Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Kieszonki Wonderoos i NB Stuffable - opinie

  1. #21
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    swojej NB stuffable bede bronic jak rejtan

    bardzo ja lubie. glownym jej atutem jest to, ze schnie w mgnieniu oka, a przy tym jest chlonna. nigdy nie zdarzyly sie nam zadne przecieki. gumki nie uciskaja w zadnym miejscu - ani na plecach ani przy nozkach. moze dlatego, ze moja gwiazda to raczej waga piorkowa. pielucha zapinana jest na zatrzaski, ktore pracuja bez zarzutu.

    Wonderoos jakos nigdy mnie nie uwiodly i raczej nie maja juz na to szans, zeby zaistniec w naszym stosiku pieluszkowym.
    ---------------------------------
    Olek _2007 i Emilka_2009

  2. #22
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    podbijam wątek i proszę o opinię z nowymi, ulepszonymi modelami
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  3. #23
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Mamy tylko Wonderoos v2 - dwie sztuki (wkład bambus i mikrofibra).

    Plusy:


    • chłonne wkłady
    • miękki pul
    • dość szybko schną
    • dobra jakość


    Minusy:

    • jednak większa pupa niż w innych
    • odciskają się gumki na plecach (musiałam trochę podpruć, ew. naciągam polar ze środka nieco wyżej, tak że gumka leży na polarze, a nie bezpośrednio na skórze)
    • dość szerokie w kroku, z tego też powodu jakoś nie mam serca trzymać w tym dziecka cała noc i to mega wkładem w środku, bo odnoszę wrażenie, ze to niezbyt wygodne); no ale dzięki temu nie przeciekają w kroku



    Ogólnie pieluchy są fajne, ale mój hicior to Charlie Banana (jeśli chodzi o krój plus możliwość regulacji na udkach, jakość, no i wzory).

    Nie biorąc pod uwagę wkładów, to Wonderoos - wg mnie - są porównywalne z Babyetta (choć nawet Babyetta ciut fajniejsza).

    Żałuję tak w przypadku Wonderoos, jak i otulaczy Flip, że nie ma jakichś szalonych wzorów. W końcu to też ma cieszyć oko
    miśki dwa i mały ktoś

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •