154155156157158159160161162163164165166167168170 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,181 do 3,200 z 3783

Wątek: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

  1. #3181
    Chustonówka Awatar Aśka_Wroc
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    6

    Domyślnie

    U nas na osiedlu spotkałam się do tej pory z bardzo pozytywnymi reakcjami
    Ostatnio na poczcie zostałam przepuszczona mimo że było około 20 osób a do zamknięcia poczty zostało 15 minut
    Najlepszy był tekst jednej Pani " Ja myślałam że Pani jest w ciąży i zastanawiałam się po co Pani się tak owineła "

  2. #3182
    Chustomanka Awatar astro
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    WrocłaW
    Posty
    843

    Domyślnie

    Ktoś tu kiedyś marudził na forum, że nie widzi noszących, albo że nie wzbudza żadnych reakcji fakt iż nosi - tylko się nam tak wydaje.
    W środę po odebraniu chłopców ze żłobka i przedszkola, udałam się na szybkie zakupy do pobliskiego sklepu na L co by to uzupełnić lodówkową pustkę, kilka rzeczy wrzuconych do koszyka i stanęliśmy w kolejce do kasy. Niby nic ale pani co chwilkę przyglądała się nam i jak przyszła nasza kolej mówi : "Coś się stało że nie ma już pani swojego malucha ani na plecach ani na brzuchu?" Młody niczego nieświadomy zajadał bułkę w spacerówce, Starszy pomagał pakować zakupy a matka - zapłonęła w czerwoności od czubka nosa po uszy.
    Niby nic, tak jest ze czasem takie pytanie powoduje, że człowiek czuje iż zrobił coś złego.
    3 Muszkieterów i Mała Księżniczka 20.07.200810.12.2011 24.11.201417.11.2017

  3. #3183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aśka_Wroc Zobacz posta
    U nas na osiedlu spotkałam się do tej pory z bardzo pozytywnymi reakcjami
    Ostatnio na poczcie zostałam przepuszczona mimo że było około 20 osób a do zamknięcia poczty zostało 15 minut
    Najlepszy był tekst jednej Pani " Ja myślałam że Pani jest w ciąży i zastanawiałam się po co Pani się tak owineła "
    O, miałam podobnie! Jak chodziliśmy z młoda na pierwsze spacerki, to sąsiad mnie w końcu zaczepił i nagle: ,,ooo, bo już się urodziło, a ja myślałem, że pani rękę złamaną ma".

  4. #3184
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Różne komentarze słyszę, zwłaszcza, jak noszę Młodego w plecaku - z przodu nie budzi aż takich emocji w przechodniach Ostatnio dobiegło do mych uszu: "A co to, wózków nie ma, czy jak? no już bez przesady".
    Witek 2012

  5. #3185
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Reakcja na mojego syna śpiącego w plecaku.
    "Biedne dziecko"
    2009 2012

  6. #3186
    Chustonoszka Awatar cranberry
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Kraków, czasem Warszawa
    Posty
    130

    Domyślnie

    Ja dziś usłyszałam: "ale sobie pani pięknie szaliczek zawiązała"
    Moje Szczęścia dwa: Nutka - 06.10.2010r. i Gaja - 26.02.2013r.

  7. #3187
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Reakcje na moja chuste bywaja rozne. Zazwyczaj jest to brak reakcji , poniewaz mieszkam w kraju gdzie noszenie dzieci jest praktykowane od wiekow. Jednak wraz z naplywem cywilizacji przybyly tez popularne wisiadla . I z tego co widze wisiadelko nie wzbudza emocji, czego nie moge powiedziec o chuscie. Czesto jak poprawiam chuste ktos oferuje mi pomoc w zawiazaniu supelka, ostatnio pani w aptece zaytala sie jak to jest zawiazanie . Bywaja tez zgorszone spojrzenia starszych pan, ale co sobie mysla to nie wiem i chyba wole nie wiedziec .

    Ostatnio w centrum handlowym,bylam troche zmeczona tym gapieniem sie, i zawiesilam pieluszke na chuscie , niech sobie mysla, ze to wisiadlo.
    Ach jeszcze znajomy pan parkingowy, tlumaczyl mezowi, ze sa takie nosidelka i sa bardzo dobre i nie sa drogie v.

    Przyjmujac, ze czesc spojrzen jest skierowana na mnie ze wzgledu na to,ze jestem nietutejsza, podumowujac jest ok.

    Wspolczuje sluchania glupich komentarzy w PL .

    A. listopad 2012




  8. #3188
    Chustomanka Awatar sowtil
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    537

    Domyślnie

    Ja dziś dostałam wychodne i mąż siedział z młodym. Poszłam więc na basen zahaczając o ulubioną cukiernio-lodziarnie. Panie gry mnie zobaczyły od razu zapytał: gdzie maluszek? Przyzwyczaiły się, że my zawsze razem.

    Za to mój własny ojciec, dziadek trójki chustowych wnucząt, powiedział, bym swojego przodem do świata wsadziła bo będzie lepiej widział .
    Ja nie wiem skąd mu się to nagle wzięło. Siostra już czwarty rok swoje dzieci nosi, myślałam, że już załapał o co w tym chodzi.
    mąż Krzysztof, synek Wojtek 25.10.2012r, Maleństwo 12.2015/01.2016

  9. #3189
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    Z ostatniej chwili: kolega córki z klasy (12lat):
    "Dlaczego twój brat tak dziwnie wisi na plecach?".
    Córka go za to goniła i chciała pobić
    Chudzinka- Ufoludek - 2001, Krasnoludek - 2009, Pimpuś -2012

  10. #3190
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,613

    Domyślnie

    A ja też mam taki sklep (drogerię), gdzie jak wpadłam sama kiedyś to pani mówi: "A gdzie maleństwo?"
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  11. #3191
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    3,219

    Domyślnie

    Moi sąsiedzi mają w zwyczaju wymyślać ksywki na moje dzieci, takie miłe ksywki

    Krzysiu był od początku "panem mecenasem", bo taki wygadany, a na Kajka mówią "Krecik", bo mu tylko główka z chusty wystaje jak kretowi z kopczyka

  12. #3192
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gavagai Zobacz posta
    Moi sąsiedzi mają w zwyczaju wymyślać ksywki na moje dzieci, takie miłe ksywki

    Krzysiu był od początku "panem mecenasem", bo taki wygadany, a na Kajka mówią "Krecik", bo mu tylko główka z chusty wystaje jak kretowi z kopczyka
    Krecik ! BOSKA KSYWA
    Malwinka 12.05.2008, Kropka 06.12.2011 [*], Sonia 01.12.2012, Kinga 01.12.2012

  13. #3193
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    chustujący niemąż dzisiaj usłyszał "o jej, jak słodko zapakowany, jak prezencik"


  14. #3194
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Ja wczoraj zachustowałam męża i był wniebowzięty bo wszyscy się za nim oglądali

  15. #3195
    Chustonoszka Awatar Atoka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    61

    Domyślnie

    Za moim tak samo, tylko ten udaje, ze nie widzi /nie slyszy zachwytow
    Mama Kruszynki [*] 2010 i Jasia 2012, i Krzysia 2015

  16. #3196
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    84

    Domyślnie

    A ja wczoraj w kościele z córą w Tuli byłam, do spowiedzi tak szłam i ksiądz się cieszył od ucha do ucha

  17. #3197
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Atoka Zobacz posta
    Za moim tak samo, tylko ten udaje, ze nie widzi /nie slyszy zachwytow
    Mojego właśnie to zmotywowało do noszenia. Pozazdrościł jak opowiadam jak się ludzie moim chustonoszeniem zachwycają

  18. #3198
    Chustomanka Awatar asioczka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    opolskie/ Dobrzeń W.
    Posty
    1,107

    Domyślnie

    a czy ktorys chustotatus uslyszal cos nieprzychylnego? bo mam wrazenie, ze nimi, to sie wszyscy tylko zachwycaja
    18.11. 2009
    16.06. 2012
    09.12.2019

  19. #3199
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    453

    Domyślnie

    Dzisiaj mnie pani zapytała czy dziecko nie wypadnie i czy wygodnie tak, i czy to specjalna chusta i ile kosztuje. Bo jej córka ma jakieś nosidełko ale nie zdaje egzaminu i chyba jej chustę sprezentuje
    Mama VIII 1987 - doradca Akademii Noszenia Dzieci
    Córeczka II 2012

  20. #3200
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Dziś pan sprzedający w warzywniaku "Cos sie pani do pleców przykleiło"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •