Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: teściowa zakupiła mi wisiadło

  1. #1

    Domyślnie teściowa zakupiła mi wisiadło

    No piękne takie, podwójnie zapinane, cud miód malina Niestety, mała odmówiła współpracy, więc nie udało się jej zamontować do tego ustrojstwa. Teściówka w związku z tym na oko orzekła, że młoda jest do tego za duża, więc da to w prezencie swojej drugiej synowe- aktualnie ciężarnej. No i teoretycznie jeden problem z głowy, ale jak tu teraz uświadomić drugą synową, że to jest zwyczajne wisiadlo i żeby lepiej w tym nie nosiła? W sumie ona teściowej nie lubi, więc i tak pewnie tego nie użyje, ale już mówiła, że gdzieś miała nosidła(wisiadła) i musi ich poszukać. Kobita jest z tych co to wszystko wiedzą lepiej i wszystko mają najlepsze, więc jak jej powiem prosto z mostu, że to wisiadło, zła pozycja itp., to bankowo odpowie, że histeryzuję, guzik wiem, po czym się obrazi Ot, taki typ. Coś jej tam wspominałam o chustach, nosidłach itepe, ale ona patrzy na mnie trochę jak na szurniętą, odkąd zaczęłam chustować...

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Powiedz tesciowej, ze kto daje i odbiera ten sie w piekle poniewiera Napewno ci wtedy je odda i nie bedziesz musiala nic tlumaczyc drugiej synowej

  3. #3
    Chustomanka Awatar kista1
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,491

    Domyślnie

    Popros żeby ci pozyczyla bo wtedy mała była niewyspana albo podobna ściema, jak ci da to weź i spal. Ajak urodzi to i tak o tym badziewie zapomni zwłaszcza, ze to od teściowej

  4. #4

    Domyślnie

    Jak znam teściową, to gdzies schowa i nie będzie mogła znaleźć. Już ja jej w tym pomogę
    BTW, gdyby udało się do tego włożyć młodą, to mogłabym pokazać teściówce, o co chodzi z tym ułożeniem dziecka i przy dobrych wiatrach przyjęłaby to do wiadomości. Ona kupiła to w dobrej wierze Ogląda dużo tv i czyta rózniaste gazetki- coś tam liznęła w temacie chust, jednak nie na tyle, żeby odróżnic wisiadło od nosidła. Z synową jest zdecydowanie gorzej w tej kwestii. To to jest taki zatwardziały beton. Swoją drogą, dla mnie to niesamowite, że przy niespełna 33 latach mozna być mentalnie ponad 60-letnią babą

  5. #5
    Chustofanka Awatar dorotea
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    277

    Domyślnie

    Skoro teściowa ma dobre chęci, to może niech odda wisiadło do sklepu, a zakupi nosidło prawdziwe, najlepiej pokazane przez Ciebie palcem?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dorotea Zobacz posta
    Skoro teściowa ma dobre chęci, to może niech odda wisiadło do sklepu, a zakupi nosidło prawdziwe, najlepiej pokazane przez Ciebie palcem?
    Niestety, wisiadło ma pochodzenie lumpeksowe, więc ten plan odpada. Za to przeszkoliłam ją w kwestii ewentualnych chust, więc może się wykaże i zanabędzie mi jakiegoś lumpeksowego szmatana

  7. #7
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,905

    Domyślnie

    współczuję Blanka. Jestem w podobnej sytuacji, przeżywam zmasowany atak wisiadeł na mnie. Najpierw szwagierka dała mi 2 wisiadła, potem tatuś chciał mi wielokrotnie wcisnąć inne, a kilka dni temu sąsiad Womarem chciał mnie obdarzyć. Podziękowałam i powiedziałam nie i że nie będę w tym nosić i żeby zrobili z tym co chcą. Ale to ludzie nie w pokroju twojej teściowej
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  8. #8
    Chustofanka Awatar cinkowa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    okolice Grodziska Maz.
    Posty
    158

    Domyślnie

    mąż z okazji narodzin naszej Leny dostał w prezencie od ludzi z pracy wisiadło womarowskie. Teraz leży i zbiera kurz. Nie mam zielonego pojęcia co z nim robić?


  9. #9
    Chustomanka Awatar toffi
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    734

    Domyślnie

    ło mamo jaka kochana teściowa hehe

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    zróbcie zbiorowe palenie wisiadeł!
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  11. #11
    Chusteryczka Awatar Sroka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    na polnoc od Monachium
    Posty
    1,613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blanka_1982 Zobacz posta
    Kobita jest z tych co to wszystko wiedzą lepiej i wszystko mają najlepsze
    to baknij kiedys, ze chcialabys sobie kupic nosidlo extraklasa - nie jakis tam zwykle z allegro (tu opisz wisiadelko tesciowej ), tylko mercedesa wsrod nosidel - i tu rzuc jakis MySol albo DidyTai - ale ci maz nie pozwala, no bo masz swoje chusty do noszenia

  12. #12
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Miała kobieta dobre chęci.Zademonstrować jej dlaczego nie chcesz wisiadła i po sprawie.

  13. #13
    Chustomanka Awatar horpyna
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Zielone Płuca Polski
    Posty
    1,432

    Domyślnie

    nie wiem jakie masz relacje z ta drugą synową, ale ja bym się chyba skupiła na tym, żeby ją jakoś tak po cichu przekonać, że wisiadło nic dobrego, no i żeby po urodzeniu dziecka też powiedziała babci, że i jej bobasowi nie pasuje, więc je komuś "podaruje" (w domyśle wrzuci do pieca)
    Gabuszka (02.2010) i Wituś (02.2013)

  14. #14
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cinkowa Zobacz posta
    mąż z okazji narodzin naszej Leny dostał w prezencie od ludzi z pracy wisiadło womarowskie. Teraz leży i zbiera kurz. Nie mam zielonego pojęcia co z nim robić?
    oddaj za darmo jakiejs doradczyni noszenia - w celach szkoleniowych, rzecz jasna (serio mowie, mozna wrzucic ogloszenie w sprzedam - "oddam wisiadlo", na pewno jakas chetna doradczyni za koszt przesylki Cie pozbawi problemu).
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  15. #15
    Chustomanka Awatar zewelinal
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Lubuskie
    Posty
    710

    Domyślnie

    sama przed narodzinami córy kupiłam wisiadło bo nie miałam pojęcia o chustach, teraz lezy i sie kurzy i jestem zła na siebie

  16. #16
    Chusteryczka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    1,561

    Domyślnie

    Ja też dostałam od teściowej wisiadło,ale wtedy ani ja ani ona nie byłyśmy świadome.....

  17. #17
    Chustofanka Awatar guciamama
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    346

    Domyślnie

    a ja pod koniec ciąży jak miałam szał kupowania wszystkiego już już prawie kupiłam drooogie wisiadło, bo nieświadoma byłam jeszcze... uufffff chyba anioł stróż mnie pilnował albo co

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •