Strona 159 z 190 PierwszyPierwszy ... 59109149151152153154155156157158159160161162163164165166167169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,161 do 3,180 z 3783

Wątek: reakcje otoczenia na chusty i pozostale "szmaty"

  1. #3161
    Chustomanka Awatar dorothea
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Balin
    Posty
    597

    Domyślnie

    Ja spotykam same pozytywne reakcje, czy noszę w chuście, czy w mt. Rok temu jak byliśmy w Toruniu i mój mąż niósł synka w chuście z przodu, to na straganie zaczepiła nas starsza pani i bardzo chwaliła, że tak ładnie i zdrowo nosimy, a potem przyznała się,że jest emerytowaną położną A w Tatrach na szlaku musiałam jednemu chłopakowi tłumaczyć co to za chusta i gdzie się kupuje, bo tak fajnie nosimy dzieciaczka i pomyślał,że to super prezent dla siostry.
    W ogóle to w mojej okolicy jesteśmy sensacją jak nosimy i ciekawe jest to, że jak jadę autobusem, to wszyscy się uśmiechają, zagadują, ustępują miejsca i mówią dzień dobry i do widzenia. A jak jadę czasem z wózkiem, to nikt nie pomoże i nie zwróci na nas uwagi.
    Przedwczoraj jak wyszliśmy z marketu i chciałam wrzucić syna na plecy w mt, to najpierw jakiś pan chciał mi pomóc, a za chwilę podeszła starsza pani i chwyciła pasy naramienne,żeby mi podać do zawiązania Normalnie szok. Wszyscy chcieli pomagać. A potem jak wracaliśmy, to jakaś pani za nami krzyczała,że przynajmniej jemu tak fajnie cieplutko na plecach u mamy, bo przecież dzisiaj tak zimno.

  2. #3162
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    dorothea super reakcje ;D
    ja dzisiaj widzialam mame z zawiazana chusta ale dziecie niosl tatus na rekach ;D

  3. #3163
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    A ja dzis usłyszałam, że noszenie w chuście NA PEWNO źle wpłynie na mój kręgosłup bo mówiąca te słowa Ciocia nosiła i Ją po chwili kręgosłup bolał. Cóż... nosiła w typowym wisiadle, bo wiem co miała moja kuzynka, zatem o cym my tu mówimy.....

    Poza tym moje dziecko ma anemię, bo... nie jest opalone. Sugestie, że to pewnie dlatego, że jest smarowana filtrem 50+ nic nie zmieniły....

    Ech.

  4. #3164
    Chustomanka Awatar Tasia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    KR - NH
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    a ja dzisiaj w cukierni dostałam serniczek "spod lady" świeżutki, cieplutki, pycha taka słodka reakcja na chuściocha
    Heniu sierpień`20

  5. #3165
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    U mnie ochy i achy jakie dzieciątko cudnie. Wielkim plusem chusty jest to,że ludzie woków nie widzę wózka, tylko twarz dziecka, i ich podejście w kolejce w sklepie, w banku, na chodniku, wszędzie zmienia się, jak widzę taki mały uśmiech
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  6. #3166
    Chusteryczka Awatar Sroka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    na polnoc od Monachium
    Posty
    1,613

    Domyślnie

    wczoraj ide ze spiaca Livia na plecach. Mijamy przygarbionego dziadka o laseczce, ktory widzac Livie pyta sie mnie czy mam moze jeszcze jedno miejsce wolne

  7. #3167
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    156

    Domyślnie

    U mnie na osiedlu jest dużo dzieci w wózkach a mało w chustach (chyba tylko mój - kiedy wychodzę z wózkiem nikt nie zwraca na mnie uwagi, a gdy wychodzimy w chuście zaraz sie wszyscy do nas uśmiechająJeden starszy pan na rowerze wykrzyknął "śliczny dzidziuś", a pani w sklepie zachwycała się jakiego mam słodkiego bobaska, który w chuście wygląda jak krasnoludek (w dobrym sensie )

  8. #3168
    Chustonówka Awatar agi1504
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Warszawa-Nowa Praga
    Posty
    15

    Domyślnie

    Najpierw zaznaczę, że piszę o reakcjach w małym, 20-tysięcznym miasteczku na wschodzie Polski.
    Generalnie ludzie reagują w większości pozytywnie, choć zdarzają się pytanie: a czemu on taki pościskany, czy jemu tu wygodnie (odpowiadam, że jakby było niewygodnie to by się darł w niebogłosy, a przecież śpi). Pewna, na oko 80-letnia babuleńka na nasz widok powiedziała sąsiadce: Boże święty, świat się kończy.
    Moja Babcia powiedziała, że bardzo dzielna jestem
    Podejrzewam, że jestem trzecią osobą która w tym miasteczku ośmieliła się nosić maleństwo w chuście (pozostałe 2 znam )

  9. #3169
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tasia Zobacz posta
    a ja dzisiaj w cukierni dostałam serniczek "spod lady" świeżutki, cieplutki, pycha taka słodka reakcja na chuściocha
    W pobliskiej cukierni zawsze do chlebka dostaje ciastko gratis i weź tu o diecie myśl

  10. #3170
    Chustonoszka Awatar aknytsuj
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Wroclaw
    Posty
    52

    Domyślnie

    A mnie,idąc z małym w chuście,podrywaja faceci z wozkiem już nie

  11. #3171
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    agi no rzeczywiscie niektorzy ludzie reaguja jakby pierwszy raz na oczy cos takiego widzieli, nie znaja sie i komentuja ;D

    aknytsuj ja napewno bym zwrocila uwage na troskliwego tatusia niosacego w chuscie malucha bo to tak slodko wyglada wiec faceci zwracaja uwage na ciebie

    ja jestem ciekawa jak przyjade do polski i wyskocze u nas na wsi z chusta ;p

  12. #3172
    Chustonoszka Awatar aknytsuj
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Wroclaw
    Posty
    52

    Domyślnie

    Całkiem to przyjemne

  13. #3173
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    W urzędzie mnie przepuscili jak ide do urzędu to zawsze jestem cala w nerwach, biurokracja i obsługa w tych instytucjach jest przeważnie rozwalajaca na łopatki. A tu prosze-kawalek szmaty i świat się zmienia na lepsze

  14. #3174
    Chustomanka Awatar asioczka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    opolskie/ Dobrzeń W.
    Posty
    1,107

    Domyślnie

    ja ostatnio tylko Boba, nie dogaduje sie z chusta.
    ale w przedszkolu, dzieciaczek sie przez nas "zaciął":
    chłopczyk (lat ok. 5) -o o o O!
    mama: co sie stalo??
    chłopczyk:OOO!
    mama: no co??
    chłopczyk, nagle odzyskawszy mowę: a nic, pani nosi dzidziusia, jak kangurzyca
    18.11. 2009
    16.06. 2012
    09.12.2019

  15. #3175

    Domyślnie

    Starsze panie: Oooo, tatuś z dzidzią! Jak ładnie, jaka przytulona!
    Koleżanki ze wspólnoty: W ten ziąb Wam teraz przyjemnie: Zosia gorąca i tato gorący

    Mó̉j malżonek tyle ostatnio ochów i achów zbiera, że teraz to już pewnie będę nosić na spacer tylko do lasu

  16. #3176
    Chustomanka Awatar Tasia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    KR - NH
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sroka Zobacz posta
    wczoraj ide ze spiaca Livia na plecach. Mijamy przygarbionego dziadka o laseczce, ktory widzac Livie pyta sie mnie czy mam moze jeszcze jedno miejsce wolne
    uwielbiam staruszków z poczuciem humoru
    Heniu sierpień`20

  17. #3177
    hanciaa
    Guest

    Domyślnie

    Ja zostałam najprawdopodobniej sfotografowana zła jestem, bo akurat mała była w plecaku, który nie do końca nam jeszcze wychodzi Pan z Panią najpierw mocno mi się przyglądali a potem w ruch poszedł telefon komórkowy gdyby to chociaż była kieszonka albo siodełko z pentelką...

  18. #3178
    Chustomanka Awatar Tasia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    KR - NH
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    a ja usłyszałam dziś od starszego Pana: "jak to ładnie wygląda" i tak mi się miło zrobiło, bo to zdanie zawiera tak wiele w sobie
    Heniu sierpień`20

  19. #3179
    Chustofanka Awatar adea
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanciaa Zobacz posta
    Ja zostałam najprawdopodobniej sfotografowana zła jestem, bo akurat mała była w plecaku, który nie do końca nam jeszcze wychodzi Pan z Panią najpierw mocno mi się przyglądali a potem w ruch poszedł telefon komórkowy gdyby to chociaż była kieszonka albo siodełko z pentelką...
    tr

    heh tez mi sie wydaje ze ktos mi kiedys strzelił fotkę tzn facet w autobusie trzymał telefon centralnie nakierowany na mnie i cos tam majstrował...
    chociaz nie wiem... moze mam paranoje a on tylko smsa pisał
    Mały Mysz listopad 2012, Mniejszy Mysz luty 2016

  20. #3180
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Wczoraj spotkałam się z dwiema skrajnie różnymi reakcjami. Najpierw mijająca mnie nastolatka: "Ja p...lę!" a potem starszy pan w autobusie - całą drogę nam się przyglądał (młody w 2x z przodu) a potem nie wytrzymał i zagaił rozmowę. Że bardzo mu się "to" podoba (oliwkowe jaskółeczki ), że widać że tak stabilne i czy to jest zawiązane z trójkąta czy prostokąta
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •