Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Plecak prosty do oceny

  1. #1
    Chustonoszka Awatar Lakonia
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    77

    Domyślnie Plecak prosty do oceny

    Zaczęliśmy pierwsze próby z plecakiem prostym i coś czuję, że sporo będzie do poprawki, także się Was radzę
    Co byście poprawiły?

    Czy to normalne, że materiał spod pupy podczas noszenia wychodzi?

    Czy pasy na ramieniu powinny uciskać?

    Jakie jeszcze wiązanie na plecach polecacie przy wiercącym się maluchu? przy założeniu, żeby było jak najmniej materiału na dzieciaczku - urlop w ciepłym kraju się nam szykuje
    Ostatnio edytowane przez Lakonia ; 29-09-2013 o 23:24

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Wieliczka
    Posty
    1,915

    Domyślnie

    Na moje oko, to góra za luźno, czyli mocniej dociągaj (penie przez to cię uwierało w ramiona, ale przy cięższym dziecku, i małonośnej chuście i tak się będzie czuło trochę ciężar na ramionach) Materiał nie może wychodzić spod pupy. Za malo widocznie go tam włożyłaś, musisz zrobić takie majtasy z tej chusty, żeby chusta była między Tobą a dzieckiem no i poły jak ciągniesz to po tym materiale, żeby lepiej trzymał się w miejscu i chusta nie wyjeżdżała spod pupy.
    Nie wiem, czy jasno to napisałam Ja mam jedyną radę na plecak prosty, ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć.
    Na upały to polecam właśnie prosty i rebozo, ale IMO to jest jeszcze trudniejszy plecak, więc narazie poćwicz prosty Co do rebozo, to poszukaj na forum, były gdzieś linki do filmików. To jest taki plecak jak prosty, tylko bez wiązania w pasie. Na same ramiona.
    P 2009, I 2011, R 2013, M 2017

  3. #3
    Chustofanka Awatar Sihaya
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lakonia Zobacz posta
    Czy pasy na ramieniu powinny uciskać?
    wykończenie tybetańskie (albo stanik) odciążą Ci ramiona- zamiast robić węzeł na brzychu prowadzisz poły- z prawej strony rozkładasz na prawą pierś i przeciskasz pod lewą szelką na wysokości obojczyka, lewą analogicznie i węzeł wychodzi na mostku.

  4. #4
    Chustonoszka Awatar Lakonia
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    77

    Domyślnie

    Dzięki za rady. Przepraszam za zdublowanie tematu - wyskoczył mi błąd, nacisnęłam cofnij, potem enter i stworzył się dubel. Tutaj jest więcej komentarzy:
    http://chusty.info/forum/showthread....=1#post1385119

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •