Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Żona kolegi chce ode mnie wisiadło :(

  1. #41
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,631

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chioma Zobacz posta
    Przemilczalam to, ze dolne jedynki, dwojki i trojki ma czarne od prochnicy,
    sorry za ot - ale czym oni karmią dzieci, że zęby są tak 'sponiewierane'?

  2. #42
    Chusteryczka Awatar chioma
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    UK
    Posty
    2,439

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmd Zobacz posta
    sorry za ot - ale czym oni karmią dzieci, że zęby są tak 'sponiewierane'?
    Czekolada, muffinkami i chipsami
    B. 2011
    S. 2012 [']
    M. 2013
    B. 2014

  3. #43
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tetani Zobacz posta
    naprawde znalazlas parowki 97% miesa z cielecia?? Ja czegos takiego na oczy nie widzialam
    Moje dziecko nie chciało parówek ze słoiczków, a prawdziwej bym mu nie dała. On nie zjadł, to ja chciałam. Myślałam że się zrzygam. Suche, wirowate. Smakowała jakby zmielili tam kości albo tekturę z mięsem. Bleeeech

  4. #44
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    Moje dziecko ma zęby szorowane dwa razy dziennie,i to naprawdę szorowane, słodycze ma w sumie sporadycznie,a i tak górna dwójka popsuta...Nie demonizujmy cukru,jak napisała jedna dziewczyna-próchnica jest zaraźliwa,IMO to przez słynne "daj gryza", tym bardziej,że dzieci lubią się dzielić...Ja już nie wiem co mam robić z tymi jego kłami

  5. #45

    Domyślnie

    Jak chce wisiadło, to jej daj. Jeśli jest tak niewygodne jak mówisz to raz założy i da sobie spokój i może się nawróci A jak nie dasz to i tak kupi :]
    słoneczny_blask te parówki są faktycznie aż tak ohydne? A zastanawiałam się od jakiegoś czasu czy może takich małemu nie kupić. Ogólnie jest na cycu i nie mogę go do niczego zbytnio przekonać :/

    Na mnie rodzina krzywo patrzy przez tą chustę. Ostatnio tak przy mnie gadali że na reszcie skończę bo zima idzie. Jak pokazałam się w kurtce XXL i dzieckiem pod kurtką to stracili wszelką nadzieję że się nawrócę na wózek
    Przemuś 28.12.2010
    Antoś 25.10.2013
    http://matkadzika.blogspot.com/

  6. #46
    Chustomanka Awatar jagienkat
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,373

    Domyślnie

    Mój tata stwierdził dziś, że mu to trochę cyganerią czy czymś trąci, ale poza tym, nie wtrąca się, więc niech tam...


  7. #47
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    Dziewczyna nic już nie wspomina o tym wisiadle,na razie w ogóle się nie odzywa,z tego co wiem to na nic się jeszcze nie zdecydowali...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •