Strona 20 z 22 PierwszyPierwszy ... 101213141516171819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 424

Wątek: Jaka chusta na lato? //tematy połączone

  1. #381
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Skierniewice
    Posty
    406

    Domyślnie

    Ja z myślą o lecie kupiłam LL z bambusem. Całkiem fajna to chusta, ale okazało się, że jest dość gruba i znacznie lepiej sprawdzało się np. indio nawet bawełniane, a jeszcze lepiej z lnem.
    Zresztą nie oszukujmy się jak jest upał taki jak w zeszłym roku w lipcu to w każdej chuście jest gorąco - dlatego akurat wtedy sprawdzał się najlepiej wózek , a chusta dopiero na wieczorne spacery.
    Mama Marty (12.03.2005) i Ewy (21.01.2010)

  2. #382
    Chustomanka Awatar ania
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa okolice
    Posty
    750

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    A francuska tęcza (la poche a kangourou) nada się na lato?
    Ta chusta jest z tych grubszych IMO, ale nośnych
    Na letnie chłodne wieczory myślę, że się nada. Poza tym jak już dziewczyny pisały, na upały to żadna chusta nie jest super.
    Ja kupiłam vatka z myślą o wakacjach, zobaczymy jak się zsprawdzi
    mama Julci (06.05.2005) i Lilki (06.12.2009)
    wymianki: http://chusty.info/forum/showthread....h-doda%C5%82am
    na forum bywam troszkę rzadziej, więc proszę o cierpliwość jeśli nie odpisuję od razu

  3. #383
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Jej czemu najbardziej podobają mi się grubsze chusty Ja też skłaniam się ku vatanai....
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  4. #384
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    ja na lato preferuję wełenkę

  5. #385

    Domyślnie

    A ja zatem polecę chusty kółkowe z jedwabiu dupioni.
    Ta tkanina ma super wlasciwości: po pierwsze jest mega lekka, jak piórko + kółka , posiada własciwości termoregulujace, higroskopijne i co niezwykle ważne dla astmatyków i alergików- hipoalergiczne. Zapraszam
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  6. #386

    Domyślnie

    Ja tylko napiszę, że mam przepiękną chustę Koci, naprawdę jest super. Ten jedwab to klasa, nie można porównać z niczym. Lekkie to, a mocne. A na upały jedyne. Potem wkleję zdjęcie, ale muszę je zrobić.

  7. #387
    Chustonoszka Awatar mymmeli
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa - Śródmieście
    Posty
    67

    Domyślnie

    Wklej wklej, zaczynam właśnie myśleć o drugiej chuście i chciałabym kółkową. A że lato się zbliża...

  8. #388

    Domyślnie

    Po elastyku i kółkowej czas na nową chustę. Jedna grzeje, druga średnio wygodna jak na kręgosłup z dyskopatią...
    Jak na razie najbardziej przypadły mi do gustu motyle nati. Tylko tak się zastanawiam, czy na pewno spełni moje oczekiwania:
    - nie za gorąco latem
    - dość nośna, bo "maleństwo" już ma 9 kilosów, a rośnie jak na drożdżach, chciałabym, żeby na trochę starczyło
    - nie za sztywna - trochę alergiczki jesteśmy...
    - no i to moja pierwsza tkana.
    Dziękuję z góry

  9. #389
    Chustofanka Awatar klincus
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    203

    Domyślnie

    OK przebrnęłam przez 15 stron(na więcej nie miałam siły) i teraz proszę o odpowiedź jak krowie na rowie, czyli krótko konkretnie i na temat: dla 11 kilowej pannicy na lato co najbardziej polecacie?
    -jakiś jedwab
    -indio z lnem
    -no-cotton bambus z lnem
    Całkiem już zgłupiałam , więc będę wdzięczna za rady

  10. #390

    Domyślnie



    Dziewczyny, taki jedwab to po prostu cudo. Naturalne to, wytrzymałe i śmiem twierdzić, że pięknie chłodzi latem, w upały.

  11. #391
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    20

    Domyślnie

    Dla mnie Nati z bambusem jest idealna na letnie dni.Polecam

  12. #392
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    20

    Domyślnie

    No piękne, sliczne! Może ktoś ma takie na sprzedaż?
    Cytat Zamieszczone przez kejzi Zobacz posta


    Dziewczyny, taki jedwab to po prostu cudo. Naturalne to, wytrzymałe i śmiem twierdzić, że pięknie chłodzi latem, w upały.

  13. #393
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    ROD Pokój
    Posty
    2,107

    Domyślnie

    Wy tutaj o upałach, a ja polar dla dwojga z szafy kilka dni temu wyjęłam

  14. #394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milomilo Zobacz posta
    No piękne, sliczne! Może ktoś ma takie na sprzedaż?
    Zapraszam Chusty MADAME GOOGOO można zobaczyć na profilu facebooka: http://www.facebook.com/pages/Madame...45687608816099 Zostało mi już zaledwie kilka sztuk pasiastych. Pozdrowienia
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  15. #395
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    338

    Domyślnie

    A możecie się wypowiedzieć o girasolu?Mega podobają mi się kolory...
    Myślę o czymś nowym właśnie na lato, mam nati ocean, amazonie i didka lise...
    Na razie mały waży 7kg, ale ma 3 miesiące i duży chłop z niego będzie latem...chciałabym coś przewiewnego i zarazem dość nośnego


  16. #396
    Chustonoszka Awatar Mikarin
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Wałbrzych
    Posty
    70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kejzi Zobacz posta


    Dziewczyny, taki jedwab to po prostu cudo. Naturalne to, wytrzymałe i śmiem twierdzić, że pięknie chłodzi latem, w upały.
    Śliczna ta chusta, lekka i w ogóle, ale ja mam synka 2 miesiące. Będzie można takie maleństwo wcisnąć w taka chustę? Dziecię na zdjęciu wygląda na będące w podobnym wieku. zastanawiam się też, co bedzię lepsze: kupić krótsza chustę i zrobić kangurka (na bawełnie nam nie idzie, albo ja nie umiem porządnie dociągnąć), czy zaryzykować z kółkową???
    Moim światem jest Jędrzej, miłość mojego życia, nasz syn Jakub Nataniel (09.03.2012)...
    ... i moje pięć szynszyli

  17. #397
    Chustonoszka Awatar Mikarin
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Wałbrzych
    Posty
    70

    Domyślnie

    Tak, tylko ja potrzebuję chustę bo jakoś tak lepiej w tym dziecko widzę

    Ktoś doradzi??
    Moim światem jest Jędrzej, miłość mojego życia, nasz syn Jakub Nataniel (09.03.2012)...
    ... i moje pięć szynszyli

  18. #398

    Domyślnie

    Hej W kółkowej możesz z powodzeniem nosić maleństwo w pozycji brzuszek do brzuszka, tak jak na powyższej fotce
    MADAME GOOGOO® :: NOSIDEŁKA MEI TAI, ERGONOMICZNE I HYBRYDOWE, JEDWABNE CHUSTY KÓŁKOWE, POUCH



    Doradca Noszenia ClauWi®

  19. #399
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    453

    Domyślnie

    Wymiękam w te upały. W domu mam 30 stopni, na dworze wolę nie myśleć ile jest.. Byliśmy u teściów nad jeziorem. Wózek wzięliśmy. Dziwnie sie czułam z wózkiem. Ale i tak było w nim gorąco więc córcia najczęście po porstu na rękach u kogoś lądowała. Dobrze że dopiero 6 kg waży.

  20. #400
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,282

    Domyślnie

    Myślę nad chusta na lato
    Między vatanai (maryuama,koira albo coś) a nati z bambusem (bawełna+bambus chyba, nie diament bo mi się nie podoba )
    Która z nich będzie najbardziej miękka i delikatna w dotyku?
    A która ciensza?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •