Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 57 z 57

Wątek: przepis na życie!

  1. #41
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barbamama Zobacz posta
    w którym odcinku to motanie było?
    nie bylo

  2. #42
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez guga1 Zobacz posta
    ale taki wózek to można za 1k nowy kupić. a uzywany to i za 400 zl.
    I butelki zmeniliostatnio z TT na avent

    też uwielbiam ten serial.
    eee... no wozek straszny buda wyglada, jakby przeszlo przez nia tornado

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    ooo nie! właśnie obejrzałam ostatni odcinek! raju już myślalam że sie nie pogodzą!

    szkoda ze juz koniec!

  4. #44
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    w grudniu zaczna krecic trzecia serie
    i oby nie ostatnia

  5. #45
    Chustomanka Awatar Suzi
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa/Wilanów
    Posty
    524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pania Zobacz posta
    eee... no wozek straszny buda wyglada, jakby przeszlo przez nia tornado
    eee nie... wózek jest spoko. Roan - polski wyrób z Częstochowy, mega wielka gondola, super miękkie zawieszenie, zadne wyboje nie straszne Ale grzeszków ten serial miał trochę... Kobieta w ciąży aż do porodu na zmywaku - dali jej umowe o pracę? nie chce mi się wierzyć... Jakby dali to by maciezyński miała a wiemy, ze nie miała bo musiała wrócić zaraz po porodzie bo nie miała za co żyć (alimenty od męża 2,5 tyś) jasne, ze zwłaszcza w Warszawie to mało... ALE... dostała od taty wypasiony samochód - wiadomo prezent (no i product placement ) - taki SUV żre tyle benzyny! ubezpieczenie i parkingi w Centrum Warszawy! Założę się, ze cała pensja ze zmywaka poszłaby na utrzymanie takiego auta! wot logika

    a z takich dzieciowych - wsadzili nie siedzącego jeszcze dzieciaka do przyczepki rowerowej! zgroza! Producent takowej wyraźnie wskazuje limit wiekowy pow. 1 roku zycia!

    I generalnie takie niuanse jak właśnie butla, super figura natychmiast po porodzie, żadnego zmęczenia, dzieciak co chwila z babcią bo a to randka a to praca...
    Była taka scena - u fryzjera, Anka szykuje się na randkę, dzieciak w wózku (no super miejsce dla dziecka - farby, lakiery etc...) zaczyna płakać a Anka gdzieś tam z daleka gada do niego ćśśśśś... zamiast na ręce wziąć... Watek Gniewka w ogóle mi sie nie podoba...

    Ale serial i tak oglądam , pukając się co chwila w głowę bo wszyscy bohaterzy są jak dzieci we mgle , ale ogladam bo generalnie mi się podoba...

    Takze chusty bym sie nie spodziewała a jak będzie to pewnie w jakimś fikusnym wydaniu

  6. #46
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agut Zobacz posta
    ooo nie! właśnie obejrzałam ostatni odcinek! raju już myślalam że sie nie pogodzą!

    szkoda ze juz koniec!
    Ej no !!!! poco zdradziłaś !!! Przed nami jeszcze jeden docinek
    buuuu

  7. #47
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Suzi Zobacz posta
    eee nie... wózek jest spoko. Roan - polski wyrób z Częstochowy, mega wielka gondola, super miękkie zawieszenie, zadne wyboje nie straszne Ale grzeszków ten serial miał trochę... Kobieta w ciąży aż do porodu na zmywaku - dali jej umowe o pracę? nie chce mi się wierzyć... Jakby dali to by maciezyński miała a wiemy, ze nie miała bo musiała wrócić zaraz po porodzie bo nie miała za co żyć (alimenty od męża 2,5 tyś) jasne, ze zwłaszcza w Warszawie to mało... ALE... dostała od taty wypasiony samochód - wiadomo prezent (no i product placement ) - taki SUV żre tyle benzyny! ubezpieczenie i parkingi w Centrum Warszawy! Założę się, ze cała pensja ze zmywaka poszłaby na utrzymanie takiego auta! wot logika

    a z takich dzieciowych - wsadzili nie siedzącego jeszcze dzieciaka do przyczepki rowerowej! zgroza! Producent takowej wyraźnie wskazuje limit wiekowy pow. 1 roku zycia!

    I generalnie takie niuanse jak właśnie butla, super figura natychmiast po porodzie, żadnego zmęczenia, dzieciak co chwila z babcią bo a to randka a to praca...
    Była taka scena - u fryzjera, Anka szykuje się na randkę, dzieciak w wózku (no super miejsce dla dziecka - farby, lakiery etc...) zaczyna płakać a Anka gdzieś tam z daleka gada do niego ćśśśśś... zamiast na ręce wziąć... Watek Gniewka w ogóle mi sie nie podoba...

    Ale serial i tak oglądam , pukając się co chwila w głowę bo wszyscy bohaterzy są jak dzieci we mgle , ale ogladam bo generalnie mi się podoba...

    Takze chusty bym sie nie spodziewała a jak będzie to pewnie w jakimś fikusnym wydaniu
    no patrz, ja to widze zupelnie inaczej ap wlasnie. Butelka jak butelka - nie trucizna (przynajmniej dla wiekszosci na tym forum)
    Co do kasy... nie zapominajmy, ze ojciec Anki mial conieco w tej Afryce, wiec skoro dziedziczy rodzina...
    A na zmywaku na pewno nie miala umowy o prace, bo wczesniej bylo pokazane, ze tam byla straszna rotacja.
    na logike umowa o prace tymczasowa czy cos...


    zreszta postac glownej bohaterki to taka matkapolka Jak dzieci we mgle to nie wiem, ale powiem szczerze, ze ja z moja duma tez bym pewnie pare takich decyzji podjela jak ona
    Ostatnio edytowane przez pania ; 24-11-2011 o 14:33

  8. #48
    Chustomanka Awatar Suzi
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa/Wilanów
    Posty
    524

    Domyślnie

    jasne, że butla nie trucizna i jak trzeba to trzeba, bez dwóch zdań.
    A dlaczego bohaterowie dla mnie jak dzieci we mgle? Jasne, ze tak jest smieszniej i dramatyczniej i serial dłuzej trwa i trzyma w napięciu ale dla mnie stały schemat - ona dzwoni on nie może odebrać - dwa odcinki - on dzwoni, ona nie zdarza odebrać - kolejne trzy... I snuja domysły i się obrażają... A sms-a nie mozna wysłać? On widzi ją jak rozmawia (sic!) na ulicy z innym, metr od siebie stoją! i obrażony i takie tam...

  9. #49
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Suzi Zobacz posta
    jasne, że butla nie trucizna i jak trzeba to trzeba, bez dwóch zdań.
    A dlaczego bohaterowie dla mnie jak dzieci we mgle? Jasne, ze tak jest smieszniej i dramatyczniej i serial dłuzej trwa i trzyma w napięciu ale dla mnie stały schemat - ona dzwoni on nie może odebrać - dwa odcinki - on dzwoni, ona nie zdarza odebrać - kolejne trzy... I snuja domysły i się obrażają... A sms-a nie mozna wysłać? On widzi ją jak rozmawia (sic!) na ulicy z innym, metr od siebie stoją! i obrażony i takie tam...
    aaa..no wiesz film
    ale ja tez inne watki sledze, bo sa rownolegle bardzo fajne, na przyklad nerwowy zwiazek zabci czy zawirowania babci Ireny uwielbiam ja!! i Zosle tez

  10. #50
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marta-la Zobacz posta
    Ej no !!!! poco zdradziłaś !!! Przed nami jeszcze jeden docinek
    buuuu

    oo kurnaaaa! o tym nie pomyślalam! noo dobra nie pogodzą sie! .. ale głupie by było takie zakończenie co nie??

  11. #51
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pania Zobacz posta
    eee... no wozek straszny buda wyglada, jakby przeszlo przez nia tornado
    Wózek na leśne i polne spacery pierwsza klasa! Roan Marita, u nas po 6,5 roku b.intensywnego użtkowania wciąż się toczy... Gondola Roana Marita jest super (spacerówkę przemilczę...)
    Mogliby kolor jakiś nowocześniejszy wziąć...

    To już był ostatni odcinek? Ten, gdzie się Zabcia z Sabcią czy jak jej tam rzucają sobie na szyję u p.psycholog??? Właśnie wczoraj obejrzeliśmy...
    Eeee.... Mogliby jeszcze pociągnąć...

    Weszłam w serial w środku, mąż mnie zaraził... I chociaż nie śledziłam wszystkich odcinków, to jestem na czasie i przyznam, że to serial inny niż wszystkie (oglądam Housa tylko... Resztę znam ze słyszenia)
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  12. #52
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Wózek na leśne i polne spacery pierwsza klasa! Roan Marita, u nas po 6,5 roku b.intensywnego użtkowania wciąż się toczy... Gondola Roana Marita jest super (spacerówkę przemilczę...)
    Mogliby kolor jakiś nowocześniejszy wziąć...

    To już był ostatni odcinek? Ten, gdzie się Zabcia z Sabcią czy jak jej tam rzucają sobie na szyję u p.psycholog??? Właśnie wczoraj obejrzeliśmy...
    Eeee.... Mogliby jeszcze pociągnąć...

    Weszłam w serial w środku, mąż mnie zaraził... I chociaż nie śledziłam wszystkich odcinków, to jestem na czasie i przyznam, że to serial inny niż wszystkie (oglądam Housa tylko... Resztę znam ze słyszenia)
    Nie no u psychologa byli we wtorkowy odc. a dziewczyny jeszcze jeden oststni ogladały w sieci. W tv bedzie dopiero we wtorek

  13. #53
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    ja zarazilam serialem meza, obejrzelismy tez wszystkie zalegle odcinki z pierwszego sezonu

  14. #54
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marta-la Zobacz posta
    Nie no u psychologa byli we wtorkowy odc. a dziewczyny jeszcze jeden oststni ogladały w sieci. W tv bedzie dopiero we wtorek
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! dzięki za informację! No to dziś oglądamy!
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  15. #55
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Wózek na leśne i polne spacery pierwsza klasa! Roan Marita, u nas po 6,5 roku b.intensywnego użtkowania wciąż się toczy... Gondola Roana Marita jest super (spacerówkę przemilczę...)
    Mogliby kolor jakiś nowocześniejszy wziąć...

    To już był ostatni odcinek? Ten, gdzie się Zabcia z Sabcią czy jak jej tam rzucają sobie na szyję u p.psycholog??? Właśnie wczoraj obejrzeliśmy...
    Eeee.... Mogliby jeszcze pociągnąć...

    Weszłam w serial w środku, mąż mnie zaraził... I chociaż nie śledziłam wszystkich odcinków, to jestem na czasie i przyznam, że to serial inny niż wszystkie (oglądam Housa tylko... Resztę znam ze słyszenia)

    taaa zdaje sie to ten odcinek W ostatnim odcinku emitowanym w TV żabcie sie nie ściskali u psychologa a skoro mówisz o rzucaniu to zdaje sie obejrzałaś ostatni odcinek
    Końcówka była w fontannie - zgadza sie??

  16. #56
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Tak.... Żabcie się wyściskały, a główni bohaterowie romantycznie biegli do siebie przez fontanny...

    No to the end...
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  17. #57
    Chustomanka Awatar buka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Kato
    Posty
    885

    Domyślnie

    Ja zgadzam się z Suzi. Widziałam parę odcinków jedynie i to nie po kolei. Jakoś bez rewelacji, a wątek z tym maluchem strasznie mi się nie podoba. Maluszek wiecznie gdzieś podrzucany, butelka, wiecznie w tym wózku leży, wogóle jakichś głębszych uczuć matczynych w niej nie widzę. A matka się zachowuje jak piętnastolatka. Drażnią mnie też seriale z zagmatwanymi wątkami miłosnymi, gdzie para nie może się dogadać i wiecznie coś staje na drodze. Ile można - na chłopski rozum. No ale serial to serial. U mnie bez zachwytu, ale jak ktoś lubi to miłego oglądania oczywiście
    Ciekawe jak to z tym chustowaniem będzie, żeby czasem nie skończyli w nosidle przodem do świata, choć chusty to teraz dość modny trend, więc może dlatego właśnie będą je lansować - i dobrze!

    A odnośnie wózka, mamy wózek do zadań specjalnych, bardzo podobny do tego w serialu, na nieskrętnych pompowanych kolach, z łożyskiem, zawieszenie na paskach, głęboka gondola itp. za przynajmniej połowę mniej niż ten filmowy. Od mało znanego polskiego producenta

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •