Strona 189 z 190 PierwszyPierwszy ... 89139179181182183184185186187188189190 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,761 do 3,780 z 3783

Wątek: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

  1. #3761
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,993

    Domyślnie

    Jak ktoś mówi że jest "z służby zdrowia" to właśnie zazwyczaj jest z rejestracji, kadr czy innej jednostki bo lekarz, pielęgniarka czy położna powiedzą "jestem lekarzem, pielęgniarką, położna" Nieuswiadomiony ojciec trójki, nie wie co i jak z dziećmi

  2. #3762
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    240

    Domyślnie

    A ja tak mam, że często się zastanawiam, czy ktoś kto mnie właśnie mija to jakiś znajomy, bo tak mi się mocno przygląda. Po czym uświadamiam sobie, że mam dziecko w chuście i pewnie się przyglądał z ciekawości.

    Natomiast mąż ostatnio szedł z młodą (3 m-ce) w wózku i starszym (19 m-cy) w nosidle i ktoś się pytał, czy to bliźnięta (bo oboje ubrani w czerwone kombinezony) i czy to dziecko w nosidle jest... młodsze!
    Pierwszy raz pytano nas czy to bliźnięta kiedy córka miała dwa czy trzy tygodnie (!) i też wtedy syn był w nosidle a ona w foteliku. Widać nosidło bardzo odmładza.

  3. #3763
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    673

    Domyślnie

    Dzisiaj uprzejma starsza pani zawołała za mną, że szalik zgubię. To był ogon chusty pod polarem

  4. #3764
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    Mnie się ostatnio jedna pani spytała czy ja mam tam zwierzę schowane....
    24.08.2015 M.16.06.2013 F.

  5. #3765
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez guesy Zobacz posta
    Mnie się ostatnio jedna pani spytała czy ja mam tam zwierzę schowane....
    się nie dziw, w ubiegłe wakacje widziałam nad bałtykiem laskę z chihuahuą w babybjornie (przodem do świata ofc)



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  6. #3766
    Chustoholiczka Awatar Alien
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    4,037

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    się nie dziw, w ubiegłe wakacje widziałam nad bałtykiem laskę z chihuahuą w babybjornie (przodem do świata ofc)
    zbieram szczękę z podłogi

    Tapatalk
    K. VIII 2011 i P. VIII 2014

  7. #3767
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    Nie no, psa w jakimś inniejszym wózku widziałam, ale nosidła nie uświadczyłam

    Dzis od mijanej przedszkolanki usłyszałam jak mówila do drugiej opiekunki 'ale masakra, nie?' Zrobiło mi się przykro trochę
    Za to dla równowagi w knajpce jedna pani zastygła w bezruchu na pół minuty z widelcem w połowie drogi, kiedy motałam. Otrzeźwiło ją moje równie natarczywe spojrzenie
    H. 2013, M. 2015, P. 2016, J. 2019

  8. #3768
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie

    Ja już niestety nie noszę ale wiem jak sama wytrzeszczam jak widze chuste lub nosidło....od razu robi się cieplej na serduchu i pojawia się na twarzy banan...NOŚCIE -A Z REAKCJI LUDZI SIE ŚMIEJCCIE!!
    Sama pamiętam jak nosiłam i jakaś pani stwierdziła że jestem w ciązy....no ładnie.... gdzie brzuch a gdzie klatka piersiowa..
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

  9. #3769
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    Panie
    Napewno pani ciezko
    Napewno mu niewygodnie
    Bedzie mial krzywe plecy
    Zmarznie, i do tego bez czapki (probuja mu np kapuce z bluzy zakladac)
    Jeszcze sie przyzwyczai i bedzie pani miala problem.

    Szaliczek wystaje to juz standard.
    Ale ostanio mialam bluzke z dekoldem to pan mi zajrzał w dekold i wtulonego w piersi bru i powiedzial "takiemu to dobrze"

    I ogolnie wydaje mi sie ze panowie sa bardziej przychylni .

    Znajoma by sie chciala nauczyc zeby byc bardziej niezalezna ale sie boi ze sie przyzwyczai a ona za 9 miesiecy musi wrocic do pracy.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  10. #3770
    Chusteryczka Awatar huskymama
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    1,649

    Domyślnie

    U nas ostatnio mąż odbiera pizzę w drzwiach i usłyszał poradę .... Pan jak usłyszał ze noszone to syn to się bardzo zmartwil. ...pokręcił głową ze niedobrze, niedobrze....po czym dodał. ...ale jak to tak chłopak. ...przecież to to twarde ma być. Napiwku oczywiscie nie dostał

  11. #3771
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mTuśka Zobacz posta
    Panie
    Napewno pani ciezko
    Napewno mu niewygodnie
    Bedzie mial krzywe plecy
    Zmarznie, i do tego bez czapki (probuja mu np kapuce z bluzy zakladac)
    Jeszcze sie przyzwyczai i bedzie pani miala problem.
    Jakbym moją teściówkę słyszała. Ale ona nagminnie próbuje mi jeszcze chustę luzować bo pewnikiem w nóżki za mocno ciśnie .
    24.08.2015 M.16.06.2013 F.

  12. #3772
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Właśnie stoję przed lustrem i motam kangura na usypianie.

    Teść: Ty znowu z tą chustą? Ta weźmy wózek do domu! Będzie sobie fajnie na płasko leżała! Tylko męczysz maleństwo..

    ehhh.. Ciągle to samo
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

  13. #3773
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Jakiś rok temu byłam na placu zabaw z dwuipółletnim Jędrusiem, a ośmiomiesięcznego Jula miałam w manduce z przodu pod płaszczem. Rozmowa dzieci w wieku tak na oko wczesnoprzedszkolnym:

    Dziecko1: Zobac, ta pani ma dwie głowy. Jedną nolmalną, a dlugą od dzidziusia.
    Dziecko2. Nie, ona ma tam dzidziusia, tylko on jest do niej przyklejony.
    D1: Ale od dzidziusia jest tylko głowa, nie ma lącek i nózek.
    D2: Ma, tylko też przyklejone do pani.

    Potem musiałam lecieć za Andrzejkiem. A dzieciaki dalej zastanawiały się, cy dzidziusia da się odkleić cy juz tak zostanie na zawse;p
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

  14. #3774
    Chustomanka Awatar Sandra
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Czeladź
    Posty
    1,439

    Domyślnie

    Ola D. ​hit wątku .
    Moje wege dzieciaki to Mati (wiosna 2013), Hugo (wiosna 2015) Benio (jesień 2020)
    Nasz blog o rodzicielstwie pełnym Boga www.niezwyklapodroz.pl

  15. #3775
    Chustomanka Awatar damara
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    wrocław/bolesławiec
    Posty
    959

    Domyślnie

    Mój wujek wczoraj się zagłosowało i mówi weź to prześcieradło

    Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
    Ernest jest z nami od 24.02.2015

  16. #3776
    Chustomanka Awatar kura
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Pociecha :)
    Posty
    1,061

    Domyślnie

    Ola D.

    Mnie ostatnio już trzy razy zaczepiano tekstem:" A myślałam, że Pani ma tam lalkę!". Raz byłam dodatkowo ze starszakiem na nogach, więc w jakiś sposób bylo to uzasadnione.
    Ale jaka trzeba mieć wyobraźnię, żeby podejrzewać, że samotna dorosła kobieta spaceruje sobie z lalka na grzbiecie




  17. #3777
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warszawa, Stegny
    Posty
    1,268

    Domyślnie

    A wiecie, ja ostatnio permanentnie z L na plecach, a G w wózku albo na nóżkach i ciągle robimy furorę. Do tej pory zero negatywnych reakcji (tfutfu!), za to co chwila ktoś podchodzi i zagaduje, szczególnie starsze panie się rozczulają, że tak cudownie maleństwo sobie śpi na mamusi Dziś mnie pani na straganie rozbawiła setnie, bo zapytała czy jej mucha nie wpadnie Akurat buźkę otworzyła L

    No, przerwa na pieluchę i usypianie skończona, mogę pisać dalej

    W ogóle to ludzie są bardzo pomocni jak jestem z L w chuście. Książki w bibliotece pomagają z półek zdejmować, zakupy pakować do wózka, nawet czapeczkę chciała jedna pani L założyć, jak jej zleciała na ulicy, żebym się nie gimnastykowała
    Ostatnio edytowane przez inwyt ; 15-06-2016 o 14:49
    01.2014 G., 03.2016 L.

  18. #3778
    Chustonoszka Awatar karolowa
    Dołączył
    Jan 2016
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    58

    Domyślnie

    Zatrzymuję się przy warzywniaku z dzieciem na plecach. Starsza pani wpatruje się w węzeł i ogon zwisający mi z przodu. Patrzy i patrzy coraz wyżej, chyba skojarzyła nóżki. Podnosi głowę coraz wyżej... Nagle aż się zerwała:
    - Jezus Maria! Pani ma tam dziecko!!
    A ja:
    - Naprawdę...??

    Innym razem w lumpeksie wyszukuję cudności. Dzieć śpi na plecach. Podchodzi do mnie berbeć na oko 3-4 lata i zdumiony wpatruje się w śpiącego dziecia. Pobiegł po mamę i ciągnie ją, żeby zobaczyła "bobo na plecach!". Mama się uśmiecha, że tak, że bardzo ładnie, że śpi sobie wtulony w mamę. A mały na to:
    - Ale JAK ON TAM WSEDŁ?!

  19. #3779
    Chustomanka Awatar madź.
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    515

    Domyślnie

    Poza pozytywami miałam sytuację, że spacerując z dzieckiem w kieszonce (pod kurtką) minęłam w parku pewną panią, która bardzo dokładnie nam się przyglądała. Po jakimś czasie spotkałyśmy się ponownie w sklepie i ona, już nie wytrzymując, podeszła, żeby mnie przeprosić! Okazało się, że cały czas się tak przyglądała, bo myślała, że dolega mi jakiś dziwny rodzaj otyłości i że mam paskudną figurę z brzuchem na klacie Ale jak zobaczyła, że to dzidziuś to była zachwycona i bardzo głupio się jej zrobiło
    Ri: Lipcowe Maleństwo 2015
    Jo: Listopadowe Maleństwo 2017
    Ce: Kwietniowe Maleństwo 2020

  20. #3780
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madź. Zobacz posta
    bo myślała, że dolega mi jakiś dziwny rodzaj otyłości i że mam paskudną figurę z brzuchem na klacie
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •