Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: książka dla dziecka o pobycie w szpitalu - JAKA?

  1. #21
    Chustomanka Awatar _mery_
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    553

    Domyślnie

    to prawda,rodzice chyba przezywaja jeszcze bardziej niz dzieci




  2. #22

    Domyślnie

    Olcia, nie odpowiedziałaś w naszym wątku, może nie zauwazyłaś. Wstawiam Ci tu link do "Julki w szpitalu" w pdf-ie (to publikacja darmowa), można wydrukować na kolorowej drukarce albo nawet czarno-biało i potraktować jako malowankę. http://www.abbott.pl/pl/dzialy/faurm...ietego/62.html
    As a mother you learn what it is to be both martyr and devil. Rachel Cusk

  3. #23

    Domyślnie

    ja widziałam taką książeczkę o szpitalu z tej serii "to nic strasznego" ostatnio w Tesco, ale szczerze nie bardzo mi się podobała

  4. #24
    Chustomanka Awatar olcia
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    926

    Domyślnie

    ja wiem, że dla rodzica to jest stres duży bardzo, pewnie nawet większy niż dla dziecka, bo jednak rodzic to inaczej odbiera... tyle, że wiem też jaka jest moja Jula - wrażliwiec i przeżywacz... dlatego tak bardzo się martwię dodatkowo tym, że to nie ja tam z nią będę ale nic to, musi być dobrze, prawda?

  5. #25
    Chustomanka Awatar _mery_
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olcia Zobacz posta
    ja wiem, że dla rodzica to jest stres duży bardzo, pewnie nawet większy niż dla dziecka, bo jednak rodzic to inaczej odbiera... tyle, że wiem też jaka jest moja Jula - wrażliwiec i przeżywacz... dlatego tak bardzo się martwię dodatkowo tym, że to nie ja tam z nią będę ale nic to, musi być dobrze, prawda?
    ja ostatecznie doszlam do wniosku ze lepiej ze maz byl z Hania,bo ja chyba tego stresu w szpitalu bym nie zniosla... facet nie przejmuje sie tak wszystkim jak kobieta,wiec w sumie tatusiowie na oddziale sprawdzaja sie super!!! Twoj na pewno tez sobie poradzi,zobaczysz!!!




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •