Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 152

Wątek: audiobooki dla dzieci

  1. #61
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    Dzieci ostatnio dostaly disneyowska Śpiąca Królewne czytana przez Dymna i bardzo im pasuje
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  2. #62
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,493

    Domyślnie

    U nas ostatni hit to "Dlaczego kąpiesz się w spodniach,wujku?" w interpretacji Jungowskiej. Młoda wróciła też do "Dzieci z Bullerbyn" i niezmiennie słucha ukochanej "Afryki Kazika". Utworów tych słucha "kreatywnie", tworząc sobie odpowiednie scenki z Playmobila.

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  3. #63
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Czy ktoś może pochwalić się posiadaniem książki w wersji audio pt. "Noc bez księżyca" i wyrazić opinię czy warto kupić? Cena ok. 10-12 zł i tak się zastanawiam od dłuższego czasu
    Niko 2012, Zo 2017

  4. #64
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Dzisiaj w Kauflandzie natknęłam się na kosz wyprzedażowy, w którym można znaleźć audiobooki z Papilonu. Nam udało się nabyć Elmera, szukałam też Reksia, ale niestety. W każdym bądź razie była chyba cała ich seria, w tym Martynki, Baśnie Świata, Wiersze Tuwima, Pora do przedszkola (to warto?). Każdy w cenie 7,49 zł, czyli polecam .
    Niko 2012, Zo 2017

  5. #65
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,731

    Domyślnie

    A jak Elmer? Moi ksiazki nie chca czytac bo nie i mysle nad zacheceniem ich audiobookiem
    Jutro bede to zobacze czy u nas daja
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  6. #66
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Jeszcze nie słuchaliśmy, bo trwa drzemka . Zmierzam do zakupu książki, kiedyś oglądaliśmy w księgarni i przeczytałam kawałek to Niko był zachwycony. Teraz trafił się audiobook, to mówię biorę! I jakoś żal mi, że Reksia już nie było. Przesłuchamy wieczorem, to dopiero zaopiniuję .
    Niko 2012, Zo 2017

  7. #67
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,731

    Domyślnie

    w sumię za tą cenę to nie ma co się zastanawiac
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  8. #68
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez voilà Zobacz posta
    Dzisiaj w Kauflandzie natknęłam się na kosz wyprzedażowy, w którym można znaleźć audiobooki z Papilonu. Nam udało się nabyć Elmera, szukałam też Reksia, ale niestety. W każdym bądź razie była chyba cała ich seria, w tym Martynki, Baśnie Świata, Wiersze Tuwima, Pora do przedszkola (to warto?). Każdy w cenie 7,49 zł, czyli polecam .
    Super trafiłaś Pora do przedszkola jest Ok choć nie słuchalam jeszcze wszystkiego

  9. #69
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    W takim razie jutro chyba zajrzę ponownie i wezmę "Pora do przedszkola" jak będzie, bo u nas właśnie ten okres . Najchętniej to wzięłabym wszystkie, ale brak funduszy
    Niko 2012, Zo 2017

  10. #70
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,731

    Domyślnie

    a one leża w jakimś koszu w przejściu ??
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  11. #71
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    U nas to jest tak, że co jakiś czas jak jest wyprzedaż jakiś zalegajców to wystawiają taki metalowy kosz, albo wózek sklepowy koło piekarni, na przeciw lad z serami i wędlinami na wagę. Dziś przykładowo były audiobooki, książeczki aktywizujące (nic ciekawego) jakieś przybory szkolne i żarówki. Tyle, że nie wiem czy każdy Kaufland wygląda w środku tak samo.
    Niko 2012, Zo 2017

  12. #72
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,731

    Domyślnie

    jutro się dowiem
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  13. #73
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Przesłuchaliśmy tego Elmera i jakoś mam mieszane uczucia. Mamy np. Paddingtona czytanego przez Barcisia i Aksamitnego Królika czytanego przez Fronczewskiego i to się słucha i słucha na okrągło. Natomiast mam wrażenie, że Kowalewski w pewnych momentach mówi zbyt szybko i słowa w jego zachrypniętym głosie się nakładają, przez co dziecko gubi wątek. Ale to nie dotyczy wszystkich rozdziałów, a po którymś odsłuchu dzieć na pewno załapie. Choć książka raczej bardziej go zainteresowała (może to te ilustracje?)
    Niko 2012, Zo 2017

  14. #74
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    dziewczyny, polećcie proszę jakiś sklep online, gdzie taniej można kupić bajki grajki. młody polubił bardzo, ale ileż można słuchać w kółko kubusia puchatka



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  15. #75
    Chustofanka Awatar beati_becia
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Tomaszów Lubelski
    Posty
    474

    Domyślnie

    Na YT jest dużo bajek grajek, u nas namiętnie Misiek słucha Pimpusia sadełko, ale lubi też bajki pytajki (czyta Marta Kielczyk bodajże).
    1% dla Michała: http://www.1000dzieci.pl/lista/szukaj/typek
    Michaś - brykacz nad brykacze październik 2010, Hania - nie dotykaj mnieczerwiec 2013 i Dominik Aniołek (*) 12 styczeń 2017

  16. #76
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Chodziło mi raczej o sklep, zeby słuchać bajek grajek w samochodzie. Ale dzieki za polecenie konkretnej części



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  17. #77
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    dziewczyny, polećcie proszę jakiś sklep online, gdzie taniej można kupić bajki grajki. młody polubił bardzo, ale ileż można słuchać w kółko kubusia puchatka
    Też chętnie spojrzę, bo u nas w kółko 'Lata ptaszek', a to tylko 18 min. ..
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  18. #78
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    212

    Domyślnie

    Jejku, mam w domu trzeciego Stuhra niestety, nie jest to klon Macieja
    Mój starszak w kółko słucha Reksia. Wczoraj całego dwa razy i raz przed spaniem. Cytuje fragmenty w wannie, łącznie z intonacją i pauzami w odpowiednim momencie. Kupiłam mu "Tylko bez całowania" Kasdepke, ale płyta leży odłogiem.

    Znacie może Bolka i Lolka? Też J.Stuhr czyta. Myślałam nad zakupem, ale w opisie jest o Drakuli i duchach a Tymek boi się o tym słuchać (rozdział o duchu z Reksia musiałam skasować z mp3 )
    Dużo tam tego?

    A Mikołajek nada się dla 3,5 latka?


    _______________________________
    Tapatalk

  19. #79
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Kupowałam bezpośrednio na stronie jung-off-ska - AL (Jungowska) i Kastner (Fronczewski) - czasem mają fajne promocje. A jak się kupi gdzieś stacjonarnie, to w środku jest kupon z kodem rabatowym sporym.
    A poza tym poluję w księgarniach internetowych, jak są duże przeceny i wyprzedaże, można trafić fajne rzeczy w świetnych cenach.
    Spróbuj Bonito, Aros, jak będą wyprzedaże (teraz Aros do piątku), albo nieprzeczytane.

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    dziewczyny, polećcie proszę jakiś sklep online, gdzie taniej można kupić bajki grajki. młody polubił bardzo, ale ileż można słuchać w kółko kubusia puchatka
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  20. #80
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    dziewczyny, polećcie proszę jakiś sklep online, gdzie taniej można kupić bajki grajki. młody polubił bardzo, ale ileż można słuchać w kółko kubusia puchatka

    portal iCzytam daje możliwość pobrania wielu ciekawych e-booków, audiobooków, jak i aplikacji multimedialnych na iPhone czy iPada (pełnych wersji!)
    http://iczytam.pl/dla-dzieci-od-2-5-lat

    i jeszcze takie coś mam
    http://wolnelektury.pl/katalog/audiobooki/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •