Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 81

Wątek: dyndające na sznurku pieluchy

  1. #61
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Zdziwienie duże wzbudziłam, gdy zawiesiłam cały balkon na kwaterach (urlop nad morzem) tetrą i innymi pieluszkami. Właścicielka przyniosła mi od razu ogórki małosolne własnej roboty, bo jak powiedziała: pani taka ekologiczna jest, więc na pewno lubi. Później dostałam własnego mopa do pokoju (szczotki do zamiatania do ogólnego użytku stały w korytarzu).

  2. #62

    Domyślnie

    Ja za każdym razem jak wywieszę pieluchy na balkonie (tetrę przeważnie wieszam na pierwszych sznurkach) i wyjdę z domu wracając widzę wzrok ludzi patrzących się na mój balkon ostatnio starsza pani prawie się przewróciła bo tak szła i szła coraz bardziej oglądając się za siebie patrząc na mnie wieszającą pieluchy i nie zwróciła uwagi na to, że chodnik się skończył

  3. #63
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    Ja robiłam stripping swoim pieluchom i wszystkie wiszą w ogródku. Tylko szkoda, że wzorkami w moje okno, bo bieleją na słonku
    Ja też uwielbiam prać Ładowanie pralki jest baaaardzo przyjemne, a potem wyciąganie mokrych rzeczy i rozwieszanie


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  4. #64
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    No jak ja to lubię!!!!!! Dziś powinnam już zdejmować moje wielo z balkonu ale nie, są takie kolorowe śliczne,że niech sobie ludzie jeszcze popatrzą(mam nowe wzorki to i sama oko cieszę).W związku z remontem nawarstwiło się trochę prania i musiałam jeszcze stojącą suszarkę uruchomić więc na niej schną wkłady i tetra a kolorki na sznurku.
    Korzystam póki mogę za pół roku dziecię powinno się odpieluchować i co wtedy?Czym będę wkurzać sąsiadkę pampersiarę.
    To taki mój triumf nad nią podokuczać jej trochę,że się ogarniam ze wszystkim i jeszcze mam czas na zabawę z wielo a synuś nie wie co to krem do pupy.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  5. #65
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez melodi Zobacz posta
    Hahaha nie mogłam się powstrzymać





    Nie-mąż jak na kosmitkę na mnie patrzył jak robię zdjęcia pieluch
    Melodi ja dopiero teraz te zdjęcia zauważyłam Super Sama uwielbiam patrzeć na "dyndające na sznurku pieluchy" czy moje czy na zdjęciach.
    Kiedyś też zdjęcie zrobiłam ale je tak poobcinać musiałam, że niewiele z niego zostało:

    2009 2012

  6. #66
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Jeeeeeeej ale w tej zieleni to dopiero wyglądają uroczo
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  7. #67
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Ach, bo to raz wyjątkowo jak na balkonie już słońca nie miałam a pieluch pilnie potrzebowałam. To miejsce teściowej jest. Jakbym tam zawsze suszyła to by mi może jakieś fajne zdjęcie wyszło
    2009 2012

  8. #68

    Domyślnie

    Pojawiło się słońce, pieluchy z łazienki wywędrowały na balkon, uwielbiam zapach owianych wiatrem pieluch i cały czas tak samo zdziwionych ludzi patrzących na mój balkon

  9. #69
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    Juz nie mam komu prac bedzie mi tego brakowalo...
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  10. #70
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    moja wersja dyndających pieluch (z powodu braku balkonu czy ogrodu) - suszą się na monsterze i na sznurku, który ją utrzymuje w pionie



  11. #71
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    moja wersja dyndających pieluch (z powodu braku balkonu czy ogrodu) - suszą się na monsterze i na sznurku, który ją utrzymuje w pionie

    cóż za widok

  12. #72
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Sezon wieszania prania na balkonie otwarty ! O matko jak mi dobrze bez suszarki w pokoju, ile miejsca!
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  13. #73
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    U nas jedna lub dwie pieluchy na tydzień bo synuś czasem w nocy jeszcze siknie więc focić nie mam czego ale faktycznie brak domowej suszarki i możliwość wieszania na balkonie to jest to!!!
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  14. #74
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez melodi Zobacz posta
    Sezon wieszania prania na balkonie otwarty ! O matko jak mi dobrze bez suszarki w pokoju, ile miejsca!
    u nas jeszcze suszarka stoi ale jak miło choćby na chwilę wywiesić pieluchy na słonko i wiatr

  15. #75
    Chustonoszka Awatar madziaaliyah
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    143

    Domyślnie

    Poczytałam sobie wpisy i poczułam ulgę, że nie tylko ja mam ten zwyczaj wąchania pieluch (już myślałam, że coś ze mną nie tak ). U mnie suszą się na suszarce w domu i pewnie tak będzie nawet w lecie, bo balkon mam mikroskopijny No i kolorków u mnie mało póki co, bo używamy praktycznie tylko tetry + otulaczy. Ale mina przychodzących do nas osób na widok dyndającej tetry - bezcenna
    Mąż (razem od 05.2000) , Wojtuś (02.2011) , Aniołek (06.2012) , Jerzyk (11.2013)

  16. #76
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Polska
    Posty
    811

    Domyślnie

    Dziewczyny a nie macie urojeń, że ktoś te pieluszki ukradnie? bo ja mam.. i aż żal mi wystawiać do ogrodu. Od razu myślę, że ktoś mi je ukradnie takie są śliczne Też uwielbiam jak pranie suszy się na słońcu i jak wszystko wyschnie wnoszę do domu i czuć ten specyficzny zapach lata

  17. #77
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    Nigdy nie balam sie, ze buchna, bo nikt nie wiedzial co to jest. Ani jaka jest ich wartosc
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  18. #78
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    już nie Gdańsk
    Posty
    654

    Domyślnie

    też lubię ten zapach pieluch suszonych na słońcu

  19. #79
    Chusteryczka Awatar olazola
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,754

    Domyślnie

    A moj maz ostatnio stwierdzil wchodząc do domu ze smierdzi psem, psa w zyciu nie mielismy a prane bylo w lovelli i nappy freshu.

    Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka
    Alicja 12.10.08 : Martyna 01.03.11 : Oleg 28.06.14

  20. #80
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    A ja uwielbiam z samego rana wyglądać na balkon i podziwiać moje skąpane w słońcu pieluszki. Po prostu schną w oczach, aż miło.
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •