Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Skarżysko - Kamienna

  1. #1
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie Skarżysko - Kamienna

    jakby ktoś potrzebował pomocy, to będziemy na Święta Bożego Narodzenia
    Mamy Nati 4,7 i Storchenwiege Leo 4,1 oraz dwa Mei Tai,
    możemy pomóc w kieszonce, 2x, koali, prostym plecaczku, możemy też pokazać jak się nosi w MT z przodu i na plecach
    Chętnie bym pomogła jakiejś mamie w moim rodzinnym mieście...

  2. #2
    Guest

    Domyślnie Re: Skarżysko - Kamienna

    hej
    a znasz kogos na stale w sk? bo bedziemy tam kilka dni u tesciow w odwiedzinach i miloby mi bylo spotkac sie z kims doswiadczonym
    pozdr
    asia

    ps. chyba na priva tez ci napisze

  3. #3
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie Re: Skarżysko - Kamienna

    Cytat Zamieszczone przez asia.asz
    hej
    a znasz kogos na stale w sk? bo bedziemy tam kilka dni u tesciow w odwiedzinach i miloby mi bylo spotkac sie z kims doswiadczonym
    pozdr
    asia

    ps. chyba na priva tez ci napisze
    Asiu, w Sku to chyba nikt nie nosi - zadupie to straszne tylko ja jak się tam pojawimy raz na ruski rok
    byliśmy na Wielkanoc a następnym, razem... gdzieś w lecie tam przybędziemy...

  4. #4
    Guest

    Domyślnie Re: Skarżysko - Kamienna

    dzieki za odp
    szkoda ze nikogo nie ma
    zostaje mi dalej szukac... moze dziewczyny z kielc sie odezwa...

  5. #5
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie Re: Skarżysko - Kamienna

    Cytat Zamieszczone przez asia.asz
    dzieki za odp
    szkoda ze nikogo nie ma
    zostaje mi dalej szukac... moze dziewczyny z kielc sie odezwa...
    w kielcach na pewno kogos znajdziesz

  6. #6
    Chustofanka Awatar ekspreskawowy
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    świętokrzyska wieś
    Posty
    297

    Domyślnie Re: Skarżysko - Kamienna

    Jana, gdybyś była w Sku w sezonie letnim, to chętnie skorzystałabym z małych korepetycji
    Co prawda mieszkam teraz na podskarżyskiej wsi ale w mieście jestem kilka razy w tygodniu, więc dojazd w dowolnym terminie nie stanowi problemu.
    Dopiero zaczynam wiązanie, mam jakotako opanowaną kieszonkę i początki 2x, ale zawsze to lepiej jakby ktoś, kto ma o tym pojęcie spojrzał z zewnątrz.
    Na stanie mam normalną Nati i dwa pouche własnej produkcji.
    Dorobek życia: Bolesław (02.XII.2008) Franciszek (11.II.2014)

  7. #7
    Guest

    Domyślnie Re: Skarżysko - Kamienna

    ja bede za jakis czas w skarzysku (przez okolo miesiac), co prawda nie jestem super zaawansowana ale zawsze mozemy sie spotkac (choc jeszcze lepiej jakby jana dojechala ) na stanie mam juz dluga 4,6 wiazana, jedna kolkowa i leca do mnie 4 i 3,7 (wiazane wszystkie didki wiec mozna sobie pomacac )
    aha, moglabym pomoc przy plecaczku, choc nie wiazalam to sporo juz czytalam i ogladalam filmikow wiec zawsze moge asekurowac

  8. #8
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie Re: Skarżysko - Kamienna


    przez jakies 2 tyg będę na bank , ale jeszcze nie wiem kiedy
    ale raczej w sierpniu
    jak będę wiedziała dokładnie to dam znać !
    aktualnie mamy zielony len, 2 MT tullimy, lanę tatoo, dwie kółkowe, będzie jeszczze albo chusto-MT albo pawie, w sumie nie wiem, bo ciągle jest rotacja

  9. #9
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie Re: Skarżysko - Kamienna

    asia.sz , a Ty ostatnio kupiłaś simona!! Chetnie bym go pomacala

    kochany expresiedokawy a w jakej wsi mieszkasz? mam nadzieje ze bedziemy mobilni rowerowo w tym czasie mamy juz fotelik może Wy równiez i zrobimy sobie małą wycieczkę?

    Acha, mogę jeszcze nauczyc hantiowego plecaczka , jakby ktos pragnął, ten plecaczek był niegdyś moim koszmarem, teraz doceniam jego zalety

  10. #10
    Guest

    Domyślnie Re: Skarżysko - Kamienna

    tak wlasnie na niego czekam, a dokladniej poznam go dopiero w polsce, bo do tesciowej do skarzyska idzie (przesylka do portugali to )
    i jeszcze katja leci, ale ta do portugali wiec bede ja niedlugo (moze dzis )macala
    a ja bym sobie twoje zbiory obejrzala

    edit: katja jest piekna

  11. #11
    Chustofanka Awatar ekspreskawowy
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    świętokrzyska wieś
    Posty
    297

    Domyślnie Re: Skarżysko - Kamienna

    Drogie panie, czy ja już mówiłam że was kocham chociaż was nie znam Chętna do nauki jestem i wiedzy głodna.

    A pomacam wszystko bom początkująca i na razie doceniam różnicę - chusta skośnokrzyżowa a bawełniana samoróbka (uszyłam z pościeli w Pokemony w oczekiwaniu na przesyłkę z Nati) a co dopiero dywagować na temat różnic między chustami.

    A mieszkam w Marcinkowie (to już powiat starachowicki, około 10 km od Skarżyska) - kierunek Majków i dalej - polecam okolicę na wycieczki rowerowe bo to boczne drogi, sosnowe lasy, stadnina koni fiordzkich w starym młynie. Jak jeszcze bezdzietna byłam to zdarzało mi się rowerkiem do rodziców do Skarżyska pomykać.
    Dorobek życia: Bolesław (02.XII.2008) Franciszek (11.II.2014)

  12. #12
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie Re: Skarżysko - Kamienna

    Cytat Zamieszczone przez ekspreskawowy
    A mieszkam w Marcinkowie (to już powiat starachowicki, około 10 km od Skarżyska) - kierunek Majków i dalej - polecam okolicę na wycieczki rowerowe bo to boczne drogi, sosnowe lasy, stadnina koni fiordzkich w starym młynie. Jak jeszcze bezdzietna byłam to zdarzało mi się rowerkiem do rodziców do Skarżyska pomykać.
    to się dobrze składa, bo mieszkam na samym końcu kamiennej, więc w sumie rzut beretem
    a rowerkiem to się najeździłam w tamtych okolicach (z róznymi przygodami ) w liceum

  13. #13
    Chustonoszka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    portugalia
    Posty
    79

    Domyślnie

    podnosze
    raz ze z pewnych dziwnych powodow zniknelam z poprzednich wypowiedzi, zamiast mnie jest gosc
    dwa - po 3 lipca bede juz w skarzysku (pierwotny plan - ok miesiaca)
    tyle ze bez neta
    jakbyscie chcialy i mialy mozliwosc sie spotkac to mozemy sie nr tel wymienic
    pozdr
    asia
    ...

  14. #14
    Chustofanka Awatar ekspreskawowy
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    świętokrzyska wieś
    Posty
    297

    Domyślnie

    Efekty uboczne nowego forum... ja się logowałam przez cały wieczór bezskutecznie, dzisiaj rano dopiero się udało .
    Co do chęci i czasu na spotkanie to tego u mnie dostatek kiedy tylko ci Asiu pasuje ja mogę się w Skarżysku zjawić, albowiem na urlop jedziemy dopiero pod koniec sierpnia. Cały lipiec więc jestem w zasięgu a tel podeślę ci przez pw
    Dorobek życia: Bolesław (02.XII.2008) Franciszek (11.II.2014)

  15. #15
    Chustonoszka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    portugalia
    Posty
    79

    Domyślnie

    odpisalam
    a watek musze gdzies do sledzonych wrzucic bo tak to nie zauwazylam Twojej odpowiedzi
    pozdr
    ...

  16. #16
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie

    Dziewczyny,
    jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego ze nie ma opcji zobacz swoje posty, a dokladniej troche trzeba sie naklikac zeby do niej dotrzec
    przeslijcie mi prosze swoje nr. tel na priva, jak bede w sku, to sie po prostu skontaktuję
    aktualnie termin mój wyjazdu jest negocjowany - albo na poczatku lipca, albo sierpień

  17. #17
    Chustonoszka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    portugalia
    Posty
    79

    Domyślnie

    wyslalam
    ...

  18. #18
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie

    wstępnie planujemy spotkanie w sobote, ja mam teraz rzadko dostep do neta, wiec jakby ktos jeszcze był zainteresowany, to piszcie do dziewczyn

  19. #19
    Chustofanka Awatar ekspreskawowy
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    świętokrzyska wieś
    Posty
    297

    Domyślnie

    A ja w sobotę nie dam rady chyba że moja pociecha trochę ozdrowieje.
    Jest na etapie brania wszystkiego z podłogi do paszczy i dostał paskudnych pleśniawek. Swędzi go to i chyba boli więc jest nieznośny i nie nadaje się na razie do ludzi, chyba że do jutra pogodzi się z losem..

    edit: A jednak jadę - mój Bolko znosi niedogodności w jamie ustnej jak na rycerza przystało
    Ostatnio edytowane przez ekspreskawowy ; 10-07-2009 o 17:44
    Dorobek życia: Bolesław (02.XII.2008) Franciszek (11.II.2014)

  20. #20
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    czy ktoś tam w sku jeszcze nosi?
    moja kuzynka rodzi za miesiac a moze i wczesniej, jutro jadę do niej
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •