Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 237

Wątek: Jak pieluszkujecie w nocy?

  1. #41
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,913

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez libra Zobacz posta
    Real easy to chyba ma konopny wkład?
    Zgadzam się - przy maluszku to nie ma problemu, dopiero tak po pół roku zaczyna się moczenie Aż się boję co będzie po roku Teraz wonderoos2 i TB dają u nas radę, ale czy jest coś jeszcze bardziej chłonnego
    Libra, ponoć ta konopna bbh, którą w końcu dzisiaj wysłałam (przepraszam! przepraszam! mea culpa!), jest bardzo chłonna... U nas od paru dni rządzi bawełniana biała formowanka od sylviontka - może konkursu piękności by nie wygrała, ale jest naprawdę MEGA chłonna. A Jadwisia siusia w nocy na potęgę, wyżynać można rano formowanki.

    Co do przewijania na śpiocha i nietrzymania dziecka w mokrej pieluszce przez całą noc... Ja też tak myślałam i zmieniałam konsekwentnie co 3 h do ok. 8 miesiąca. A potem J. zaczeła straszliwie drzeć się przy przewijaniu, po prostu jak syrena alarmowa, z łzami rozpaczy, bo głodna. Wtedy skapitulowałam i od ok. północy do 6.30 nie przewijam, tylko karmię. Trudno. A J. mokro wydaje się zupełnei nie przeszkadzać - testowałam już pampersy na wszelki wypadek, i wierci się nad ranem identycznie...

  2. #42
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Anyczka - czyli formowanka sylviontka wytrzymuje 6 h przy karmieniu u prawie roczniaka? no to naprawdę nieźle

  3. #43
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,913

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    Anyczka - czyli formowanka sylviontka wytrzymuje 6 h przy karmieniu u prawie roczniaka? no to naprawdę nieźle
    Dokładnie We Flipie albo w wełniaku Imse Vimse. Mokra jest, że ho, ale nic nie przecieka. I chyba jest najmniej mokra z naszych wszystkich, a mamy tots bots, eko_mamę, mikrofibrową od sylviontka, samoszyjki różne.

  4. #44
    Chusteryczka Awatar chioma
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    UK
    Posty
    2,439

    Domyślnie

    U nas na noc TB Flexitots v2 i Bamboozle Stretch + Flip daja rade 12h, a Mlody strasznie duzo siusia (wstaje ostatnio 4-5 razy), rano pielucha jest do wyzymania. I tylko jeden jadyny raz przeciekla troche przy nozce, ale to ja nie zauwazylam, ze formowanka wystawala troche z otulacza. Kieszonki jeszcze zadnej nie probowalam na noc, nawet z 2 wkladami. Jestem pewna, ze zaraz wszystko by przecieklo.
    B. 2011
    S. 2012 [']
    M. 2013
    B. 2014

  5. #45
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    U nas totsbots flexitot plus wkład bambusowo-konopny babykicks i do tego otulacz weehugger. Całą noc od 20 do 6 rano daje radę, chociaż formowankę to wyciskać można

  6. #46
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,765

    Domyślnie

    Anyczka - czekam, czekam
    Chciałam ją wypróbować.
    No i te formowanki sylviontka, też miałam na oku, ale jako opcję dzienną. To mnie zaskoczyłas, że one nocke wytrzymają

  7. #47
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    Tak czytam ten wątek, i może i fakt, że konkursu piękności moje białe by nie wygrały, ale z powodzeniem również je stosuję na noce u synków.
    A na to wełna, albo otulacz PUL
    Przedtem były wkłady mikrofibrowe, ręczniki ikea, itp. ale aby wytrzymały całą noc musiałam pakować ich całe mnóstwo=ogrooomna pupa, zniechęcenie i jedno. Jak młody zaczął przesikiwać jednorazówki (pił w nocy około 1 litra mleka) to zaczęłam szukać innego rozwiązania i znalazłam
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  8. #48

  9. #49
    Chustomanka Awatar anitanelka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    785

    Domyślnie

    Ja formowanki nocne eko_mama + wełniak, wytrzymuje całą noc, 10-12 godzin nawet




  10. #50
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,913

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylviontko Zobacz posta
    Tak czytam ten wątek, i może i fakt, że konkursu piękności moje białe by nie wygrały, ale z powodzeniem również je stosuję na noce u synków.
    A na to wełna, albo otulacz PUL
    Przedtem były wkłady mikrofibrowe, ręczniki ikea, itp. ale aby wytrzymały całą noc musiałam pakować ich całe mnóstwo=ogrooomna pupa, zniechęcenie i jedno. Jak młody zaczął przesikiwać jednorazówki (pił w nocy około 1 litra mleka) to zaczęłam szukać innego rozwiązania i znalazłam
    Ooo, mam nadzieję, że się nie obraziłaś za słowa o konkursie piękności... biała nie podbiła mojego serca wyglądem, jakoś myślałam, że ta bawełna będzie milsza w dotyku, ale naprawdę bardzo nam ta formowanka służy, mogę każdemu reklamować jako super ekonomiczną wersję nocnej pieluszki)

  11. #51
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka Zobacz posta
    Ooo, mam nadzieję, że się nie obraziłaś za słowa o konkursie piękności... biała nie podbiła mojego serca wyglądem, jakoś myślałam, że ta bawełna będzie milsza w dotyku, ale naprawdę bardzo nam ta formowanka służy, mogę każdemu reklamować jako super ekonomiczną wersję nocnej pieluszki)
    No co Ty, ja nie z tych obrażalskich, a podobać to się nie musi, dla mnie ważna jest praktyczność i cena moje białe miękkie, ale może dzięki ekokulom bo i tetra mięciutka
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  12. #52
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,913

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylviontko Zobacz posta
    No co Ty, ja nie z tych obrażalskich, a podobać to się nie musi, dla mnie ważna jest praktyczność i cena moje białe miękkie, ale może dzięki ekokulom bo i tetra mięciutka
    Uff uff, to dobrze To konsekwentnie polecam wszystkim białą na noc

  13. #53
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    odkryłam issy beara, od kilku dni mamy i nic nie przecieka i cała noc spokojna , i wszystko super tylko zachciało mi się więcej, a to miał byc koniec

  14. #54
    Chustonoszka Awatar tonka antonka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    100

    Domyślnie chłonna pielucha na noc dla chłopca

    jakie macie doświadczenia z pieluchami wielorazowymi polecanymi na noc? do tej pory używałam dla mojego synka jednorazówek Pampers Active Baby ale ostatnio zaczęły przeciekać poza tym w dzień używam różnych wielo i jestem z nich zadowolona ale raczej nie dadzą rady z nocnym megasikiem nasz Gabryś to duży chłopiec jak na prawie 4-miesięczne dziecko - ponad 9 kg żywej wagi i ma dość pulchne nóżki, dlatego szukam czegoś co nie będzie go uciskać;
    mam dwa otulacze Babyetty, które bardzo mi odpowiadają, może do nich jakąś nocną formowankę? co polecacie?


  15. #55
    Chustomanka Awatar sharkah
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    745

    Domyślnie

    U nas na noc są Monkey Snuggles i Bitti Boo. Obie są wystarczająco chłonne.

    Z tego co czytałam, to noc wytrzymują też bawełniane formowanki od Sylviontka, a one bardzo przystępne cenowo są

  16. #56
    Chustonoszka Awatar tonka antonka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    100

    Domyślnie

    formowanki od Sylviontka obejrzałam bardzo ładne a jeśli jeszcze chłonne to trzeba się zastanowić poważnie

  17. #57
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,765

    Domyślnie

    Bamboozle (stretchie) TB - rewelka U nas z otulaczem babyetta - pasuje idealnie

    A - do znudzenia juz - polecam także wonderosy (powinni mi odpalać działkę)

  18. #58
    Chustofanka Awatar alphax
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    311

    Domyślnie

    Zgadzam się - wonderoosy są chłonne, ale mogą go uciskać. U nas sprawdzają się formowanki plus welniak, np. formowanka bambusowa babyetta z dodatkowym wkładem bambusowym, lulu dodo bambusowa i mała bambusowa noc

  19. #59
    Chusteryczka Awatar Bellydancer
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,889

    Domyślnie

    Kurcze no mamy kryzys.. używam nocnych formowanek Pupeko i do tego Flip lub Tots Bots otulacz.. ale prawie codziennie młoda budzi się mokra przy nóżkach i na brzuszku (większość nocy, jak nie całą, śpi na brzuchu)

    Pytanie brzmi: co pomoże nam wyeliminować przecieki górne i przy nóżkach? Czy wełniak byłby ok? Nie mogę jej mocniej spinać, bo się bidula udusi ;]

    Help, help - nie chcę wracać do jednorazówek..
    Nina 01.04.2011, Gucio 04.02.2013 & Leon 13.12.2015
    Naturalna Szkoła Rodzenia Familion i Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion - www.centrumfamilion.pl

  20. #60
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,913

    Domyślnie

    Może wełniak typu gatki, z nogaweczkami? Storcha chyba nie da się przesikać.
    Albo otulacz z regulacją rozmiaru przy nóżkach, za pomocą gumeczek, Mio Unico takie np. ma.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •