Strona 190 z 190 PierwszyPierwszy ... 90140180182183184185186187188189190
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,783 z 3783

Wątek: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

  1. #3781

    Domyślnie

    Tak czytam Wasze wiadomości i w sumie w mojej dużej Wiosce dumnie zwanej miastem (mimo że chust widziałam tu aż sztuk dwie) od obcych ludzi nigdy nie uslyszalam złego słowa. Nawet złego spojrzenia nie zauważyłam. Kilka razy nawet zaczepilo mnie klika starszych pań i pochwaliło że im się to strasznie podoba. Jednak moi tesciowie jak tylko widzą dziecko w chuscie to krzyczą ze dziecku krzywdę robię, zaczynajac na rumunce kończąc na tym,że noszę dziecko jak worek ziemniaków... Oj mogłabym przetaczać godzinami.
    Najśmieszniejszy przypadek miałam w zamku w Niedzicy. Lało jak z cebra więc miałam na sobie piękny foliowy płaszcz rozdarty pod szyją i tylko główką córci wystawala 4 miesiące miała wtedy. Komentarz jednej grupy turystów "ty.. ona ma tam dziecko"
    Ostatnio edytowane przez Tyska9306 ; 06-09-2016 o 20:57

  2. #3782
    Chustonoszka Awatar karolowa
    Dołączył
    Jan 2016
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    58

    Domyślnie

    Idę z Młodym z przodu, w swetrze jeszcze z czasów ciąży. Podchodzi do mnie starszy pan:
    - Kiedy będzie go pani rodzić?

    ;p ;D
    Karolowa i Karolasty Jaśkowski 25-04-2016
    Doradca noszenia Clau Wi®
    http://pani-tam-ma-dziecko.blogspot.com/

  3. #3783

    Domyślnie

    Ja mieszkam w małej wiosce, gdzie nikt o chustach nie słyszał. Nosze córkę(7 miesięcy) od wiosny, na razie tylko z przodu. Mam jeszcze dwójkę starszych dzieci, więc zwykle idziemy całą gromadą. Starsze na rowerkach albo w wózku. Tylko jeśli dziecko uśnie mi w chuscie to przekładam je zwykle do wózka, a starsze idą piechotką. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z jakąś nieprzyjemna uwaga. Niektórzy pytają mnie, gdzie TO czyli chuste, kupić. A jeśli ktoś pyta czy mi wygodnie tak nosic dziecko, odpowiadam zgodnie z prawdą, że nie wyobrazam sobie juz spacerów bez chusty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •