Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 196

Wątek: Kokosi, aio, sio, otulacze, formowanki

  1. #41
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    dołorzyłam fotke pieluszki w farmę śliczna

    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  2. #42
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    cos sie pozmieniała w zamieszczaniu zdjec wiec poki nie zglebie tematu foty beda w albumie kratkowe sio https://picasaweb.google.com/1127773...83593743200914
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  3. #43
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    A ja nakupowałam od Sylwii wkładów bambusowych i to są najlepsze wkłady jakie mam , mam zarówno brązowe i ecru, są mięsiste i bardzo chłonne oczywiście po praniu nabierają chłonności jak wszystko. Uwielbiam je bo po wielu praniach w mojej super twardej wodzie są nadal bardzo miękkie.

    Edit: Jeszcze dopiszę że również zakupiłam u Sylwii formowanki i są cudownie miękkie i bardzo chłonne, mają dwa dopinane wkłady więc po praniu wszystko w miarę szybko schnie Teraz mała już w dzień bez pieluszek ale do snu w dzień i na noc jeszcze zakładamy właśnie formowanki od Sylwii. Także bardzo polecam. A i cena nie zwala z nóg
    Ostatnio edytowane przez kamilam ; 20-03-2013 o 15:21

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  4. #44
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Ostatnio kupiłam kilka kieszonek Kokosi i są fantastyczne Piękne, ładnie leżą i nic nie przecieka. Jak w sklepie pojawi się więcej wzorków (a mi przyjdzie wypłata ) to uderzam na zakupy.
    Witek 2012

  5. #45
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    u nas najbardziej sprawdziły się otulacze z zakładkami zapinane na bioderkach , boskie po prostu polecam przy bardzo ruchliwych maluchach, bo łatwiej ubierać pieluszkę , gdy dziecko ucieka lub stoi
    formowanki na 5+ , mięciutkie (na razie zaliczyły kilka prań) i chłonne, do tego te wzory
    kieszonki nam się niestety nie sprawdziły, ale i tak mamy co kupować u kokosi

  6. #46
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Mam na razie tylko otulacz Kokosi i jest super. Odrobinę luźno przy nóżkach, ale nic nie wyciekło nam jeszcze no i mieszczą się nawet największe formowanki Ja polecam!

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  7. #47
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylviontko Zobacz posta
    dzięki za komentarze.
    z kieszonkami tak jest, że jednym się sprawdzają, innym nie i to chyba nie tylko moje.
    święta prawda

  8. #48
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,135

    Domyślnie

    U mnie hitem absolutnym są formowanki new born + otulacz
    Formowaneczki są bardzo wygodne, dzięki troczkom świetnie można je maluchowi dopasować. Schną błyskawicznie - wieczorem prane na rano są już suchutkie. To zapewne tez zasługa nie wszytego wkładu składanego na trzy w całość pieluszki, wszyty jest tylko od strony plecków więc jest częściowo "latający" Powtórzę się, bo juz o tym wspominałyście - bardzo starannie uszyte, śliczne wzory i kolory Mam kilka i czekam na trzy kolejne jedyny minus to taki, że dziecko za długo ich nie ponosi
    Otulacze pul na napy w wersji również noworodkowej - pul mięciutki, świetny pomysł z zakładkami z mikropolaru od środka (choć na poczatku nie bardzo wiedziałam po co ). Sprawdzaja się u nas zarówno te zwykłe jak i z falbankami. Innych otulaczy nie używam, te mi się sprawdzaja na tyle, że na razie nie mam potrzeby szukać innych. Jeśli już coś przecieknie to odrobinę gdzieś przy nóżkach, głównie po spaniu zdarza się po tej stronie, na której mała akurat śpi. Grubsze sprawy (u noworodka w wersji średnio ściętej jajecznicy) nie wypływają, choć muszę przyznać, że mój szkrab nie należy do kupkowych, prezenty w pieluszkach zdarzają się raz na kilka dni więc w tej kwestii nie mamy możliwości solidnie przetestować sylwiontkowych pieluszek Nie wiem, czy wystepują w wersji zapinanej na rzepy (choć pewnie można taka modyfikacje sobie zażyczyć), do tej pory napy nam sie sprawdzały ale ostatnio brzuszek podrósł na tyle, że mam wrażenie ze albo zapinam ciut za ciasno, a jak popuszczę napki to jednak za luźno... no ale to etap przejściowy. tyle, że w rzepach może ta regulacja byłaby bardziej płynna (tylko rzepy z kolei maja inne wady... więc chyba nie ma tu idealnego rozwiązania)
    Kolejnym produktem, który używamy z powodzeniem, jest tetra bambusowa. Na poczatku byłam zachwycona jej jedwabistością, która po kilku praniach.... zniknęła. Pieluszka skurczyła sie i "zeszmaciła" (sory za wyrażenie). I wbrew pozorom to własnie jej główny plus Jest to jedyna tetra, w którą można bez problemu wpakować noworodka i pielucha nie sięga pod brodę. A "zeszmacenie" nieźle zwiększa jej chłonność

    Na koniec dodam, że Kalina urodzila się niewielka, ważyła 3 kg. Jakoś trudno mi było wyobrazić sobie tą chudzinkę w wielo... ale udało się, od kiedy skończyła tydzień używamy pieluszek wielorazowych i głównie właśnie wymienionych powyżej.
    No i mam zamiar za jakiś kilogram spróbować sylwiontkowych też kieszonek
    __________________________________________
    Patryk (2004), Oliwka (2010), Kalinka(2013)

  9. #49
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,296

    Domyślnie

    tetra faktycznie rewelacja mam "zeszmaconą" i nie

  10. #50
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,135

    Domyślnie

    na pożegnanie rozmiaru NB kilka fotek większy rozmiar juz zamowiony, dalej inwestuję w sylviontkowe formowanki, ale zamierzam też wypróbować kieszonki.
    otulacze (brak jednego bo w praniu)


    formowanki


    i jak leżą na modelce:






    __________________________________________
    Patryk (2004), Oliwka (2010), Kalinka(2013)

  11. #51
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Ech, te dziewczyńskie wzorki takie ładne... Mam nadzieję, że mi się córka trafi następnym razem

    A Kalinka pięknie się podnosi na rączkach! Bo Witek to tak sobie...
    Witek 2012

  12. #52
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Dubluję posty, ale tematyka inna i chcę podnieść wątek
    Czy któraś z Was ma kieszonkę minky od Kokosi? Jak się sprawdza? Bo gdzieś czytałam, że minky łatwiej przecieka - prawda to?
    Witek 2012

  13. #53
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,704

    Domyślnie

    Jak wyglądają otulacze w środku? Mają zakladki - dwie czy jedną? Z czego są zakładki (pul/polar/inne)?
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  14. #54
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ronja Zobacz posta
    Dubluję posty, ale tematyka inna i chcę podnieść wątek
    Czy któraś z Was ma kieszonkę minky od Kokosi? Jak się sprawdza? Bo gdzieś czytałam, że minky łatwiej przecieka - prawda to?
    Mam trzy. Nie przeciekają. PUL to PUL Minky różni się tylko warstwą zewnętrzną. W środku to samo. No i krój kieszonki chyba też ten sam

  15. #55
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,704

    Domyślnie

    Na razie mam 3 firmy i potrzebujemy kolejny otulacz - skoro Twoje są z mikropolarem to chyba się skuszę
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  16. #56
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    skuś się
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  17. #57
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylviontko Zobacz posta
    krój w zależności od zamówienia, bo może być mój, który lubicie, a może być mój z przeszyciami przy nóżkach, który też lubicie
    A Ty Pat maszy chyba bez przeszyć
    Ja mam dwie bez i jedną z

  18. #58
    Chusteryczka Awatar aptonia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Gocław
    Posty
    2,042

    Domyślnie

    Dziś odebrałam bambusowe sowy
    Ta pieluszka powinna się nazywać bambusowy puch jest najbardziej delikatna i mięciutka ze wszystkich pieluszek Kokosi... Zachwycałam się kolorowym Zoo, ale sówki wymiatają.... Są mięciutkie wewnątrz i z zewnątrz.... Bardzo zgrabne i.... rany brak mi słów....




  19. #59
    Chustomanka Awatar werka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    833

    Domyślnie

    a czy będą formowanki bambusowe we wzorki?

  20. #60
    Chustomanka Awatar werka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    833

    Domyślnie

    a gdzie mogę zobaczyć wzory?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •